Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.781
Cevap
148
Favori
415.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir sorum daha olacak malum çokça duyduğumuz dsg sorunları.Daha 2 yıllık mekanik garantim var ama sizce bu garantiyi +3 yıl daha uzatmalı mıyım? Birde garanti plus dsg mekanik sorunları kapsıyor mu yoksa kullanıcı hatası diyip geçiştiriyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hun_ter

arkadaşlar bir sorum daha olacak malum çokça duyduğumuz dsg sorunları.Daha 2 yıllık mekanik garantim var ama sizce bu garantiyi +3 yıl daha uzatmalı mıyım? Birde garanti plus dsg mekanik sorunları kapsıyor mu yoksa kullanıcı hatası diyip geçiştiriyorlar mı?
    Aynı cevabı ben de beklemekteyim.Size ne kadar bedel çıkardılar? Vdf kredisi ile alıcam +2 garanti yaptıreceğim ona göre
  • onuraydin kullanıcısına yanıt
    2 yıl garanti uzatma 3147 lira hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önerebileciğinz branda varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hocam,

Bende yetkili bayi ile daha konuşmadım ama sitedeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hun_ter -- 5 Temmuz 2020; 9:37:11 >
  • BOMBOM41 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Araç bugün geldi bayiye çarşamba yada perşembe teslim alacagım bakalım.

• Aracını ne zaman opsiyonlamiştiniz

Merhaba Haziran ayı başında Vw Polo 1.0 tsi DSG comfortline araç için 15 temmuz teslim tarihi kapora yatırıp opsiyonladim bugün bayiyi aradığımda aracın agustos veya Eylül de teslim olacağını aracın halen üretilmedigini polo araçlarda üretimde yaşanan sorundan dolayı belirtilen tarihler de teslim edebilceklerini bildirildi bu ay polo araç teslimatı bekleyen veya aynı sorunu sıkıntıyı yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polo77777 -- 7 Temmuz 2020; 0:52:13 >
  • Polo77777 P kullanıcısına yanıt
    Telefonunuza indireceğiniz Volkswagenim uygulamasında sipariş takibi bölümüne girip teklif formundaki sipariş no ve soyadınızı girerek sipariş durumunuzu görebilirsiniz. Orda sonuç çıkmıyor ise sizin kapora verdiğiniz aracı başkasına vermiş olabilirler, bayiyle görüşüp sipariş numaranızı öğrenin. Eğer ilk baştaki sipariş numarasıyla size verdikleri numara tutmuyorsa dediğim gibi olabilir.

• Daha önce bayiden sipariş numarası almamıştım bugün bana bugün kesilmiş bir proforma fatura gönderdiler sipariş numarası da yazıyor kontrol ettiğimde araç üretim aşamasında görünüyor
    Bunu başka nasıl tespit edebilirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

• Polo77777 P kullanıcısına yanıt
    Daha önce teklif formu aldıysanız sipariş numarası orda da yazıyor. Aracınız üretime girdiyse sorun yok, ay sonuna Türkiye’ye gelir diye düşünüyorum. Parçası eksik olsa üretime almazlardı ama sanırım parça tedariğinden dolayı üretime alınması gecikmiş, o da normal bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TM01 -- 7 Temmuz 2020; 15:50:27 >
  • Sen Egea al o zaman

• Bu arada VW Doğuş tan dönüş yapıldı sipariş numaram ile siparişim verdiğim tarih uyuyor sadece üretimde bir gecikme yasandigi için aracın gecikmeli gelecek

• bozkan23 troldür direk banlayın...polo kadar kaliteli aracı olmadığı için sinir yapmış.

• sıfır polo alacağınıza 2. el golf alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 10 Temmuz 2020; 23:39:54 >
  • Aracımı dün teslim aldım. Sadece 40km yaptım. Ama ilk izlenimim cok beğendim. 1-2 beğenmedim şey dısında herşey süper. 1. Kol dayama yükseklik ayarını bulamadım sanırım yok. 2. Koltuk yanal destekleri cok zayıf.

Gizli özellik İstanbul Anadolu yakasında nerede açtırmamı önerirsiniz?

• bu nedir ya oto lpg ye ayrı bi zam yapsımlar.. geçen sene benzin, lpg den 2 lira pahalıya satılıyormuş. şimdi benzin lpg den 2.60 pahalı.. buradan yetkililere sesleniyorum. ya lpgye zam yapın ya benzine indirim...böyle adaletsizlik olmaz.
    otomobilde kullanılan doğalgaza ayrı bir ötv alınmalı.bu hata acilen düzelmeli.

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin başka gücünüz yok mu acaba? Ben Golf kullanan biri olarak rahatsız oldum gönderilerinizden. Bu nedir yav..

Japon almış rahatlamış Polo berbatmış bilmem ne. Yeni Polo çok tutulan bir model. Her aracın olduğu gibi onun da kronik sorunları olabilir. İnsanların zevklerine ve bütçelerine göre karar vererek aldıkları bir aracı buraya gelip enayi malı gibi betimleyip aşağılamanız hoş değil.Her başlıkta bir trol var bu adam gibi.. Şikayet edilip başlıktan uzaklaştırılmasını dilerim değerli forumdaşlar.

İyi sürüşler herkese
  • justiceguy J kullanıcısına yanıt
    civic forumuna gelirseniz bizim neler çektiğimizi görürsünüz, bonibon41 nicli polo sahibi bir arkadaş bizim forumu mahvetti, bende aynını kendisine yapıyorum, ha diyceksinizki bizim suçumuz ne...sizlerin yok abicim

• quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin

Aracımı dün teslim aldım. Sadece 40km yaptım. Ama ilk izlenimim cok beğendim. 1-2 beğenmedim şey dısında herşey süper. 1. Kol dayama yükseklik ayarını bulamadım sanırım yok. 2. Koltuk yanal destekleri cok zayıf.

Gizli özellik İstanbul Anadolu yakasında nerede açtırmamı önerirsiniz?
    hayırlı olsun. gizli özellik vs işlerini, aracı kurcalamayı sevmem o yüzden ben bilmiyorum ama bilenler varsır burda veya vw özel forumlarında.

• BOMBOM41 B kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam. Valla satış temsilcisi söyledi. Youtube açılıyormus ekrandan.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.