Şimdi Ara

Volkswagen, Manisa'da fabrika kurma kararini askiya aldigini duyurdu. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
6.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla BMC gayet güzel araç yapmış, Suv olarak piyasaya sür, ötvyide alma bak başka araba satılırmı TR de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marka imajından dolayı çekinmişler.

Terör örgütlerine destek veren kendi ülkesinin imajını hiç düşünmüşler mi?

PKK yı destekle, besle, sivil halk ölünce ses çıkarma. Mültecileri kabul etme, insanlık suçuna göz yum, vadettiğin sözleri (finansal) tutma sonra sınırını korumak isteyen Türkiye'ye ekonomik savaş aç.

Umarım kendi arabamızı da üretir de muhtaç olmayız. Canı cehenneme hepsinin!
  • Hem Türkiye' den daha güzel bir pazar, hem daha iyi bir altyapı hemde daha ucuz bir iş gücü bulamazlar. Bu üçünün bir arada olduğu bir ülke yok VW' nın yatırım yapabileceği. Şimdi siyasi baskı nedeniyle korkup böyle bir açıklama yapmışlar. Ama ileride sular durulduğunda koşa koşa gelirler buraya.
  • Gitti aradaki komisyonlar,yani biraz gecikir o kadar.

Devlet buyuklerimiz!!!!!!gonullerini alir.
    Nasil gecen yil turk gazeteciyi vermek icin leopard modernizasyonunu direttiler ama dumura ugradilar.Bir sekilde hallederler.
    Ucuz is gucunu somurmeyi birakirlarmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hahaha yakın vw leri :D orduya destek için.
  • O kadar teşvikten sonra gelmesin zaten. 700 milyon dolar yatırım yapacaklar, 400 milyon doları biz veriyoruz ne anlamı kaldı? ABD bunları postaladı bunlarda ilk soluğu burda aldı neyinize yetmiyor Fiat, Renault

• Kim Türkiye'yi karşısına almışsa o ülkelerin arabalarını artık almayıp milli bir duruş sergileyelim diyeceğim ama zor. Bence bu milli duruşu hükümet göstermeli ve bize ambargo koyan ülkelere karşılık vermeli. Özellikle almanya ve fransa Türkiye'de deli paralar kazanıyor. Neden karşılık vermiyoruz ?

• Delikanlı iseler araç satışlarını da durdursunlar
  • Şı yorumları nasıl bir kafayla yapıyor insanlar harbiden merak ediyorum.
    Yahu ticaret bu ticaret !!
    “ Ordumuzun pkk yı inletiyor oluşu vw yi rahatsız etmişmiş “
    Ne Türkiye ne pkk nın köpekleri , vw nin umurumda değil.
    Olası bir uluslararası yaptırımdan , ticaretim zarar görür mü ? Bunun derdinde adam.
    Beklenen birşey bu yani.
    Kolaları sokağa söküp israili bitireceğini sanan kafayla aynı kafa işte.
    Bu kafalarla ülke bence bırakın arabayı toplu iğne üretse başarıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • egea'cılar keyifle kahve yudumluyor, vw'ciler gözleri yaşlı, ellerinde dsg şanzıman takılıyorum ciddiye almayın, egeam da yok ayrıca
  • Adamin yillik cirosi 235 milyar dolar bizim ulkenin cirosundan bile fazla cokta seyy etmemek lazimmmm

• Ah gerçek vatanperver biri olacaktıda.Resmi açıklama yapıp vw ye s*ktiri basacaktı.
  • Erdoğanı biraz tanıyorsam volkswagen araçlarına %160 zam geldi bile

• JanKlod kullanıcısına yanıt
    Ey ww sen kimsin yahu sen komple dsg olsan ne olur.Bizde egea var sen kimsin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün reklamlarda denk geldim . Herifin biri woswos transformersine aşıkmış gavata bak .
  • Volkswagen’ın yeni fabrikası için Türkiye’nin en büyük rakibi konumundaki Bulgaristan, devlet teşviki teklifini ikiye katladı. VW yönetiminde Türkiye’nin Suriye harekatıyla ilgili huzursuzluk olduğu belirtiliyor.
    https://odatv.com/turkiyeye-gitmesin-diye-devreye-girdiler-16101916.html
  • Bu saaten sonra pkk destekleyen alman markalarını kullananlar düşünsün...

Bu kelamı yayın düşman toprağına nükleer bomba atsan bu kadar etki etmez bilin...
  • Onların VW si varsa bizim de TOFAŞ ımız var.

Yabancı kadın Ytuberın Tofaş Doğan merakı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanslı genc -- 16 Ekim 2019; 15:48:24 >
  • bende paslı passat alma kararımı askıya aldığımı duyuruyorum
  • Hala alman alman diye ölüp bitenler var ya bu ülkede ne diyecegimi bilemiyorum .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.