Şimdi Ara

Volkswagen'in yeni fabrika yatırımı için Türkiye'yi seçmeyeceği iddia ediliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istihbaratı nereden alıp böyle saçma kararlar veriyorlar anlamıyorum. avrupa'da a haber çekmiyor mu kardeşim
  • ø kullanıcısına yanıt
    Vayyyy be. Herkes kaciriyor firsati ne enayiler. Sizin gordugunuz ucuz iscilik ve dagitim operasyonlari icin cok uygun konum firsatini hic bir otomobil firmasi gorememis son 20 yilda ki hic fabrika acilmamis.
  • honda enayi mi kaçsın türkiyeden
  • Hemican kullanıcısına yanıt
    Şu an 2 düzine model üretiliyor/montajlanıyor zaten Türkiye'de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hemen ücretsiz fabrika alanı devletin tüm imkanlarini seferber edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay ekonomi zaten süperdi, favoriydik, ama bu ay ekonomi patladığı için Vw vazgeçti demek ki !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_dedektif

Hyundai nereye kaçtı ?
    Bundan 8 10 sene önceydi sanırım dostum. Onlar Çek cumhuriyeti ile bizim aramızda kararsız kalmışlardı yanlış hatırlamıyorum. Sonradan özür dileyerek orayı tercih ettiler. Ama onların kararları politik çekincelerden ziyade pazara daha yakın olması sebebiyleydi.
  • ø kullanıcısına yanıt
    balkanlar daha ucuz işcilik artık.
  • kurdan dolayı en az maliyet halbuki Türkiye'de
  • Sasirdik mi hayir

• VW bir marka, kar amacı güden bir kuruluş ve de yabancı. Duyguları falan yok yani insan değil. O yuzden çıkarına neresi uygunsa onu seçer. Çıkarlarına ters bir durum varsa eğer Türk olmayan firmanın Türk millyetçiliği yapıp burda kalmasını mı bekliyorsunuz? Hain falan yazan olmuş siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Bu arada bence çekilmezler Türkiye'den. Burada satışları gayet iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Rezil , hain marka ne olacak ! Halkımız buna en güzel cevabı artık vw almayarak verecektir diye umuyorum . Zaten satışları düşmüştü iyice dip yapar !
    Moueson bu alemde bi Renault var bi Fiat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupa bizi kıskanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Moueson bu alemde bi Renault var bi Fiat

Alıntıları Göster
    Aynen dostum

• Aaaa neden acaba? Kesin kıskanıyorlar, biz kalkınmayalım diye gelmiyorlar.

• Makedonyayı anlarım da diğerlerinin Türkiyeye seçilmesinin sebebi ekonomik kriz olmaz.Bu tamamen siyasi olur.Saçmalamaya gerek yok.

• Bu ölçekteki firmaların dini de ırkı da paradır. Siyasi kararlar bile bir noktaya kadardır. Eğer kurmazlarsa bunun anlamı Vw için yeterince iyi bir yatırım ayda güven ortamı sunamadığımızdır. Hali hazırda vw nin bir çok yatırımı ve tadariği mevcut. MESELA MAN FABRİKASINI KAPATIYORUM, JANT, MOTOR PARÇASI VS. HİÇBİR TEDARİĞİMİ TÜRKİYE'DEN YAPMAYACAĞIM DERLERSE, O ZAMAN BUNUN SİYASİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRÜZ. Ki haber doğru mu? Değil mi bilemeyiz. Türkiye'de vw'nin bir yılda sattığı araç, dünyada sattığı aracın kaçta kaçına denk geliyor düşünün. Çokta büyütülecek bir pazar değiliz.
  • Biz de kamuda VW grubu kullanmaya devam edelim aferin bize.

• Türkiye otomotiv sektörü ülkesi dediler ya la neremle gülsem bilemedim

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Balkanlarda işçi nufüs yok, gençler iç avrupaya kaçıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.