Şimdi Ara

Volkswagen'den Tesla'ya mesaj: 'Gelecek yıl rekabet çok daha güçlü olacak' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-A50721E71

Tipi için söylediğini biliyorum, bende içi passatın rakibi dedim.

Alıntıları Göster
    Sonuçta tipi anca micra ile yarışacağını değiştirmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

olay orda ya zaten adamlar 7 yılda üstüne pek bir sey koymadan bu zamana kadar iyi geldi ama artik bu şirketler teslaya yetisti ya da yetişiyor. madem 2012 de inovasyon yaptı bu 7 yilda da üstüne fazlasıyla koyup bir 7 yil daha fark yaratması gerekiyordu
    model s ile model 3 ün karşılaştırmasını yap 2012 yılından günümüze kadar teslanın boş durmadığını anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sml_akyz

Sonuçta tipi anca micra ile yarışacağını değiştirmez

Alıntıları Göster
    Zevkler ve renkler durumu senin söylediğin. Ben ID.3 baktığımda micra aklıma gelmiyor. Zamanında teslanın otomobillerini şekil olarak beğenmezdim ama şimdi hiç böyle düşünmüyorum. Özellikle model 3 benim favorim. Golf nasıl bir ikon ise ID.3 de elektrikli otomobiler içerisinde ikon olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: azizfikri

yomu?
    Vamı Vamı??

https://forum.donanimhaber.com/elektrikli-otomobillerde-neden-vites-yok--113815536

• yüksekliği takan kim kısa ve dar işte.

• Laçka yorumlar gene uzamış gitmiş. Tesla ya diyecek laf yok ama şu gerçek ki ne Vw kadar sermayesi var , ne de üretim kapasıtesi var
    cybertruck a bak 2021 de üretime geçecek oda geçebilirse.
    Bütün alman markaları elektrikli araçlara yüklenecek tesla ya fıs olcak ya tıs olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

yüksekliği takan kim kısa ve dar işte.
    Fark sadece 2 cm. Opel insignia ya görede passat 4.3 cm kısa ve 10.9 cm de daha dar. Bu yüzden 2 cm nin lafını etme. Ha bu arada ID.3 de şaft tüneli yok.

https://www.opel.com.tr/araclar/insignia/grand-sport/teknik-ozellikler/teknik-veriler.html

Volkswagen'den Tesla'ya mesaj: 'Gelecek yıl rekabet çok daha güçlü olacak'

• quote:

Orijinalden alıntı: DaggeredByRuhtan

Laçka yorumlar gene uzamış gitmiş. Tesla ya diyecek laf yok ama şu gerçek ki ne Vw kadar sermayesi var , ne de üretim kapasıtesi var
    cybertruck a bak 2021 de üretime geçecek oda geçebilirse.
    Bütün alman markaları elektrikli araçlara yüklenecek tesla ya fıs olcak ya tıs olacak
    Adamlar model s, model x ve son olarakta model 3 ü ürettiler. Model Y 'nin çıkış tarihi 2020 son çeyreği olarak açıklanmıştı şu an 6 ay erkene çekildiği söyleniliyor. link aşağıda bakarsın. Merak etme cybertruck ı da üretirler dedikleri zamanda. Tesla yı çok küçümseme bence adamlar 100 yıllık içten yanmalı otomobil piyasasına dinamit koydular. Diğer firmalar durmadan yapamazlar dediler tesla için ama adamlar her seferinde yaptılar. Seneye çıkacak ID.3 de model 3 ün rakibi olamaz. ID.3 de son hız 150 km/s , tesla 3 de ise 250 km/s kadar çıkıyor. 0-100 dede her şekilde çok önde tesla.https://www.donanimhaber.com/tesla-model-y-uretimi-beklenenden-daha-erken-baslayabilir--116633

• Elektrikli otomatik ve önemlisi tok sesli kapılı wwler geliyor desenize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

olay orda ya zaten adamlar 7 yılda üstüne pek bir sey koymadan bu zamana kadar iyi geldi ama artik bu şirketler teslaya yetisti ya da yetişiyor. madem 2012 de inovasyon yaptı bu 7 yilda da üstüne fazlasıyla koyup bir 7 yil daha fark yaratması gerekiyordu
    Bence asıl komik olanda bu adamların 7 sene önce yaptığını onlar yeni yeni yapmaya çalışıyor, Tesla bir Model S makyajıyla hepsini darmadağın edecek durumda doğru zamanı bekliyorlar bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Model S makyajlayacak finansal durumları yok. Ona o parayı harcamazlar çok az satıyor. Tanıtılan üretilmeyi bekleyen 4 model var. Önce onları halletmeleri gerek.

• Bu araçların Pil sorunu aşılmadan, genele yayılması zor.. Tamam avrupalıya uygun ama, paramız 6 da bir değerli.. Bize hala uzak... Genel maliyeti pil oluşturuyor.. 16 bin tlye satılan elektrikli bir motosiklet ele alalım.. Tek bataryası sadece 4 bin tl.. muhtemel 3 yıl geçmeden yenisi eklemek gerekir..

• Volkswagen sen git kendi çapındaki markalara taş at. VW senin ne haddine Tesla'ya taş atmak. Devir Tesla'nın devri Tesla son yıllarda otomobil dünyasına damga vurmuş ne kadar premium marka varsa hepsinin içinden geçmiş bir markadır. Tesla otomobil dünyasında devrim yaratmış bir markadır

• Bu markanın DSG vitesi Rusya'da 5 ABD ve Avrupa'da 10 yil ülkemizde 2 yıl ve "Niyet" garanti ile satılıyordu.
    Rezalet aynen devam ediyormu

• Çok çirkinsin be id3

• Taycan da arka aksta iki ileri kademe var, genellikle ama ikinci viteste duruyor, önde tek oran sabit aktarma var,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fosfagen bak dalgana kardeşim seni takan yok

• Pil de 10 yıl araçta 7 yıl geride kaldilar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.