Şimdi Ara

Volkswagen TOUAREG KULÜBÜ (Bilgi & Paylaşım) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
276
Cevap
16
Favori
187.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Al bin çok keyifli araç kronik arızası fln yok.bi tek sunroof ve ön camın önündeki olukları temizlet. Su alabiliyo o bölgelerden.
  • Arkadaşlar merhaba 2005 2.5 tdi almayı düşünüyorum. Bu araçlar sürekli 4 çeker midir yoksa 2 çeker kullanılabiliyor mu?
  • sürekli dört çeker hepsi.
  • Selamlar

2009 model 3.0 tdi 240hp kullanıcısı ya da kullanmış olan var mı? Yakıt tüketimi çok az diyorlar ancak tek tip midir bunlar? İnternette pek bilgi bulamadım.
  • Merhabalar

Sevdiğimiz bir büyüğümüz de temiz 150 bin km civarı prins lpg li temiz tüm sorunları giderilmiş 3.2 v6 var 2004 sanırım.

Üzmeyecek bir rakam istiyor. Şu zaman dilimin de ne kadar mantıklı sizce ? Korkmamız gerekir mi ?
  • Arkadaşlar 2006 king kong mu 2008 exclusive mi? ikiside km renk kaporta bakım vs olarak aynı.. Fiyatları da aynı.. 2.5 tdi her ikiside. King kong daha şık duruyor fakat 2008 kasa makyajlı ve daha yeni..

Sizce hangisi alınmalı..
  • Arkadaşlar 2006 king kong mu 2008 exclusive mi? ikiside km renk kaporta bakım vs olarak aynı.. Fiyatları da aynı.. 2.5 tdi her ikiside. King kong daha şık duruyor fakat 2008 kasa makyajlı ve daha yeni..

Sizce hangisi alınmalı..
  • Merhaba,

makyajlı kasayı tercih edin, çok fazla yenilik yaptılar.
  • selam arkadaslar 2011 sonrasi touareg sahibi olan varmi yeni modellerin yakit tuketimi dusuk diyorlar, gercekten merak ediyorum yakit tuketimi gercek hayatta kac lt
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-sahibinden-satilik-volkswagen-touareg-573415447/detay/

ne diyorsunuz ikinci araba olarak düşünüyorum 50 bin hasar kayıtlı uzun süre binmelik üzer mi ?
  • Merhaba

2016 Model Touareg navigasyon hakkında yardıma ihtiyacım var

Araçta fabrika çıkış lı navigasyon var

Türkiye dışında navigasyon çalışmıyor

İyileştirme yapılmış olan var mı

Sürekli seyahat ediyorum, yurt dışında çalışmıyor

Android navigasyon taktıran var mı

Araca zarar verir mi
  • Serhatozdemir81 S kullanıcısına yanıt
    yurtdışında forumlarda orijinal rns850 üzerinden google maps kullanıyorlar ama bende uğraştım bendeki orijinal navide yapamadım dışarıdan müdahale olmadan . . bi extralar istiyor heralde
  • Merhaba su siralar touaregler dikkatimi cekiyor. İnternette gordugum bir kac begendigim arac var. 2015 model ve ustu dusunuyorum. Bir donem motor degisimi gerektirebiliyor, hic bulasma dedikleri olmustu. Gercek kullanicilardan samimi cevap alabilrsem sevinirim cok ciddi paralar bana gore. Degerli yorumlarinizi bekliyorum.
  • Uzun süredir V6 3.0 TDI Touareg 2006 ya sahibim Ankara da girmediğim arazi gitmediğim yol kalmadı soruları alabilirim :) ek olarak aracım satılık.. E60 veya B8 kasa A4 ek olarak VW CC 2012 sonrası Hepsi Benzinli olmak şartıyla takasa açıktır.. :)
  • Öncelikle herkese merhaba.
    Bende Touareg araç almak istiyorum. spor sedan araç ne varsa kullandım isteğim range rover dı fakat o araçlarda da çok sıkıntı var. 2004-2006 uygun bir araç bulursam tavsiye edermisiniz ?
    yakıt ve bakım masrafları nedir ?
    teşekkürler.
  • Merhabalar 2007 v6 3.0 motor aracımız var ve sıkıntımız şu aracı kapattıktan sonra bağımsız kalorifer aracı ısıtıyor ara ara çalışıyor 5-6 saattir çalışıyor birşekilde çalıştırmışız ama nereden kapataçağımızı bilmiyoruz başına böyle birşey gelmiş yada bilen biri yardımcı olabilir mi
  • Arkadaşlar ortalama 200.000 km lerde 3.0 tdı araç çok masraf açar mı? Bu aralar neden olmasın modundayım. Araziye girmem hor kullanmam 2007 2008 2009 ne denk gelirse makyajlı alma niyetim var ama çok masraf açmasından korkuyorum.
  • Merhabalar ;

2008 model Touareg 3.0 V6 aracımı Ankara'da bakım için götürebileceğim yer tavsiyeleriniz varmı ?
  • mgtoker kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

2006 touareg 2.5 tdi aldım yeni, aracı bir türlü low ve orta difransiyel kilidine geçiremedim, low a çevirdiğimde düğmeyi high yanıp sönüyor ve bir süre sonra low ışığı sönüyor. Yardımcı olabilir misiniz ?
  • iyigünler 3,2 toureg kullanıcısıyım aracda marşa bastım da 10 saniye sonra marş basıp alıyor lpg mevcut ama yeni olmaya başladı bilgisi olan varmı aceba
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.