Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.780
Cevap
148
Favori
415.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sihirbazzz

Arkadaşlar merhaba, bugün 2017 1.0 dsg highline aldım. Kafama takılan iki soru var birincisi hız sabitleyici stadart değilmiş arabada yok,ikincisi motor kaputu açıp baktım rölantide titriyor, 1.0 motor için bu titreme normal mi? Yardımcı olursanız sevinirim
    Hiz sabitleyici yok. Hiz limitoru var poloda.Bence de sacma ama iyice golf olmasin diye zirvalamislar. Titreme konusu start-stop devreye giriyor mu ? Arac tamamen stop ettiginde mi titriyor.Ayrica 2017 ler icin konusuyorum. Bizim araclar guncelleme aldi start-stop la ilgili onu da bi sor servise bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

Hiz sabitleyici yok. Hiz limitoru var poloda.Bence de sacma ama iyice golf olmasin diye zirvalamislar. Titreme konusu start-stop devreye giriyor mu ? Arac tamamen stop ettiginde mi titriyor.Ayrica 2017 ler icin konusuyorum. Bizim araclar guncelleme aldi start-stop la ilgili onu da bi sor servise bence

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, rölantide kaputu açtığım zaman motora bi göz attım da biraz titrek çalışıyor o dikkatimi çekti onu sormuştum
  • bcaner B kullanıcısına yanıt
    Araç beyazdı. Satıldı.
  • 2018 model polo 1.6 dizel manuel koyu gri polo için bayi 100 bin fiyat verdi. fiyat nasıl acaba?
  • Arkadaşlar 2017 1.0 tsi dsg highline modeli aracıma yetkili serviste sonradan ilave neler yapabilirim? Araçta hız sabitleyici, geri görüş kamerası vb. yok. Bi kaç servisi aradım led far dışında bişey yapılamaz dediler. NE kadar doğru ? (forumun en pasif dönemine geldiğim için de ayrıca üzgünüm) selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbed

2018 model polo 1.6 dizel manuel koyu gri polo için bayi 100 bin fiyat verdi. fiyat nasıl acaba?
    Trendine mı hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.0 tsi dsg motor polo sahibi arkadaşlar cevap yazarsanız çok sevinirim, araba çalışırken kaputu açıp baktığımda motorun sarsıntılı çalıştığını görüyorum. Arabayı yeni aldım bu motor için bu sarsıntı normal mi?
  • 1.6 tdi trendline Manuel sıfır km 2018 89.000
    1.0 tsi comfortline Manuel ekstra hız sabitleyici var 92.500 sizce hangisi mantıklı?

• anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Comfortline. Yakit olarak cok uzmez

Comfortline tabi ki. Bir de bu fiyatlar 2018 ler için mi?

• sihirbazzz kullanıcısına yanıt
    Evet benim manuel aracımda da öyle. Motor bir miktar titrek.

• Daha önce de sordum ama cevap alamadım. Yeni aldığım 1.0 Tsi Comfort aracım 1. viteste iken ve debriyaja basılı iken vites kolu bir miktar titriyor. Aynı aracı olanlar bir bilgi verebilirler mi? Sıfır araçta az da olsa titrememesi gerek.

• Life Jacket L kullanıcısına yanıt
    Maaalesef bu poloların benzinli versiyonları böyle çok az da olsa titreme var. Muhtemelen 3 silindirden kaynaklı. Aracıma ilk bindiğim an fark etmiştim. Not: Bu 3. sıfır km polom.

• Selamlar.bilgi paylaşımı için: uzun yolda 425km de (50 km şehir içi,klima açık,dsg,3 kişi ve tamamen yüklü)125 tl yaktı ,aracım Polo 2018 1,6 tdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roma000009 -- 6 Mayıs 2019; 17:12:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • roma000009 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi değer.

• ozan40500 O kullanıcısına yanıt
    Valla benim aracımda titreme yok. 1.0 tsi dsg

• quote:

Orijinalden alıntı: yussko

Valla benim aracımda titreme yok. 1.0 tsi dsg
    kaputu açıp baktınız mı? içerdeki titreme demiyoruz.
  • Selamlar ,

Bugün 1.0 TSI Comfortline , DSG aracımı 86.500 TL'ye aldım. 21000 KM'de

Sadece sağ arka çamurlukta lokal boya vardı. Motor çarpmış. :)

Fiyat nasıl arkadaşlar ?

Birde şöyle afilli vw logolu bir ruhsat kılıfını hangi bayiden alırız.. son olarak anahtar kılıfı uyumlu nerden buluruz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 7 Mayıs 2019; 21:34:17 >
  • sihirbazzz kullanıcısına yanıt
    :D ilgincsiniz

comfortline modeli 95 beygir ama opak boyaymış biraz mat duruyor
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.