Şimdi Ara

Volte Desteği ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar asus zenfone max pro kullanıyorum.Geçenlerde şu hd sesli görüşme için volte özelliğini aktif edeyim dedim.Cihaz özelliklerinde volteyi desteklediği yazıyor.Ancak turk telekom u aradığımda yardımcı olamayacaklarını belirttiler.Konu ile ilgili bilginiz var mı acaba ? Teşekkürler

• Türk Telekom sadece Faturalı hat kullananlara VoLTE desteği vermekte. Eğer Faturasız kullanıyorsanız VoLTE kullanamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalı kullanıyorum.Telefonumun desteklemediği söylendi bana.
  • theblackside T kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom'un VoLTE desteği verdiği cihaz sayısı kısıtlı. Genelde Cihaz desteklese bile operatör destek vermeyebiliyor. Turkcell ve Vodafone'nun VoLTE'de desteklediği cihaz sayısı daha fazla. Genelde Xiaomi ve Asus gibi marka telefonlar ile Türk Telekom hat arasında uyuşmazlık problemleri çıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 1 Mayıs 2019; 22:48:6 >
  • Tt nin destek verdigi cihaz cok sinirli. İphone samsung lg ve general mobile modellerine destegi var gerisine yok. Zaten vowifi filan hic yok . Telekom geride bu konularda.

• Desteklenen bir cihazda kartını tak hattını volteye aç sonra kendi telefonunda kullan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Bu yontem gercekten ise yariyor mu hocam dual volteli telefon var ama yurt disi telefonu diye kullanamiyoruz

• Abicim yaramasa işe, sürekli spam yağdıran turkcell fanları gibi niye yazayım, tabiki yarıyor benim telefonda yurt dışı üç operatörde de kullanıyorum sorunsuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    süpermiş hocam deneyeceğim saolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.