Şimdi Ara

VOLVO 2009 MODEL 1.6D BODY KİT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu body kit konusunda bilgisi olan birileri var mı ?

• İzmir karşıyaka volcara sordum ,, şubat ayında (%10 indirim vardı yedek parçada)

1750 fiyat dendiydi
    ön ve arka tampona ve yanlara ekleniyor ,, arka tamponda gene egzos çıkışı olmuyor ama ayrıca bagaj üstüne rüzgarlıkta istersen oda 500 civarı birşeydi..

Bence çok gereksiz ve pahalı ..
  • Selamlar,
    bu fiyatlar neden bu kadar oynuyor anlamış değilim.
    Daha geçen hafta sordum body kit fiyatını, 3500 YTL den bahsettiler.
    Nasıl oluyorda İzmirde yarı fiyatı..
    Sizin aldığınız fiyat boyama, montaj herşey dahil fiyat mı acaba?
  • Abi bilmiyorum hatta banada tuhaf gelmişti bir bagaj spoileri için 500 civarı isterlerken body kit için 1.5 istemeleri ama denen fiyat oydu..
  • Ank'de boya, işçilik içinde 2600 ytl para biçtiler. Her iki bayide de.
  • Bende bugün İstanbulda bir servisle konuştum ve boya, montaj, kdv herşey dahil 2500 ytl ye düşürtebildim. (bagaj üstü spoyler hariç)
  • ya arkadaşlar ben de arabayı alırken sormuşlardı body kit istermisin diye...kaç para dedim..bana da verilen fiyat 3000 tl idi...tarih olarak da 4 nisan 2009....yani zevklere karışmam ama dışa takılan 3-5 plastik parça nasıl o kadar pahalı olabilir...hiç bir fonksiyonu da yok...ferrariler gibi karbon fiber falan da değil..uyduruk plastik yani...buna bu kadar para verene kadar 1000 eur fark ödeyip aktif xenon far taktırmak daha iyi...
  • Arkadaşlar geçen sene aracı aldığımda R-Design bodykit yaptırdım Arkas'da ödediğim rakam herşey dahil KDVli 3300 TL idi. Bende T5 spoiler var sadece spoiler 500TL. Önce orjinal olup olmadığını sorun serviste yaptırmanızı tavsiye ederim malum garanti olayı.(Zevk meselesi tabii 3-5 parçaya para vermek). Heico alacaktım ama daha fazla fiyat çektiler KDV hariç 3650 TL ondada arka tampon yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aiasxxx -- 15 Nisan 2009; 17:54:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.