Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.784
Cevap
147
Favori
415.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spotify ücretsizde çalma listesi var ama saatte 6 atlama vs kısıtlı sanırım. benim gibi eskiden mp3 vs merakı olanlar için abonelik ile müzik gereksiz geliyor.

@daimbey yeni logolulardan sonra sdcard ve cd girişlerini iptal edip carplay desteğini getirdiler. spotify kablosuz desteği geldi ve kablo ile mirrorlink ile teli bağlayabiliyosun+usbden mp3 vs var.

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt
    2021 de sd yazıyor ama torpido gözünde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt

Guncelleme var o sorun ile ilgili ben 2018 de yaptirdim bayide. Kendileride ne oldugunu bilmiyorlardi ama duzeldi. Cok buyuk problem. Bayiye gidin ve guncelleme yaptirin. 3 senedir start-stop duzgun calisiyor. Dedigim gibi bayi hiii hoooo diye cevaplar verebilir. Siz yaptirin. Yanlis hatirlamiyorsam tuhaf bir sekilde direksiyonla alakaliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 10 Mayıs 2021; 11:44:57 >
  • fero01 kullanıcısına yanıt

Bayiye gidip güncelleştirme yaptırmak istiyorum desek yeterli oluyor mu. Ücreti var mi peki?

Spotify i ücretsiz premium kullanma yöntemleri var internette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rogon R kullanıcısına yanıt

Problemini anlat vizyonu ve akli olan birine denk gelirsen hemen halleder zaten. Yok ayinin biri denk gelirse bu arac icin ne kadar guncelleme varsa almak istiyorum de. Normalde onlarin seni aramasi felan lazim ama evrim meselesi...Hayir hayir ucretsiz tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 10 Mayıs 2021; 13:38:1 >
  • Insallah öyle birine denk gelirim ama kayseride zor:) üstat sagol bilgilendirdin.

Kablosuz spotify dediğiniz bluetooth bağlantısı mı? Bluetooth ile ekrandan parça geçişleri yapabiliyorum ama Apple Carplay gibi listeleri falan göremiyoruz bildiğim kadarıyla. Var mı kablosuz olarak onun bir yolu?

• .psd . kullanıcısına yanıt

kablo ile baülayınca teldeki uygulamayı araç ekranından kullanabiliyoruz sanırım henüz denemedim. dediğiniz gibi kablosuz olunca bluetooth üzerinden bağlanıyor sanırım onu denemiştim. carplayler için mirrorlink ile kablosuz bağlantı yok sanırım. kablo lazım

• Multimedya için SD kart veya flash bellek kaç GB ye kadar destekleniyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • daimbey kullanıcısına yanıt

Onun bir sınırı yok sanırım. Ben 16 GB denedim çalıştırdı.

Bu arada araç için tavsiye edebileceğiniz bir branda var mı? Durduğu yerde çok toz çekiyor.

• grimfandango83 kullanıcısına yanıt

bende bakıyorum. sıfır araç kapı önünde kapanmada çamur oldu resmen. dolu içinde lazım olur diye almak istiyorum aslında daha çok.şöyle bi şey buldu.

içi pat patlı. şöyle açıklaması var.

https://www.trendyol.com/dolu-savar/hacbeckdolu-ve-gunes-brandasi-p-69775846?boutiqueId=567596&merchantId=291214

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Alıntı

metni:
    NEW MODEL 5 KATMANLI DOLU GÜNEŞ YANIKLARINA SON.. 5 katlı özel bir malzemeden yapılmış olan ürünümüz,2 kat Alminyum folyo ve ortasında 2 kat darbe emici havalı baloncuklar mevcuttur.5.Alt katman ise kumaş kaplıdır aracın boya ve kaportasını korumak için kullanılmıştır. Bu ürün aracınızı Doludan ve güneş yanıklarından kesinlikle korur, iklim koşullarının değişmesinden dolayı dolu her mevsimde olabilmektedir ve yazın aşırı sıcaklardan aracınızda güneş yanıkları ve boya solmaları olmaktadır. Üretimini yaptığımız ürün doğru koşullarda kullanıldığı taktirde garantimiz altındadır .Acil takım lastikleri sayesindel 4 adet çamurluklara geçireceğiniz lastik mevcuttur 2 dk da açıp kurabilirsiniz ayrıca içinde 8 adet kancalı plastik başlı gergi lastikleri mevcuttur bunlarla jantlarınıza ve kapı kollarınıza sabitleyebilirsiniz. NOT: UCUZ İNCE BATTANİYE VEYA BRANDA GİBİ ÜRÜNLER DARBE EMİCİ DEĞİLDİR.ARACINIZI DOLUDAN VE SICAKTAN KORUMAZ LÜTFEN MUADİLİ ÜRÜNLERLE MUKAYESE EDİNİZ. Ölçüler Hb.4.5 x 2 mt 9 m2 Çanta ebatı:55x60x18 cm Ağırlık:4 kğ dır ÜRÜNLERİMİZ CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE BUZ VE TAŞLA YAPILAN TESTLERDEN BAŞARI İLE GEÇMİŞTİR. ÖRNEK ARAÇLAR.... WOLKSWAGEN POLO SEAT IBIZA SCODA FABİA PEUGEOT 206,207,306,307 FİAT ALBEA,EGEA ,PALİO TOYOTA AURİS FORD FİESTA DACİA SANDERO RENAULT MEGANE OPEL CORSA REAULT CLİO CİTROEN C 3 NİSSAN MİCRA VS VS VS VS .

ek: 395tl muadilleri hepsiburadada vs var farklı markalarda var ama en uygunu bu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi büdünün kaşı -- 13 Mayıs 2021; 19:39:40 >

Şuna 50 lira vermem ne hale geldik arkadaş pes.

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt

bunların 1000-1300 tllği bile var. normal kılıflar 150 tl. alıp içine naylon baloncuklu kaplasan 100 küsür tl metreleri. yine aynı paraya gelecek gibi. bu bitmiş ürün olarak iyi fiyat yine.

ben dün 3 adet eski battaniye ayarladım zor zaman için. dolu haberi alan eline alıp koşsun diye acil eylem planı hazırladık2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] 

Hocam alırsanız yazar mısınız ? Ben de alabilirim belki 2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 15 Mayıs 2021; 19:18:3 >
  • Merhaba. Bugün Doğuş Oto'dan Trafik Seti ve yangın söndürücü aldım araç için.
    Trafik Seti fiyatı 128 Tl, yangın tüpü de 70 'di yanlış hatırlamıyorsam. Tüp bagajın solundaki küçük boşluğa sığıyor. İnternette satılan setlere güvenemedim en azından yerinden alayım diyerek uğraşmadım. Almak isteyen düşünenlere...

• minimelist kullanıcısına yanıt

ellerinde bittiği için bana vermediler trafik seti. 1 ay içinde gelecek arayacağız dediler bakalım 28 nisanda teslim almıştım.

• rogon R kullanıcısına yanıt

ilaçlı spotify yükledim premium oldu ama android auto kurdum onda göstermiyor. bluetooth üzerinden kullanılıyor sadece sanırım. araç ekranında göstermiyor uygulamayı. ücretsiz sürümü gösteriyordu

• Bir sorun olacak; şu vites önündeki eşya gözü comfortline 2021 araçta ışıklı mı? Benimkinde ışık yok ama tesadüf ışıklı bir fotoğraf gördüm. Ek bir özellik mi? Sizde durum nedir?

Dolu için yukarıda paylaşılan görseldeki gibi ürünleri çok inceledim. Fiyatlar inanılmaz pahalı. 350 den 1000 küsür e kadar var.
    İnsanlar için araçlarının önemli olduğunu bilenler bol keseden atıyorlar sıfırları. 1000 tl. Ayıptır. Maliyeti 50 tl yi geçmeyecek ürünlere para kaptırmayın derim. Eski kalın battaniye benzeri şeylere eklemeler yaparak çok daha koruyucu olanlarını hazırlayabilirsiniz. 1 saat içinde hazırladım. Anten için de kalemle işaretleme yapıp delik açtım, deliği de diktim. Oh mis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .psd -- 20 Mayıs 2021; 19:17:32 >
  • .psd . kullanıcısına yanıt

ışık yok ben az önce type-cden usb çevirici takmaya çalıştım telefonun fenerini açtım. o usblere belki ışık gibi bi aparat takılıyorsa olabilir.

https://www.amazon.com/gp/product/B082FWNV84/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A1Q588H1X7AEGD&psc=1

linkteki gibi çakmaklık yerine enteresan ürün satılan yer var mı acaba hepsiburada gibi yerlerde bulamadım. amazonda var ama biraz pahalı.

Aynen android otoda çıkmaması kötü. Başka da doğru düzgün uygulama yok ki. Bi kaç denedim hiç hoşuma gitmedi.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.