Şimdi Ara

VOLKSWAGEN T-ROC veriler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
19.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yok yok direk Unimog’a rakip yapalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu segment işi çok karışık crossover ve suv larda

Bir ara b duydum sonra t-cross tan sonra c ye yükseldi

Golfün plarformunu kullanıyorsa c diyebiliriz.

• 1 yıldan fazladır satışta avrupada.
  • BENCE;
    Boyut olarak bakarsak aynı boydaki araçları grupladığımızda vag grubu şöyle,
    B suv audi q2; seat arona; vw t cross
    c suv audi q3; seat ateca; skoda karoq; vw t-roc
    c+ suv tiguan, (üst gruptan ciddi oranda büyük)
    d suv skoda kodiaq; vw allspace
  • JNG9O J kullanıcısına yanıt
    120 yi cok iyi niyetli buldum. ama insallah diyelim

benim tahminim 150 civari olur
  • 192 bin ₺ fiyatla ve sadece highline donanıma sahip 1.5 TSI DSG şanzımanla sürmüşler satışa.

Hemen Golf'ün 1.4 TSI 150 bg lik şanzımanıyla karşılaştırdım fiyatı

Golf'ün 2018 model satış fiyatı 182 bin ₺ civarı Bu fiyattan indirim de yapıyorlar ama 2019 model fiyatlarını henüz açıklamadı vag.

Benim düşünceme göre T-Roc kendi segmentindeki SUV'lardan daha çok, Golf vb segmentteki araçlardan müşteri çekebilir. Örneğin ben Golf sahibiyim ve bu aracı değerlendiriyorum. Son kararımı test ettikten sonra vereceğim tabi.
  • şu fiyata bak. bu ne yüksek polo'mu?

aynı paraya full+full paket mitsubishi eclipse cross veriyorlar hatta daha ucuza 190.000 diyorlar. işim olmaz t-roc'la filan benim. ama tercih meselesi tabi.
  • 120'ye 1.0 TSi 95 PS jant kapaklı Trendline alır bineriz diyorduk gelen araba sadece 1.5 TSI EVO 150 PS HIGHLINE

Doğuş un ürün gamı Türkiye yi fethediyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç millet Golf yerine almasin diye yapılmış resmen,Qashqai den vs musteri alir ama iç mekan kalitesi 2018 polomdan kötü izolasyon polomdan kötü.

Motor müthiş,konfor müthiş arazide denemedim ama asfaltta denemedim simdilik Türkiye pakete bakamadım Munih teyim bir süredir burada ilginç bir şekilde bol bol focus 1 ve t roc görüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Arkadaşlar t-roc kullananlar Arka plakanın altındaki kocaman deliği farkettilermi acaba ? yada sadece benim aracımdamı var sıfır aldım ama
    doğuş fabrika çıkışı delik diyor bu romork çekmek için ama baya kocaman bi delik yıkama yaparken bıldıgın bıdon gorevı gorur yada ne işe yarar bilgisi olan varmı
    VOLKSWAGEN T-ROC  veriler
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Tcross'a segment kalmadıysa onu da f segmentine alalım. Vw nin f segment suvu yok galiba.

Bakın hiçbir şey bildiğiniz yok, birde Scala konumda algı yaymaya çalışmışsınız.

Teramont F Segment VW SUV'u.

T-Roc'ta C segmenttir, T-Cross B'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hfguler

BENCE;
    Boyut olarak bakarsak aynı boydaki araçları grupladığımızda vag grubu şöyle,
    B suv audi q2; seat arona; vw t cross
    c suv audi q3; seat ateca; skoda karoq; vw t-roc
    c+ suv tiguan, (üst gruptan ciddi oranda büyük)
    d suv skoda kodiaq; vw allspace

C+ SUV değil, 4X4 uyumlu araziye çıkabilecek yapıda Tiguan var, T-Roc'ta şehir içi SUV'u işte.

• Aslında bu birazda göreceli, mesela ben corollo kullanıcısı olarak kendi deneyimlerinden yola çıkarsam eğer T-Roc’ a binince kendimi C segmenti araca binmiş gibi hissediyorum.

Binaenaleyh bunun müsebbibi corollodur. Çünkü en basit örnek sinyal kolu, ikisinin sinyal koluna basan kişi kalitenin T-Roc’dan yana olduğunu görür.

Kısacası ; honda, tofaş, toyotodan inen bir kimse binse C segmenti, mercedes, audi, bmw’ den inen B segmenti der.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.