Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
4.784
Cevap
147
Favori
415.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam.31 aralık ;Polo comfort,1.6 dizel ,dsg aldım .ankaradan 200 km şehir dışı 65 tl yaktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun polonuz , ne kadara almıştınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun polonuz , ne kadara almıştınız

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,113 bin tl ye aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicetinkaya09

Teşekkür ederim,113 bin tl ye aldım

Aracınız hayırlı olsun. Hangi bayiden aldınız acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 1.6 tdi comfortline ile aranıza katılmış bulunmaktayım :) önceki aracım 2016 model yine polo 1.4 tdiydı. İlk izlenim olarak bana 2016 kadar seri gelmedi belki henüz 210 km olmasındandır :) konfor olarak baya iyi buldum, park ederken çarpmamak için fren yapma özelliğini ilk parketmemde istemeden de olsa kullanmış oldum, gayet güzel bir özellik bence. Küçük sürtmelerin önüne geçmesi için.

• graphys G kullanıcısına yanıt
    Ankara Etimesgut doğuş oto

• wrosper kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın,bahsettiğiniz özellik nedir?

• Park sensörleri devrede parkederken belli bir hızla bir engele yaklaşıyorsanız ve araba çarpacağınızı anlıyorsa otomatik olarak duruyor. Şuradaki özellik

https://m.youtube.com/watch?v=k0HRikikmSM

• wrosper kullanıcısına yanıt
    Manevra park freni..

Tramvaydan inip aracima bindim esim kullaniyordu ve aciliyetten dikkatsizce geri vitese takti ve hizlica hic arkaya bakmadan hareket edecekken gurultulu bi sesle arac frenleme yapti park sensörüde ötüyordu tabi ekranda da manevra freni yaziyordu..

Arkaya baktigimda O esnada yasli bi amca tam arabanin arkasindan gecmeye calisiyordu..

Guzel bi uygulama..

Mazallah korkunç sonuçlanabilirdi

Allah kaza dan uzak eylesin hepimizi..

• Arkadaşlar 3-4 gündür Bursa'nın en kar alan ve soğuk noktalarında DSG hihgline aracımı doyasıya test ettim. Deneyimlerimi yazayım ki limitlerini ve dikkat etmemiz gereken noktaları sizinle paylaşayım. Sizinde fikirlerinizi bekliyorum.

Lastiklerim bridgestone lm0001, 205 / 55 / 16. Kar için orijinal olması daha iyi ama benim tercih nedenim farklı.

- 2 derecede 1 saat önce yağmış 5 cm karda katirli dağına çıkmayı denedim. Resmen çıkamadım. Moralim bozuldu. Lastik ya da dsg olmasına bağladım.

Gittim diğer corsa d aracı aldım, nokian wr d4 ile kaymadan çıktım.

İşim bitince düşündüm neden neden neden. Önce lastikleri inceledim. Lastikçi 44 psi hava basmış!

32 ye alıp bu sefer kestel şelalesine yola çıktım. Tutuş inanılmaz arttı. Daha sert koşullarda rahatlıkla yol aldım.

Ancak memnun kalmadığım bulamadığım bir sıkıntı vardı. Asr yi kapatınca o da gitti.

Bizim araçlarda karda rampa çıkarken asr yi kapatalım çünkü tek teker patiye düşer düşmez güç kesiyor, yavaşlayinca da hızlanmaya çalışırken patiye kaliyor.

Nedenini bilmiyorum ama xds çalışmıyor sanki. Gizli özellik açarken xds ayarını strong a aldiracağım.

Ancakk inerken açmayı unutmayalım. Ayrıca vitesi de manuele alıp yavaş yavaş hızlanmak lazım yoksa vites değiştirme sırasında patiye sarabiliyor.

• Yeni Polo Facebook grubumuza bekleriz

https://www.facebook.com/groups/2172973709641568
  • 2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

şuan yakıt rekoru bende arkadaşlar aracım 25.000 de 1.6 dizel comfortline, sormak istediğim şey bu passatlarda golflerde bir takım modellerde replika led farlar çıktı fakat hala poloda cıkmadı cıkan varsa gören varsa konuya yazabilirmi iyi forumlar dilerim.
  • Maşallah tüketim iyiymiş ama kendi kendine rekor tescillemişsin biraz iddialı olmuş. 160 km çok kısa, ben de 25 km 3.0 almıştım gece bu rekor sayılmaz. Şöyle bi 2500 km şehir içi alalım ortalama tüketim :)

Dizel poloyu çok merak ediyorum şaka bir yana. Benim sehir içi hep 5.4 ortalamam vardı. kış lastiğine geçtim 6 lt nin altına düşmez oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: lyder2852

şuan yakıt rekoru bende arkadaşlar aracım 25.000 de 1.6 dizel comfortline, sormak istediğim şey bu passatlarda golflerde bir takım modellerde replika led farlar çıktı fakat hala poloda cıkmadı cıkan varsa gören varsa konuya yazabilirmi iyi forumlar dilerim.
    İnstagramda satan vardı İstanbul’da, 3300tl dediler ama garanti yokmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki_gs

Maşallah tüketim iyiymiş ama kendi kendine rekor tescillemişsin biraz iddialı olmuş. 160 km çok kısa, ben de 25 km 3.0 almıştım gece bu rekor sayılmaz. Şöyle bi 2500 km şehir içi alalım ortalama tüketim :)

Dizel poloyu çok merak ediyorum şaka bir yana. Benim sehir içi hep 5.4 ortalamam vardı. kış lastiğine geçtim 6 lt nin altına düşmez oldu.
    Hocam şuana kadar atılan ve yanımdaki çevremdeki insanlarında tüketimine göre yorum yaptım, sonuçta siz bana gece veya herhangı bir saat diliminde yakın kilometrede sizden daha az yaptım buda resmi diyecek bir resminizi görmüyorum buda 190 km verisi uzun yol tüketimi bu şehir içi bilemem hiç şehir içi kullanmıyorum desem yalan olmaz.

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    hocam sizden ricam bana sayfanın lınkı veya iletişimini atarmısınız teşekkkür ederim
  • quote:

hocam sizden ricam bana sayfanın lınkı veya iletişimini atarmısınız teşekkkür ederim
    Vag aksesuar diye geçiyor sayfanın adı. Açıklamada İstoç oto ticaret merkezi yazıyor.

https://instagram.com/vag__aksesuar?utm_source=ig_profile_share&igshid=1ewqj2x4rte3a

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    burda eski tipleri var hocam bzim dedigimiz yeni polo ile gelen
  • quote:

burda eski tipleri var hocam bzim dedigimiz yeni polo ile gelen
    Ben mesajla sordum Yeni Polo diye var dediler.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.