Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: bonaparte123
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.784
Cevap
147
Favori
415.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JNG9O

95 PS 175 NM 1.0 TSi

CHIPTUNING

130 PS 240 NM

oloyurmus hocam iyice araştırdım bu verilerle 150 PS Golf leri...
    130 şahane olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Hayirli olsun kazasız belasız İnşAllah.

Golf 8'i ara ara uhrevi bir güç ile görür gibi oluyorum daha geniş daha buyuk ve daha afilli bir Polo olacak farlar farklı olur özellikle.

Ama eski Polo/Golf 7 gibi olmaz aradaki makası o kadar açamazlar en basidinden bagajı 280-380 ken Polo 351 oldu Golf 8 451 litre olmaz.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.

Arabaya binenler genelde iç mekanı Golf’den daha çok beğeniyorlar. Tabi bunun sebebi Golf’e alışkın olduklarından Polo yeni diye değişik geliyor. Ambiyans aydınlatmalarının ön tarafta da olması ve benim için çok önemli olan vitesin önündeki gözde aydınlatma olmasını Golf’den daha kullanışlı buldum. Golf’de o gözde aydınlatma olmamasını çok yadırgadım.

Golf’deki lastiklerden(Hankook) midir bilmiyorum Polo’da çok daha az yol sesi var.

Genel anlamda araç gayet başarılı. B sınıfı bir araca göre çok beklentiyi fazlasıyla karşılıyor.

• Comfortline'a sis farı taktıran var mı?

• ozan40500 O kullanıcısına yanıt
    Ben taktirmadim lâkin

Serviste takilirsa sorun yok ama

Sanayide takilirsa araç garanti kapsamj icin serviste sorun cikarirlar diye tahmin ediyorum.

• Arkadaşlar aracla geri gelirken bazen kasılma sesleri geliyor 'cat' 'tak' gibi frene basınca flan. Bu ses normal mi her zaman yapmıyor.

Gacırdama tarzında taklama gbi
  • Fiyatlarda indirim bekleniyor. Bakalım Polo kaç tl olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.0 tsi dsg highline 145 mi olmuş
  • v0 V kullanıcısına yanıt
    O ses bende de geliyor. Özellikle durunca ilk kalkışlarda 1 e geçerken tak diye bir ses geliyor.
  • Bugün servise gidip el frenini ayarlattım. Önceden 6.dişte anca tutuyordu hatta “D” konumuna aldığınızda yine de gidiyordu. Şimdi 1-2 dişte tam tutuyor, böylelikle fren pedalındaki ölü alan da gitti pedal anında tepki veriyor. Gayet güzel oldu.

• takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Bugün servise gidip el frenini ayarlattım. Önceden 6.dişte anca tutuyordu hatta “D” konumuna aldığınızda yine de gidiyordu. Şimdi 1-2 dişte tam tutuyor, böylelikle fren pedalındaki ölü alan da gitti pedal anında tepki veriyor. Gayet güzel oldu.
    hocam benim de en son dişte (sanırım 7.dişte) tutuyordu. 6.da bile kaçırıyordu, gerçi çok dik bir bayırda oluyor bu. servise sordum, sıkarız ama o zaman da balataları yer demişti(nasıl oluyor tam anlamadım ama sanırım kampanalar daha gergin olacak o durumda). ben de yaptırmadım, arabadan inerken el frenini koparacak gibi çekiyorum, sonuna kadar gidiyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaokeer

hocam benim de en son dişte (sanırım 7.dişte) tutuyordu. 6.da bile kaçırıyordu, gerçi çok dik bir bayırda oluyor bu. servise sordum, sıkarız ama o zaman da balataları yer demişti(nasıl oluyor tam anlamadım ama sanırım kampanalar daha gergin olacak o durumda). ben de yaptırmadım, arabadan inerken el frenini koparacak gibi çekiyorum, sonuna kadar gidiyor :D

Alıntıları Göster
    Böyle de el freni tutmuyor 6-7.dişte tutsa da D’ye aldığınızda yine gidiyor. Araca yabancı biri kullandığında ciddi sıkıntı oluyor. Bazen D’ye aldığımda ilerlediğinde el frenini indirmeyi unutuyordum.

Bana da test eden aynı şeyi söyledi ben yine de ayarlayın dedim, ustayla konuşturdu boşluğunu alalım o zaman dedi. Şu an 1-2dişte tamamen tutuyor 2.dişte gaza bassanız bile gitmiyor. Fren pedalındaki boşluk da gitti anında tepki veriyor.

Aşınacağını sanmıyorum vitesi boşa alınca hafif eğimde bile gidiyor araç yani balata sıkmıyor.

• Merhaba, yaklaşık 1 ay önce 2018 1.0 tsi Comfortline aldığım aracım şuan 1200 km civarında. Yeni dikkatimi çekti aracı yeni çalıştırdığımda soğukken ilk kalkıştan sonra kapıların kitlenmesi anına yakın 1 2 saniye birşey devreye giriyormuş gibi ayağımın altından metalimsi bir tıkırtı sesi geliyor. O sesin sarsıntısını hafif hissediyorum. Bu normal bir durum mu yoksa anormal mi ? Bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim Bu sırada Rabbim herkesin aracını kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuhaRa NBD -- 26 Eylül 2018; 0:23:25 >
  • CuhaRa NBD C kullanıcısına yanıt
    Pimpirik birisi olarak benim dikkatimi çekmedi böyle bir durum.

Ama sabah yeniden kontrol edecem sizin için..

Güle güle kullanin

Normal bir durum. Eski sayfaları okursanız görebilirsiniz.

Var öyle bit durum

• Merhaba. Ben polonun farlarını ve iç aydınlatmasını beyaz led ampülle değişmek istiyorum. Ne yapmam gerek. Hangi marka alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrt

Normal bir durum. Eski sayfaları okursanız görebilirsiniz.
    Üstadım baya okudum göremedim.. uzun süreli detaylı inceleyen birisiniz muhtemelen konuda sorulmuş her soruda hemen hemen cevabınız var, onlardan istifade ettim. Cevabınız için teşekkür ederim.

• ka.selcuk K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim geri dönüşünüzü bekliyorum

• Lastik basınç sensörünün çalıştığıni gören var mi?

Hava basinclarini kontrol edip set tusuna basiyoruz ama simdiye kadar hic uyari vermedi

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.