Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.784
Cevap
147
Favori
415.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @M4libu bizde parayı dövize yatırmadık be Hocam Polo'ya yatırdık ne diyeyim yani ... 20-25 yaşındaki Honda'lar 45-50 bin lira Avrupa'da 1500 Euro etmeyen Civic'lere 45 bin lira veren var bu ülkede.

Polo'ya bir zam daha kapıda Trendline 105-110 olursa ikinci elde tüm arabalar +10 bin lira artar Golf 7'ler 52-53'tü bi ara , bu olaya birebir şahit oldum ,Golf 7.5 Midline Plus 83 oldu bu 52'lik arabalar 70'e zıpladı fakat bu süreç 2-3 yıla yayıldı

Polo bu süreci 1 yılda atlatacak gibi duruyor Fero01 nickli Hocam 87'ye Highline almış Trend 95 oldu,bir-iki zam daha olsa kampanyada bitse Trend 110 olur,87'ye alınan Highline'da 120-130'dan elden çıkarılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 10 Ağustos 2018; 12:42:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

Benimde aracı aldıgımdan beri sileceklerin üst kısımları iyi silmiyor ve camın ortalarındada su lekeleri bırakıyor temiz bi şekilde silmiyor seneye kış değiştircem sanırım
    Silecek suyuna parfümlü su dökün hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot64

aracın motoru konusunda bende çok şaşırdım doğrusu eski arabamda 1,25 fiesta idi o yüzden nasıl olacağonı hissedebiliyordum ama aklımda soru işaretleri yok değildi bayideki temsilci sağolsun test yaptırdı kısa mesafe ben o sesi duyunca ve koltuğuna oturunca tmm dedim direk ayrıca araç çokta az yakıyor daha 500km oldu fabrika verisini yakaladım uuzun yolda 4,2 gördüm bakalım çok yakmazsa LPG bile düşünmem araçtan genel olarak memnunum kısacası
    gruba bende katılabilirim link vs varsa

Alıntıları Göster
    Hocam Almanya Trendline'da kol dayama,direksiyondan kumanda vs. hiç birşey yok siz iyi almışsınız zaten panjura krom çıta birde jant attınız mı Comfortline görünümlü oluyor donanım olarak Doğuş gayet dolu getirdi Clio'da Touch(Comfortline muadili) donanımda bile arka camlar elektrikli değil,Megane Touch'da orta donanımda dokunmatik ekran yok donanım olarak Polo segment lideri internette Titanium Fiesta övüyorlar tampon sensörleri bile yok zaten B segmentinde standart dokunmatik multimedya sunan Polo'dan başka araç yok sanırım.

1.0 atmosferik motoru eski kasada kullandım birden ikiye geçerken araç patinaja kalkıyor yüksek hızlara da Allah ne verdiyse gidiyor 160-170 motor efsane olmuş şehir içinde yeteri kadar kaçıyor zaten TSi ile uzun yolda 2.5-3 litre yakmak için aynı hızlarda gidiyoruz .

Bence VW'e ulaşmak isteyen biri kesinlikle almalı hatta hoşunuza gidecek birkaç şey söylemezsem olmaz 170-180 bin liralık Comfortline Golf'te far sensörü yok,araca gelip giderken farları yakma yok bizim halbuki Polo'larda standart .

Facebook grubu olur forum olur ille de araç konuşmak zorunda değiliz önemli bir maç olur,yeni çıkan bir telefon,oyun,film vs. her konuda sohbet edebiliriz .

İlk siftahı ben müzik ile yapmak istiyorum araçta dinlemeyi en çok sevdiğim müzikler eski GTA radyolarından K-Rose ve Electrochoc var onun dışında radyo olarak 99.1 Park FM ve 96.9 Banko var.(Ankara)

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki_gs

hocam sirf polo grubu için icq ile baslayan mirc ile biten sosyal medya hayatıma Facebook ile devam etme kararı alıp 32 yaşında Facebook açtım. grup kapaliymis hevesim kursagimda kaldı :)
    Sosyal medyaya girer mi bilmem ama ara ara chat yaptığım CS 1.5 ile başladım bu işlere.

Tabii o yıllarda internet cafeler çok popülerdi güzel kavga çıkardı .

Online oyun tespit edelim forum müsabakası düzenleyelim.telefondan olabilir.

• Arkadaşlar 1.0 Highline'da %12 indirim kampanyası durduruldu mu?

Doğuş Oto sitesinde farklı donanım ve modellerde hala indirim gözüküyor ama 1.0 Highline için yazmıyor artık.

Aslında kampanya tarihi de 31 Ağustos'a kadar diyor VW sitesinde.
  • Cuma gunu aracimi teslim aldim

Hadi bismillah

Dsg hiz sabitleyici cam tavan beyaz renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka.selcuk

Cuma gunu aracimi teslim aldim

Hadi bismillah

Hayırlı olsun hocam , ne kadara bitti

• Bizim araçların arka görünümü çok sade olmuş , krom difizör , spoyler felan yokmu Yen'i Polo için

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Difüzör serviste 900tl ye takıyolar.
  • quote:

Cuma gunu aracimi teslim aldim

Hadi bismillah

Hayirli olsun hocam.Kaca aldiniz acaba extra ne kadar odediniz.Paket mi eklettiniz ustune ?
  • Highline 136400 olmuş

Dün 126300 dü

• 10.000 Tl zam geldi an itibariyle...
  • Arkadaşlar sahibinden'e ilan girdiğinizde her yıl aynı telefon numarasi ile 1 seferliğine 30 gün süren ücretsiz ilan söz konusu.

Belki gerçekten satma durumumuz olur diye kendi numaramız yerine ,eşiniz ,dostunuz,çoluk çocuk vs. birinin numarasi ile hesap açıp ilan girmemizi istiyorum ben girdim 30 gün doldu ilan girerken zaten numarayı gizleyebilirsiniz.

Eğer her motor/şanzıman kullanan Polo'cu sıfır fiyatını baz alarak ilan girerse hem 30 günlüğüne o ilana bakıp ilan giren onlarca kişi olacak hemde piyasasını yükselteceğiz.

Zaten ilan girerken numaranın gözükmesini iptal edebiliyorsunuz yani sadece sahibinden üzerinden mesaj atabilecekler ki bana hiç mesaj atmadılar.

İlan fiyatları böyle olmalı :

1.0 Trendline 90 bin

1.0 Comfortline 100 bin

1.0 Comf . DSG 105

1.0 Highline 115 bin

1.6 Trendline 110 bin

1.6 Comforltine 125 bin

1.6 Comf. DSG 135 bin

1.6 Highline 145 bin

Piyasası gayet iyi aldığınız fiyattan birkaç saatte elden çıkarırsınız ama kâr etmemiz lazım Golf'te ise 2-3 yıla yayılan fiyat artışı Polo'da 6-7 ayda olacak gibi görünüyor piyasa oturunca yukarıdaki fiyatlara en ölü araçlar satılacak.

Döviz Kurları

Bizim arabaları B segment diye düşünmeyin,Focus,Auris,1 serisi veya bir Egea'dan daha büyük bir araba ortalıkta C segmentim diye dolanan Focus, Auris veya Corolla'nın ön/arka omuz baş mesafeleri Polo'dan küçük Megane gibi arabaları söylemek istemiyorum bile Polo önde ve arkada 10-15 santim daha yüksek tavana sahip zaten Megane Sedan almaktan son anda vaz geçtim Renault bayisine gidin aracın içine oturun arkadaşlar Sedan karoserin arkası bile Polo ile aynı neredeyse hatta geçenlerde "Polo'nun dişli rakibi" Fiesta'ya baktım arabanın içi tabut gibi Polo varken onu alanlar kusura bakmasında o arabanın rakibi Polo'nun yavru kardeşi Gol.

• quote:

Orijinalden alıntı: isthataltinmese

Highline 136400 olmuş

Dün 126300 dü
    Böyle zam gelince insana bi haz veriyo dime

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Arkadaşlar 1.0 Highline'da %12 indirim kampanyası durduruldu mu?

Doğuş Oto sitesinde farklı donanım ve modellerde hala indirim gözüküyor ama 1.0 Highline için yazmıyor artık.

Aslında kampanya tarihi de 31 Ağustos'a kadar diyor VW sitesinde.
    Hocam VW'in bize ihtiyacı yok kuyrukları dik sadece Çin de 6 ayda 1 milyon 300 bin araç satmış Tr de 40-50 bin satsa kaç yazar satmasa kaç yazar modundalar

Alacaksaniz galeri stoğu sıfır Polo'lar var onlara bakin çok geç olmadan.

Çok geç dediğim Highline 150 olmadan.

• fero01 kullanıcısına yanıt
    1.0 tsi comfort dsg hiz sabit. Ve cam tavan

96.700 e aykan

Baska bi ek paket yok hocam

96.700 tl ye aldik.

ayrica 850 tl değerinde diye ifade ettikleri korumali cam filmini de ücretsiz yaptilar.

Tsekkur ederim.

1.0 tsi comft dsg

cam tavan ve hiz sabitleyici mevcut

96.700 tl

• quote:

1.0 tsi comfort dsg hiz sabit. Ve cam tavan

96.700 e aykan

Baska bi ek paket yok hocam
    Hayirli olsun kardesim bende aykandan almistim.
  • JNG9O J kullanıcısına yanıt
    haklısın, bence fiyatların düşük olmasının sebebi satan olmaması, mesela ben memnunum, neden ilana koyim arabamı? alan çoğu kişi de memnundur büyük ihtimal. ama dediğiniz gibi bir yol izlenip ilana koymak,piyasasını arttırmak gerekebilir. eski kasaya bile 70-80 binler istiyor insanlar.

birde vw nin sitesinde hala 2017 fiyatlarının yazması fiyatın düşmesinde etkili.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.