Şimdi Ara

Volvo Aksesuar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Volvo nun aksesuarları fahiş bir şekilde fiyatlandırması konusunda ne düşünüyorsunuz?
    Bu konuda toplu bir yazı gönderimi yapsak volvo global ve Volvo TR'ye değişim olur mu?

Bir de her ay aksesuar kampanyası yapıyorlar genelde %10- %15- %20 gibi indirimler oluyor belirli ücretlere göre..
    Bazen de bir ürün alımına başka bir ürünü hediye etme gibi durumlar olabiliyor..

Bu konuda herkes aracına yaptırdığı aksesuarları ne zaman yaptırdığını ve ne kadar verdiğini yazsa en azından karşılaştırma şansımız olur ona göre pazarlık edebiliriz..

Ben 4 ay önce bir fiyat almıştım sözde bana özel bir fiyattı. SCT (7 inç) + ARKA KAMERA + ÖN PARK SENSÖRÜ + HAYALET GÖSTERGE =7800 TL fiyat vermişlerdi 12 taksitle.. Tabi ki o zaman ekonomik durum elvermedi fiyatlar çok yüksek geldi yaptırmadım..

Geçen ay sorduğumda 5.000 tl üstüne %10 6.000 tl üstüne %15 8.000 tl üstüne %20 indirim vardı yanlış hatırlamıyorsam..

Son dönemde servisten bu konuda bilgi alan var mı aramızda?

• Serviste aksesuarlar inanilmaz pahali haklisiniz ama yapacak pek biaeyde yok bugün focusun bile fren diski 300 tl olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef bu kadar fahiş fiyatlar olması insanı soğutuyor.. Kesinlikle düzenleme gelmeli aksesuar fiyatlarına.. bence bu konuda toplu olarak bir metin belirleyip yollasak talebi görüp değişiklik yapabilirler...
  • tek sorun alternatifleri olmamaları. yan sanayi üretilse örneğin spoiler gibi, asla kalkıp 1350 lira fiyat çıkaramazlar.

tek şansımız bazı parçalar için çıkmacıları gezmek.
  • Kesinlikle mecedes bmw den pahalı volvonun aksesuarları

S40 1.6d için polestar yazılımını türkiyede hangi servis atıyor bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Polestar191

Kesinlikle mecedes bmw den pahalı volvonun aksesuarları

S40 1.6d için polestar yazılımını türkiyede hangi servis atıyor bilen varmı

1.6 dizeller için yetkili servislerde yüklenebilecek bir yazılım, box uygulaması vs.. kesinlikle yok.
  • Ben polestar yazılımının atıldığına eminim bazı servislerde s60 t4 u arkadasımın 200 hp olmustu ama s40 1.6 d ler konusunda tam emin değildim heico nun mu vardı acaba çünkü 110 hp performans olarak yeterli olsada insan premium bi araçtan daha fazlasını bekliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.