Şimdi Ara

Volkswagen gizli özellikler nelerdir ? kendi aracımın gizli özelliklerini açtırdım. Video içerir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam, araba tutkusu olan birisiyim.
    Aracımla ilgili videolar çekiyorum.
    Vag yani volkswagen,seat,skoda,audi gibi markaların gizli özellikleri açılıyor.
    bunlnla ilgili bir video çektim, izlerseniz sevinirim :)

• Hocam emeginize saglik guzel video olmus fakat gizli ozellik diye bir sey yok ki.. Benim bildigim disaridan yazilima mudahale ederek degisiklik yapiliyor. Belki garanti disi bile birakabilir bu durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı üzerinde gizlidir bunlar.
    Lütfen paylaşmayın.
  • Bat-Man kullanıcısına yanıt
    Garanti dışı bırakmıyor sanırım çok iddialılar bu konuda. Instagramda falan 0 km araçların özelliklerini açıyorlar.

• Mobildeyim izleyemiyorum. Nasil ozellikler yazabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkswagen gizli özellikler nelerdir ? kendi aracımın gizli özelliklerini açtırdım. Video içerir.

• birde gizli özellik olayı çıktı.
    özellik varsa neden açılmaz.
    ve saklanır..
  • Arabaya özelliği koyuyorsanız neden gizliyorsunuz arkadaş

• 2013 model araçta elektronik çocuk kilidi yok. yazık :)
  • Hocam çok fazla gereksiz konuşmuşsunuz. Yani gereksiz derken, video amacıyla alakalı olmayan bilgileri kastediyorum. İlerlete ilerlete izledim, sonunu da getiremedim maalesef.

Bana kalırsa, misal 5-6 tane özellik açtırdım dediniz ya, sırasıyla o özelliği en fazla 15-20 saniyede izah ederek videoyu iki dakikada bitirebilirdiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok lüzumsuz geldi bana. Radyoda hızın yazması sinyallerin gösterilmesinin vs bi anlamı yok. Çocuk kilidi de gizli özellik değil tüm araçlarda var kullanma klavuzunda da yazıyor zaten.

• Yahu bir satıcı sattığı ürüne neden gizli özellik koyar hiç kimse düşenemiyor mu bunu?
    Yapılan değişiklikler geliştirici panelinden yapılan işlemler özellik falan değil.
  • reguse kullanıcısına yanıt
    eleştiriniz için teşekkürler.
  • Bunlar gizli özellik değil pasif özellik..

Mesela Leonda kadran selamlama Cupra da varken style de yok Adamlar Cupraya özel olsun diye onu cupra da bu özelliği aktif hale getiriyorlar.

Aracın kitli iken camının kırılıp kapısının açılması halinde orjinalde alarm çalmazken özelliği aktif edince alarm çalıyor. Bu da Almanların alarm paketli araçlarında özelliğin kendinden aktif olarak gelmesi ile ilgili.

Amerikan park v.s gibi olaylarda ülkelerin yasaklaması yada serbest bırakılması ile ilgili olabilir. Bizde yasak olduğundan kapalı olarak geliyor
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    İşletmelerin amacı en az maliyet en çok kar maalesef yapacak bir şey yok. Yarın öbür gün bizde işletme açtığımızda amacımız bu olacak. Ama bazıları cidden sinir bozucu hani çok basit şeyler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.