Şimdi Ara

Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
16
Favori
187.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gurcistanda calismaktayim. yeterli parayi biriktirdim.3.0tdi ile 5.0 arasinda yakit olarak 1 litre fark oldugunu ogrenince 2004-2006 arasi 5.0 tdi almaya karar verdim. en azindan 750 torkun keyfini surerim diye dusundm. sizlere sorum su olacak; eksileri nedir bu modellerin yani aldiktan sonra ne moralinizi bozdu? birde air suspansiyon ozelligine sahip baska suv model alternatifiniz var mi? simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3ckin

gurcistanda calismaktayim. yeterli parayi biriktirdim.3.0tdi ile 5.0 arasinda yakit olarak 1 litre fark oldugunu ogrenince 2004-2006 arasi 5.0 tdi almaya karar verdim. en azindan 750 torkun keyfini surerim diye dusundm. sizlere sorum su olacak; eksileri nedir bu modellerin yani aldiktan sonra ne moralinizi bozdu? birde air suspansiyon ozelligine sahip baska suv model alternatifiniz var mi? simdiden tesekkurler

varsa bundan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura-p aws -- 22 Şubat 2014; 21:58:54 >

• selam arkadaslar 2007 model touareg 3.0 tdi almayi dusunuyorum 130 bin km de nelere dikkat etmem gerek acaba kullanan arkadaslar biraz bilgi verirse sevinirim,
  • arkadaslar listeye benide ekleyebilirsiniz cuma gunu teslim aldim arabami gercekten kaliteli bir arac,
     Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım) Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım)

• quote:

Orijinalden alıntı: escobar1981

arkadaslar listeye benide ekleyebilirsiniz cuma gunu teslim aldim arabami gercekten kaliteli bir arac,
     Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım) Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım)

Hayırlı olsun.
    Kazasız belasız kullanın.

• Forever79 kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim,
  • 2008 touareg im var bazı özellikleri hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz
  • istanbuldaki arakadaşlardan aşağıdaki araç hakkında bilgisi olanlar var mı acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-hatasiz-boyasiz-cok-temiz-masrafsiz-76573481/detay

uzun zamandır satılık görünüyor. fiyatı piyasasına göre biraz yüksek; ancak km'si düşük ve renk eşim kullanacağı için bayana uygun. temizse ve fiyatı pazarlıkta 55'lere düşerse aracı ciddi olarak düşünebilirim. izmirdeki araçlar biraz bakımsız geldi.

• ahmet karli A kullanıcısına yanıt
    hangi ozellikleri hakkinda bilgi istiyorsun yazarsan yardimci olmaya calisirim
  • 7-10 yaş arası 2.5 tdi Touareg almak ne denli mantıklı ?

Başka bir forumda okudum Touareg mk1 için hiç iyi şeyler yazılmamış.Klima kompresöründen,körüklere 10'a yakın kronik arızadan bahsedilmiş.Airmatic'li alınırsa air'inde sorun çıkardığı eklenmiş üzerine.

Bu arızalar beni daha genç araçlara yöneltiyor.

Sahipleri durum hakkında bilgi verebilirler mi ? yaşadıkları,gördükleri arızalar vs.

Kasko ücretleri aşırı mıdır ?
  • 2.5 tdi icin bisey soyleyemem ama 3.0 tdi fena degil bi sorun cikarmadi bendeki 130 binde, ben almadan once bogaz kelebegi degistirdi satan kisi o kadar, ama touareg makyajlandiktan sonra baya problemler azalmis, makyajla beraber 2 bine yakin parca yeniden tasarlanmis internette oyle yaziyordu
  • Benim en büyük maliyetim şanzıman yağı değişimiydi. O da rutin olarak 100.000 km yada öyle bir değerde yapılıyormuş.
    Onun dışında keyifle kullanıyorum. 150.000 km. de , bendeki 2.5 TDi.
  • 2007 model makyajlı kasa 2.5tdi Touareg şehir içi yakıt tüketimi nedir?
    ve araç hakkında artıları eksileri , masraf çıkarak şeyleri söylermisiniz. önerirmisiniz?
    iyi forumlar
  • Gokhan_A G kullanıcısına yanıt
    Şehiriçi yakıt tüketimi hiç hoş değil.
    Yakıt tüketimini önemseyerek kullanırsanız (10,0 - 10 ,5) lt/100km arasındadır. Önemsemeden basarsanız (11,0 - 12,0) lt/100km olacaktır.

Şehirdışı ise çok ilginçtir. Ben tarabyadan Antalya Lara'ya gittim 3 hafta önce. Otele girişimde ortalamam (7,9) lt/100km idi.
  • Forever79 kullanıcısına yanıt
    büyük motorlu araçlar şehir dışında efsaneler yaratıyor bizzat şahidim bu konuya. milletin bildiği gibi değil kullanan biliyor yalnızca.

bu arada lara nasıldı hocam :) 2 sene önce gitmiştim değişiklik varmı acaba
  • Beni de ekleyin 2005 model 3.2 v6 Touareg bu hafta aldım ... Çok güzel bir araç sorusu olana yanıt verebilirim ...
  • Merhaba,

Yaklaşık 20 gün önce 2004 model TOUAREG 3.2 V6 satın aldım. Araçta Prins LPG takılı.

Araç hakkında en çok merak edilenlerin başında yakıt tüketimi ve vergisi geliyor. Bayram tatilinde Ankara-Antalya-Alanya-Ankara arası toplam 1.525 km seyahat deneyimim oldu.
    Afyondan sonra klima sürekli çalıştı. Araçta 2 kişi + 250Kg kadar bagajımız vardı.

Yolun yaklaşık 100-150km kadarını benzinle gittim. Ve satın aldığım yakıt tutarlarına göre tüm seyahat boyunca ortalama yakıt tüketimim 0,36TL/km (ş.içi ve ş.dışı)(benzin kullanımı da dahil).

Ayrıca Vergi olayına gelirsek, 2015 yılı için yıllık 1.131,50TLx2 = 2.263TL
    Kasko : Zürich Sigorta 1.650TL
    Zorunlu Trafik : 510TL Halk Sigorta

Kullanımı gerçekten keyifli bir araç.

*LPG Shell (Ankara:2,61TL/lt / Afyon:2,68TL/lt / Kulu: 2,78TL/lt)

***MTV tutarı güncellendi...26.01.2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbwp -- 26 Ocak 2015; 15:49:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbwp

Merhaba,

Yaklaşık 20 gün önce 2004 model TOUAREG 3.2 V6 satın aldım. Araçta Prins LPG takılı.

Araç hakkında en çok merak edilenlerin başında yakıt tüketimi ve vergisi geliyor. Bayram tatilinde Ankara-Antalya-Alanya-Ankara arası toplam 1.525 km seyahat deneyimim oldu.
    Afyondan sonra klima sürekli çalıştı. Araçta 2 kişi + 250Kg kadar bagajımız vardı.

Yolun yaklaşık 100-150km kadarını benzinle gittim. Ve satın aldığım yakıt tutarlarına göre tüm seyahat boyunca ortalama yakıt tüketimim 0,36TL/km (ş.içi ve ş.dışı)(benzin kullanımı da dahil).

Ayrıca Vergi olayına gelirsek, 2005 yılı için yıllık 1.600-1700TL arası
    Kasko : Zürich Sigorta 1.650TL
    Zorunlu Trafik : 510TL Halk Sigorta

Kullanımı gerçekten keyifli bir araç.

*LPG Shell (Ankara:2,61TL/lt / Afyon:2,68TL/lt / Kulu: 2,78TL/lt)

Uzun yol kullanımındaki yakıt tüketimi konusunda verdiğiniz bilgi için teşekkür ederiz. Gerçekten şaşırdım bu kadar düşük olduğunu öğrenince.
    Şehir içinde nasıl oluyor acaba.

• Merhaba,

Ankara'da şehir içinde ortalama trafikte 0.45tl/km civarında. (Shell 2.61tl/lt baz alırsak).

• winner_dd W kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Araçta far seviyesini ayarlama nereden yapılır? Ben bulamadım

*edit :yanlış harf kullanımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbwp -- 7 Ağustos 2014; 0:22:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.