Şimdi Ara

Volkswagen, Türkiye'den yaklaşık 324 bin aracı gönüllü geri çağıracak (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
7.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vw beni gönüllü olarak çağırıyorsa bende gönüllü olarak servise aracımı götürmüyorum
  • Yahu herkes birşeyler yazmış ama hiçbirinde de çözüm yok ne biçim bir forum yapmışınız .bu araçları iade edebiliyormuyuz? bunu yapabilen yada yolunu bilen biri varsa yazsın lütfen.

• Arkadaşlar bu sıkıntılı olan 1.6tdi jetta bizdede var Türkiyedede tüketici hakları kanunu var hepimiz gidiyoruz aracı aldığımız bayilere diyoruz ayıplı mal sattığından mahkemeye vercem diyerek bastırıyoruz olmadı mahkemeye verip ya misliyle para iadesini yada aracın düzgün ve yenisiyle değiştiriyoruz kanuni olarak hakkımız bu arkadaşlar geri adım atmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide arkadaşlar yıllık bakımda araç başında duralım kafanıza takılan herşeyi sorun

• VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI bluemotion araçlar geri çağırılıyor.

http://www.ototeknikveri.com/haber/7104/volkswagen-golfte-geri-cagirmaVolkswagen, Türkiye'den yaklaşık 324 bin aracı gönüllü geri çağıracak

• Uslan artık deli gönüllllll
  • Geri çağrılan varmı?

• laftamı kaldı çağrılan oldumu ?
  • Çaģrılan varsa işçilik ödedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

laftamı kaldı çağrılan oldumu ?

+1 Bende bunu merak ediyorum.
  • Doğuş oto kendini hissettiriyor zaten

Forumda hemde

• Herşeye zorunlu ibaresi koyup bizi zorlayan devletimiz gönüllü olarak araçları yaptıracakmış.Ceza mı ? daha neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar seat leon aracımla ilgili Bimere yazdığımın aynısını sizinle paylaşıyorum sadce bimerden farklı aracın plakasını vermiyorum 01.O5.2016 TARİHİNDE SEAT ana bayi Attarlar otomobil tarafından arandım plakalı aracım üzerinde tadilat yapılacağını olayın emisyonla ilgili olduğu söylendi çok sevindim helal osun adamlar sattıkları malın arkasında duruyorlar diye bu olay ne diye araştırayım dedim araştırdığımda karşıma şöyle bir sonuç çıktı kimilerine göre araç beygirden kayıp edip 105 beygirlik araç 80 90 beygire iniyor kimilerine göre hic bir şey kaybetmiyor ben kendi kendime dedim senin bileceğin konu değil bu seat teknik servisi ara sor 3 kez 02123550404 no lu telden aradım ALLAH CC şahit olsun haksızlık olmasın diye iftira ederler firmaya diye ama maalesef karşıma çıkan insanların hic birisi diyemedi net bir şekilde sizin aracınız performansı düşer çıkar yada aynı kalır diye şimdi bunlar bize illerdeki haklarımızdan mahrum etmek için yapılan işlemden sonra büyük ihtimal muafakatname alacaklar dava açmasınlar diye şimdi teknik manada birinin çıkıp bizim hakkımız arması gerekir değerli büyüklerim neden mi artık bu milletin abd de seat kullanan vatandaştan bir farkı olmadığını değerli devletimin işin içine girerek bunu gerektiği şekilde gerekli insanlara anlatması gerekir bence TÜRK milleti her şeyin en iyisine layık gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim

• Beygirden feragat eden gönüllü

• Otomotiv dünyasının en büyük sahtekarlığı preminyuma dil çıkarıp, burun titreten vosvos...
    Sahtekar marka vosvos.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hınzır almanlar
  • 20 beygir degil. Beygircik onlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar seat leon aracımla ilgili Bimere yazdığımın aynısını sizinle paylaşıyorum sadce bimerden farklı aracın plakasını vermiyorum 01.O5.2016 TARİHİNDE SEAT ana bayi Attarlar otomobil tarafından arandım plakalı aracım üzerinde tadilat yapılacağını olayın emisyonla ilgili olduğu söylendi çok sevindim helal osun adamlar sattıkları malın arkasında duruyorlar diye bu olay ne diye araştırayım dedim araştırdığımda karşıma şöyle bir sonuç çıktı kimilerine göre araç beygirden kayıp edip 105 beygirlik araç 80 90 beygire iniyor kimilerine göre hic bir şey kaybetmiyor ben kendi kendime dedim senin bileceğin konu değil bu seat teknik servisi ara sor 3 kez 02123550404 no lu telden aradım ALLAH CC şahit olsun haksızlık olmasın diye iftira ederler firmaya diye ama maalesef karşıma çıkan insanların hic birisi diyemedi net bir şekilde sizin aracınız performansı düşer çıkar yada aynı kalır diye şimdi bunlar bize illerdeki haklarımızdan mahrum etmek için yapılan işlemden sonra büyük ihtimal muafakatname alacaklar dava açmasınlar diye şimdi teknik manada birinin çıkıp bizim hakkımız arması gerekir değerli büyüklerim neden mi artık bu milletin abd de seat kullanan vatandaştan bir farkı olmadığını değerli devletimin işin içine girerek bunu gerektiği şekilde gerekli insanlara anlatması gerekir bence TÜRK milleti her şeyin en iyisine layık gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim

Geri dönüş ile ilgili bize de bilgi verirseniz memnun oluruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğuş beygirleri çalıp pastırma mı yapıyormuş
  • vag fanları buna ne diyecek acaba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.