Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
10
Favori
588.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya aekadaşlar benim anlamadığım transporterede bakıyorum aynı caravellayada bakıyorum aynı bu iki araç arasındaki fark nedir çözemedim gitti

bu arada vw daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
  • arkadaşım carevella transporterin koltuklusu ve daha lüksü.
    bizde 2006 carevella 2.5 tdi 174 hp lik modeli var.daha alalı bir ay falan oldu.
    araç gerçekten çok iyi.neredeyse çekişi passat gibi.
    fotolar çok yakında...
  • aracı almak mesele değil.daha sonra araca bakmak önemli.bu arabanın servis bakımları ne kadar,arıza yaptığı zaman parçaları ne kadar,parçanın yurt dşı veya yurtiçi gelme süresi ne kadar.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacksea83

aracı almak mesele değil.daha sonra araca bakmak önemli.bu arabanın servis bakımları ne kadar,arıza yaptığı zaman parçaları ne kadar,parçanın yurt dşı veya yurtiçi gelme süresi ne kadar.....

Kesinlikle katılıyorum.

Başka topiklerde de benzer tartışmaları izliyorum. Arkadaşlarımız ağırlıklı olarak araçların nasıl hızlı gittikleri hakkında yazmaktan hoşlanıyorlar. Ancak arada güzel bilgiler de oluyor. Aklımda kaldığı kadarıyla topikler şunlar:

"transit, transporter, starex"
    "... araç bakım fiyatları"
    "transit,vito,...."

benim buralardan hatırladığım, transporterın 10.000km'de bir 200-250 civarı bir bakım masrafı var. Sahibi olmadığımı için ne kadar sık arıza yapar, yedek parça fiyatı ve bekleme süresi nedir bilemiyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

Bugün bi kayseri yaptık çok güsel geçti yolculuk. 2006 TRANSPORTER 1.9 TDI 105 PS

yüksek olduğu için fazla sallıyo biliyodum

• BENDE 130 BG TRANSPORTER CAMLIVAN VAR ARABA DELİ GİDİO EN SON 200KM/H GÖSTERDİM AMA DAHA DA GAZ YİYODU YOL KALMADI ÇOK HOŞ ARABA AMA YAKIT FAZLA Kİ HAKEDİO
  • Starexim var,20000 bakımını 100ytl ye yaptırdım.Transporter de güzel araba ama,starex benim için yeri başka...
  • bugün benzincide adam otomatik yıkamaya sokmuştu transporter ı.arka silecekteki su fıskiyesinin koruması düştü hemen.bence bu parçayı sabitlemeleri lazım.
  • kardeş transporter 1.9 tutulmuyor diyorlar bi bilgi verirsenizsevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Coğrafyacı

Yaw biraderler iyi hoş yazmışsınız da pek teknik bilgi bulamadım. Benim de cevabını merak ettiğim bir kaç sorum var. Bu transporter'in çeşidi çok galiba hangisi bana göre anlayamadım gitti... Bana kısa, minibüs türünde (10 kişilik falan), bol özellikli transporter lazım. Bir de yakıt tüketimleri nasıl bu araçların. 200km/s yapabiliyor mu, Sunrooflusu var mı? Siteye giriyorum açıklayıcı bir bilgi bulamıyorum. Araç konforu, ara içi ses durumu nasıl ve en önemli noktalardan biri de eleştirilecek özelikleri nelerdir? Bu ve benzeri konularda bilgi verebilirseniz sevininirim.

birader bende 1.9 ları tutulmuyor diyorlar onu öğrenmeye çalışıyorum. acaba nesini beğenmiyorlar?

• En kötü transporter en iyi starexten iyidir
  • arkadaşlar benim eniştede var 2,4 d eski kasa 99 model zannedersem geçenlerde bindim koltuklu falan yapılmış. ama beni pek açmadı yolda gidişi olsun iç rahatlığı olsun. yeni kasa olanlarına binmedim henüz. onlar nasıldır bilemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratugras

En kötü transporter en iyi starexten iyidir

aynen
  • ben bu son kasaları sevmedim. görüntü olarak bi eski kasa çok daha güzeldi. hele de caravelle mükemmeldi...
  • +100000000000
    quote:

• quote:

yerim ben sizin transporter ınızı

• bencede çok güzel bir araç motor zaten oldukça iyi ya bastıkları zaman ne kaçıyo öle o araçlar yaws,bide paran olcak içini kendi istediğin gibi döşeteceksin ohhh keyifff
  • abi tek kelimeyle mükemmel 1 araç hele içinide çok güzel yaptırdıktan sonra eve bile gerek yok.Bende çok istiyorum1 tane olsun ama.....174 hp 2.5 tdi motor 6 ileri vites fazla söze gerek kalmıyor
  • quote:

yok daha neler ya bınmeden kullanmadan konusuyor mıllet

AĞZI OLAN KONUSUYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: mknsm
    quote:

yok daha neler ya bınmeden kullanmadan konusuyor mıllet
    AĞZI OLAN KONUSUYOR

2006 starex alacagıma 2004 transporteri tercıh ederım.

bızımde 2005 modem transporter var. 2.5 TDI

arabayı her 10.000 km veya 1 yıl icerısınde servise goturmek lazım.

Yedek parca olarak sadece bi tane jant kapağı dustu bızım arabanın 50 YTL istedilerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary_34 -- 24 Haziran 2006; 23:20:58 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.