Şimdi Ara

Volkswagen'den elektrikli otomobil teknolojisine 25 milyar dolarlık yatırım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: haberelectro

Sadece sunu koyayim o zaman.

Volkswagen'den elektrikli otomobil teknolojisine 25 milyar dolarlık yatırım

Koydugun resmin linki kırık kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilde sıkıntı var görülüyor şuan.
  • quote:

mobilde sıkıntı var görülüyor şuan.

Vay be yüksek teknolojiye bak. Bin sefer belirtmeme rağmen mühendislik ile karıştırma dememe ragmen gene gitmiş ne örnek vermiş. Ben bunlara daha ne anlatam. Ya kardeş Redbull diye bı üye var. Saçma sapan McLaren ferrariyi döver gibi çocukça muhabbetlere giriyor. Gözünü seveyim sen ona benzeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 16 Mart 2018; 10:14:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Forum batırmıştı vw yi diselgate ten sonra.

Parayı nerden buldu bunlar?

VW hala kar ediyor görünüyor, fakat audiyi vs lemans'tan çektiler, kendileri WRC den çekildi. Scirocco'nun üretimini durdurdular. Bunun gibi irili ufaklı bir ton şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: der_Kaiser

Sürekli VW'nin imajının yerlebir olduğu vurgulanmış ama bence hiç alakası yok, sonuçta herkes kendince bir yargıya varıyor.
    Mesela benim nezdimde hiç de yerle bir değil.
    Sanki diğer üreticiler hiç böyle bişe yapmıyor.VW'ninki ayyuka çıktı okadar.

Aynen şu olay:

Volkswagen'den elektrikli otomobil teknolojisine 25 milyar dolarlık yatırım
    https://i.hizliresim.com/Oo5m9D.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 16 Mart 2018; 10:24:41 >

• Pillerini Zorlu'dan alacaklarsa sıkıntı yok.
  • Teknoloji demedin mi al sana teknoloji. Otonomda da almanlar lider suan. Motorsporlarinda teknoloji muhendislik zirvesi F1 de de almanlarin mercedesi rakip tanimiyor 4 yildir. Porsche desen 911 deki muhendislik kac arabada var? Daha cok ornek var boyle.

• Saf yerine koyup kandırdığı vatandaş koşa koşa 15-20 yıllık dizel araç alıyor. Yeni alanlar da dahil alayı ilk fırsatta dpf iptal ettiriyor. Bak sen şu saf, çevreci, kandırılan halka.

Ayrıca başka bir mesajda Almanlar ne zaman teknoloji üretmiş demişsin bunu lütfen başka yerde deme millet gülmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragen -- 16 Mart 2018; 13:13:1 >
  • quote:

Teknoloji demedin mi al sana teknoloji. Otonomda da almanlar lider suan. Motorsporlarinda teknoloji muhendislik zirvesi F1 de de almanlarin mercedesi rakip tanimiyor 4 yildir. Porsche desen 911 deki muhendislik kac arabada var? Daha cok ornek var boyle.

Kardeş teknoloji ile yüksek teknoloji çok farklı şey. Ben sana teknoloji demedim yüksek teknoloji dedim. Yoksa o kafayla bakarsan tr de teknolojik aletler üretiyor. Ama yüksek teknoloji değil kardeşim. Almanlar yüksek teknolojisiye hiçbir zaman meşhur olmadi. Yani tanimlaman yanlış. Almanlar iyi yaptığı rijitlik ve üstün Alman mühendisliği. Yüksek teknoloji apayrı bir alan kardeşim benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Saf yerine koyup kandırdığı vatandaş koşa koşa 15-20 yıllık dizel araç alıyor. Yeni alanlar da dahil alayı ilk fırsatta dpf iptal ettiriyor. Bak sen şu saf, çevreci, kandırılan halka.

Ayrıca başka bir mesajda Almanlar ne zaman teknoloji üretmiş demişsin bunu lütfen başka yerde deme millet gülmesin.

Başka bir mesajda şöyle böyle demişsin diyorsun. Dediğim mesajı alintila kardeş. Ben öyle bı şey demedim. Alıntıla sen anlayana kadar anlatam.

• Elektrikliye yatırım yapacağına arabalarına lütfedip park sensörü, hız sabitleyici gibi donanımları standart donanım olarak sunmayı başarabilse daha makbule geçerdi kendileri.
  • Boşline elektrikli VW arabalari bir kac yıla kapinizin önünde Tamam Tamam saka bir yana yaptıkları yatirim sahane umarım bu paranin 3 katini yeni motor gelidtirme icin harcamamislardir nedense Alman firmalar hep böyle elektrikli araba yatirimiyla on plana çıkıyor fakat benzinli arabalara yaptiklari daha büyük yatirimlar haber olmuyor

• Yuksek teknolojiden kastin ne bi anlatsana merak ettim.

• En çok arıza yapan otomobil VW
  • O kadar ceza skandal vs.den sonra bu yatırım için parayı nereden bulmuşlar
  • Yorumlara bakın. Türk kaşığı ile Alman b.ku yemeye doyamadı güzel ülkemin güzel insanları. :)

Adam sevindirici haber yazmış. Çok sevindirici başka milletlerin ilerlemesi cidden çok sevindirici. :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.