Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.784
Cevap
147
Favori
415.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, 1.0tsi comf. Aracim var.

Bi kac sorum olacak, cevaplandirabilirseniz cok severim.

1) highline modelinde oldugu gibi, ayak bolmelerinde yer alan aydinlatma yerleri comf. Araclarda varmidir ( yani elektrik hatti cekilmismidir ) ?

2) park sirasinda aracin otomatik fren yapmasi comfortline da da var mi ? ( on arka park sensorleri var )

3) Aracin medya ekraninda, radyo istasyonlarini resimli bir sekilde goremiyorum, comfortline da bu ozellik yok mu ?

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. soru hakkında fikrim yok
    evet otomatik fren yapıyor, hatta çarpmış gibi baya bir gürültü oluyor, korkutuyor insanı : D
    comfortline ekranlarında maalesed radyo logoları yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

Ya bu led far isini cozebilen var mi? Yok mu arkadas bunun bir yolu servis disi
    Nette bir yer buldum, instagram’dan sordum 3300tl dediler. Biraz detay sordum cevap bekliyorum. Servisten fiyat aldınız mı hiç?
    Ekleme: Tayvan ürünüymüş, garanti yokmuş. Sorun çıkarmıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysf87 -- 23 Aralık 2018; 13:32:7 >
  • 3300 ona vermektense kendi aracını sat, orijinal led farlı satın al daha ucuza çıkar. Ayrıca aracın yanma riski var. Başka şeyden yanar led fardan derler, 100 bin çöp olur. Aman diyim arkadaşlar elektrik aksamina müdahale etmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sehzade4401

Selamlar 1.2 golf 7 tsı manuel den 1.0 dsg polo ya geçmek mantıklı mi.Bu arada iki hava yastığı az değil mi.Tesekkurler
    Kesinlikle geçin derim Golf 8 gelince Golf 7'nin yüzüne bakmazlar.

Egzost pulu ve muayene masrafı Polo'da yok ikinci eli de çok daha iyi.

2 hava yastıklı kaza testleri var,onlar da da 4 yıldız vs. almış yan hava yastıkları ön hava yastıkları ile eş değer değil sonradan koltuktakileri taktırabilirsiniz herseyin gönlünüzce olması dilegiyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki_gs

3300 ona vermektense kendi aracını sat, orijinal led farlı satın al daha ucuza çıkar. Ayrıca aracın yanma riski var. Başka şeyden yanar led fardan derler, 100 bin çöp olur. Aman diyim arkadaşlar elektrik aksamina müdahale etmeyelim.
    Ama o ateşli görünüme binaen yanarsada canı sağ olsun.

~ ~ ~ zEnGinLer ölSüN pOloDan sElaMlaR ~ ~ ~

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan_4234

Far ın yetersizliği konusunda yabancı forumlardada şikayet olduğu söyleniyor. Genel olarak herkes bir taslak oluşturup wv gene mesaj atıp durumu iletsek bir sonuç alabilirmiyiz acaba?
    Honda Civic FC5

i-DTEC DPF sorunu

Turbo benzinli motor hortum ve yağ sorunu

Göçük sorunu

NCAP 4 yıldız

Direksiyon soyulması vs.

Halimize şükür.

• İlk aldığımda vitesin önündeki yolcu tarafındaki çıkıntı kötü yollarda ses yapmaz inşallah dedim zira bağlantı yerleri biraz zayıf gelmişti, korktuğum başıma geldi kötü yolda trim sesi oluşuyor, üzerine bastırınca kesiliyor. Sizlerde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki_gs

205 55 16 kış lastiğine geçtim. Yol tutuşu ve konforu inanılmaz düzeldi.Haber vermediğim halde eşim bile fark etti. Ayrıca davlumbazlara harika oturdu, bence 195 55 16 bile davlumbaza küçük. Tavsiyem tüm arkadaşlara bu yönde. Şimdi mühendisler o kadar hesaplama yapmış diye cevap yazan tayfa gelecek. Baştan söyleyeyim oyle hesap filan yok. Mühendislerin hesabı vw de bu araçta yakıt, maaliyet ve çevre normlarını tutturmak üzerine, yol tutuş ve konfor şehir içi aracı olduğu için 2. planda malesef.
    15" gerçekten küçük kalıyor bende yüksek hızlı viraj denemelerimde fark ettim araç viraj yemektense virajı yalamaya çalışıyor bu aracın hakkı 205/55 R16 Polo diye düşünmek anlamsız Golf şasili ve Golf 5'ten büyük.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan40500

İlk aldığımda vitesin önündeki yolcu tarafındaki çıkıntı kötü yollarda ses yapmaz inşallah dedim zira bağlantı yerleri biraz zayıf gelmişti, korktuğum başıma geldi kötü yolda trim sesi oluşuyor, üzerine bastırınca kesiliyor. Sizlerde durum nedir?
    Hocam ora pek ses yapacak gibi durmuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan40500

İlk aldığımda vitesin önündeki yolcu tarafındaki çıkıntı kötü yollarda ses yapmaz inşallah dedim zira bağlantı yerleri biraz zayıf gelmişti, korktuğum başıma geldi kötü yolda trim sesi oluşuyor, üzerine bastırınca kesiliyor. Sizlerde durum nedir?
    Hocam ora pek ses yapacak gibi durmuyor ?

• Arkadaşlar ılk bakımını yaptıran varmıdır bugün servısle görüştüm yağ artı hava ve polen fıltresıde degısmeli denıldi ayrıca bızım aracımız 1.6 dizel henüz 15.000 km yağ degısımıne 3.000 km var gösterıyor servıs randevusu verecek kişi 15.000 olmalı hata vardır dıyor bılgı verebıkecek varsa çok sevınırım

• Dışarıda yan sanayi parçayla yaptırmam zaten. Servis 5bine yapsa razıyım. Şimdi bunu sat, ikinci el araba ara, git bak uğraştırır. Satıp sıfır almak istedel 15bin eklemek gerekir.

• Emre baran E kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta yaptırdım ancak benzinli 1089 lira tuttu.

• JNG9O J kullanıcısına yanıt
    Keşke dediğiniz gibi olsa şoför tarafı biraz aşağı doğru bastırınca ses kesiliyor. Dediğim gibi kötü ve Arnavut kaldırımlı sokaklarda oluyor

• Sis farı taktıran olmadı mı henüz?

• ozan40500 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dızelde ona yakın fıyat soyledıler sanırım sızın yağ harıcındede degısenler olmuş

• Emre baran E kullanıcısına yanıt
    Rondela(pul) değişimi olmuş 2 tane...ona da 18 lira + vergi fiyat alınmış...Tam bir para tuzağı altı üstü 2 pul nesi 20 lira eder ! Ayrıca ilk defa gördüm

• JNG9O J kullanıcısına yanıt
    Keşke önceden okusaydım yorumlarımızı gerçekten dediğiniz gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Kesinlikle geçin derim Golf 8 gelince Golf 7'nin yüzüne bakmazlar.

Egzost pulu ve muayene masrafı Polo'da yok ikinci eli de çok daha iyi.

2 hava yastıklı kaza testleri var,onlar da da 4 yıldız vs. almış yan hava yastıkları ön hava yastıkları ile eş değer değil sonradan koltuktakileri taktırabilirsiniz herseyin gönlünüzce olması dilegiyle.

Alıntıları Göster
    Benim önceki aracım 2013 golf 7 tsi 1.2 manuel idi. 2018 polo 1.0 dsg aldım iyi ki de almışım 8 aydır kullanıyorum kesinlikle golf ü aratmıyor. T-roc merak ediyorum galeri de test edicem bakalım hayırlısı artık.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.