Şimdi Ara

Volkswagen Polo R WRC Street

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    41 Not

|
    |

PSN xCixLandx
  • Hocam kusura bakmayın da sürekli youtubedan bulduğunuz videoları burada hiç açıklamasız paylaşmanızı anlayamıyorum. Konu kirliliğinden başka birşey değil. Ne teknik veri var. ne araç hakkında bir bilgi var. Şu videoları kopyala yapıştır yapmaktansa biraz da bilgi koysanız hiç değilse forum bir nebze amacına ulaşır.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    41 Not

PSN xCixLandx
  • Binbaşı
    1891 Mesaj
    Damat ferit buna 80.000 bin tl fiyat çeker.

İnsan bazen şu vergi sisteminden dolayı ülkesinden nefret ediyor sonra trafikti,yoğunluktu düşününce vazgeçiyor.

Orijinalden alıntı: xCixLandx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    4603 Mesaj

80 000 çok iyimser bir rakam bence. 1.4 olsaydı bile...
    |
    |
    cenktun34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1891 Mesaj

Yok hocam GTI bile 60.000 bandından satılıyordu,bence 80.000 iyi bu araç için.
    |
    |
    bende345 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Hocam kusura bakmayın da sürekli youtubedan bulduğunuz videoları burada hiç açıklamasız paylaşmanızı anlayamıyorum. Konu kirliliğinden başka birşey değil. Ne teknik veri var. ne araç hakkında bir bilgi var. Şu videoları kopyala yapıştır yapmaktansa biraz da bilgi koysanız hiç değilse forum bir nebze amacına ulaşır.
    Artık kesinlikle DH 2.el bölümü ve diğer bölümler üzerinden alışveriş yapmamaktayım. Yıllarca yaptığım alışverişlerimden gelen referanslar yüzünden hesabım çalınarak dolandırıcılık yapılmıştır. Konu tarafımca polise ve savcılığa suç duyurusu olarak aktarılmıştır. Benden gelen 2.el alışveriş mesajlarına itibar etmeyiniz.

https://forum.donanimhaber.com/dikkat-dh-hesabimdan-dolandiricilik-yapilmis--131134293#131134293
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    41 Not

youtubede araba hakkında teknik veri veriliyor da ben mi vermiyorum çok istiyorsan sen teknik detaylarını konuya ekle ozaman
    ulas1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN xCixLandx
  • Kurmay Yarbay
    1252 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

youtubede araba hakkında teknik veri veriliyor da ben mi vermiyorum çok istiyorsan sen teknik detaylarını konuya ekle ozaman

konuyu açan sensin teknik veriyi de sen ver. Youtubedan tabiki teknik veri alamazsın forumun amacı da zaten araştırıp araştırdığın bilgileri burada paylaşmaktır.
    |
    |
    Artık kesinlikle DH 2.el bölümü ve diğer bölümler üzerinden alışveriş yapmamaktayım. Yıllarca yaptığım alışverişlerimden gelen referanslar yüzünden hesabım çalınarak dolandırıcılık yapılmıştır. Konu tarafımca polise ve savcılığa suç duyurusu olarak aktarılmıştır. Benden gelen 2.el alışveriş mesajlarına itibar etmeyiniz.

https://forum.donanimhaber.com/dikkat-dh-hesabimdan-dolandiricilik-yapilmis--131134293#131134293
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.