Şimdi Ara

Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL ( BİM İçerir ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
14
Favori
34.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlayan arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Kisin -20 ve -30 lari goren iklime sahip kars ilinde yasiyorum. 0'ın altinda derecelerde bu tip elektrikli araclarda akü ömür anlaminda sıkıntı yaratir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

ufacık yokuşu çıkamamış video da ama 55 kg hafif bayağı şarj en büyük sıkıntı. Evde edemeyeceğine göre nerde edicen. 8 saat bide.

Alıntıları Göster
    Videoda az gibi gözüküyor ama güzel eğim vardır orada.

Tahminim Barbaros Bulvarını rahat çıkabilir gibi duruyor yine de kendi görüşümdür yani denemek lazım.

Makaralı uzatma kabloları var belki onlar iş görür.

• Bu kadar kolay mı ya bunu yapmak eğer böyle bir şey varsa kesin alıyorum 35 gayet güzel bi hız

Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL ( BİM İçerir )
  • emrekuru7 E kullanıcısına yanıt
    çalışır ama performansı azalır

• https://www.youtube.com/watch?v=kfSUNaoNXXc
    5:05 te yokuş testi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

https://youtu.be/aerDnE3oMX0
    yazık gerçekten o çevirdikleri ön kaldırıp hunharca kullandıkları motorları para verip satın alacak olan insanlar var. Şirketin böyle saçma davranışlara nasıl izin verdiğini anlamıyorum.
  • Videoları izledim de, enine boyuna geniş adamlar için pek ideal değil gibi Bi yakında görmeden almayın derim.
  • Apartmanlarda nasıl şarj edilecek? Şöyle kulplu, kolay çıkarılıp akşam çanta gibi eve götürülüp şarj edilebilecek bir akü lazım ki uygun olsun. Bir hevesle alıp, şarj sorunu nedeniyle çok kişi iade edecek diye düşünüyorum.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 16:21:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Bunun aküsü nasıl bilginiz var mı eve çıkarılabilir tarzda mı

• Biraz daha üzerine ekleyip 50cc alın kafanız rahat etsin paranızı çöpe atmayın
  • oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    Aküsünü bilmiyorum ama birkaç video izledim hiçbirinde aküsünden bahsedilmiyor. Rahatça çıkarılıp, eve götürülen bir şey olsa bahsederlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm

Biraz daha üzerine ekleyip 50cc alın kafanız rahat etsin paranızı çöpe atmayın

50likler ilk çıktığında öyleydi de şimdi 3500'den aşağı göremedim. Ayrıca ruhsat, plaka ve muayeneyi de düşünün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • albati kullanıcısına yanıt
    3.500 hangi model hocam ?Nereye baksam 4.000 üstü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bde

3.500 hangi model hocam ?Nereye baksam 4.000 üstü ?

Googleda 50 cc aratınca 3600 tl gördüm en düşük de ondan öyle yazdım. 3500 veren 4000 de verir de, 1500'ün üzerine biraz konup alınamaz demek istedim özetle.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Biraz daha üzerine ekleyip 50cc alın kafanız rahat etsin paranızı çöpe atmayın

50likler ilk çıktığında öyleydi de şimdi 3500'den aşağı göremedim. Ayrıca ruhsat, plaka ve muayeneyi de düşünün.

Alıntıları Göster
    Sen bu elektrkli bisikleti alınca masrafım daha mı az olacak sanıyorsun demek istediğim çoğu insan yazlıkta kullanmak için orta halli birşeyler arıyor inceleme videolarına bakarsanız bu modelin pekte iç açıcı olmadığını göreceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackiechan01

yazık gerçekten o çevirdikleri ön kaldırıp hunharca kullandıkları motorları para verip satın alacak olan insanlar var. Şirketin böyle saçma davranışlara nasıl izin verdiğini anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Çalışma şartlarından memnun değillerdir tek sebebi budur
  • quote:

Sen bu elektrkli bisikleti alınca masrafım daha mı az olacak sanıyorsun demek istediğim çoğu insan yazlıkta kullanmak için orta halli birşeyler arıyor inceleme videolarına bakarsanız bu modelin pekte iç açıcı olmadığını göreceksiniz

Hocam bu model değil ama 1200 wattlık olan modeli 4 senedir kullanıyorum. İlk sayfada mini bir değerlendirmem de var.
    İlk maliyet ve şarj dışında sıfıra yakın bir masrafı var. Yeter ki amacınıza uygun alın.
    Bir ürüne çöp demek için ya kullanmış olmak ya da çok çok iyi bilgi sahibi olmak gerekir.

• hız az ve yokuşta sırtınıza yükleyip cıkmanız gerekebilir
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.