Şimdi Ara

Volkswagen CC'nin halefi Arteon resmen tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
8.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: basartenk

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Almanlara inat EVET

Ahahahaha! Almanlara inat "evet" diyenler en çok Mercedes'e biniyor.

mercedess hint malı değil mi?
    edit:tata elindeki hisseleri daimler e satmış artık alman malıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 7 Mart 2017; 17:59:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

35.000 dolar diyor

Hocam samimi söylüyorum ona takılmayın. Biz başka bir yerde başka gerçeklerle yaşıyoruz, onlar başka gerçeklerle...
    Mesela bugün kilosu 2,5 TL olan Finike portakalını sıkıp oğluma içirdim , çokta mutlu oldum. 4,5 litre yakan clio sportourer 'ımla işime gittim ve Allah'tan bir şey gelmezse evime gidip ayaklarımı uzatacağım. Bizde bunlarla mutlu olalım ,yapacak bir şey yok. Yoksa kışkırtılmaktan başka bir işe yaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

quote:

quote:

quote:

quote:

wolkswagen dan nefret ediyorum türkiye nin en büyük ihracatı otomobil sektöründen ama ww nin burda 1 tane bile fabrikası yok.fiat var hundai var ford var renault var toyota var honda bile var ama hiç alman firması yok almanlar hep komşu ülkelerde üretip türkiyeye satıyor.wolkswagen ı boykot ediyorum.

O saydıklarının hepsi yok.

hangisi kaynak yanlış olabilir.

Ford, Fiat, MB, Renault var.

http://www.hyundai.com/tr/tr/Aboutus/Factory/index.html

https://honda.com.tr/honda/honda-turkiye

http://www.toyotatr.com/

kaynak yanlış olabilir diye kendi sitelerinden de baktım hepsinin türkiye üretimi var.

Üretimleri yok abi.

diğerlerini bilememde hyundai i30 ve tucson dışında kalan tüm türkiyede satılan modelleri o fabrikada üretiyor i30 kore tucson da balkandan geliyordu sanırım. Mesela Benim bindiğim Toyota Verso türkiye üretimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 7 Mart 2017; 17:58:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Artık arabalarda da mı amiral gemi var?
    " Volkswagen'in amiral gemisi modelini temsil edecek olan Arteon'un çarpıcı görünümü"

• quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

DSG koymuşlar inanılır gibi değil. Manueli yoksa uzak durun. Yazık olur paranıza.

Arıza olayları bu kadar çok mu yaşanıyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

DSG koymuşlar inanılır gibi değil. Manueli yoksa uzak durun. Yazık olur paranıza.

Özellikle bu ağır şaside evet.
  • arka güzel ama önde eski cc daha güzeldi.

• Volkswagen CC'nin halefi Arteon resmen tanıtıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 7 Mart 2017; 18:40:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Özellikle bu ağır şaside evet.

Bilgi için teşekkürler.

• quote:

quote:

Yıllardır volkswagen kullanıyorum. Bütün samimiyetimle söylüyorum DSG el bombasından beter. Ne zaman patlayacağı belli olmaz. Öyle ki 500 km bile yapmamış sıfır CC yolda kalıyor çekiciyle gidiyor bayiye.

Sene 2012 Seat Leon 1.6 TDI CR Style DSG aldım. Bayi müsürünün aracıydı 1100 km lerde daha sıfır. Yaklaşık 1 yıl kullandıktan sonra DSG kavraması değişti. Sadece servis işçiliğini ödedim. Araç garantili olduğu halde. Yaklaşık 6 ay sonra mekatronik arızası verdi. Vites kutusu içeri göçer gibi oldu araç geri vitese geçmiyordu. Bu arızanın faturası 7 bin küsür lira oldu. Komple şanzuman değişmesi gerekliymiş. Parça alınacakmış vs vs. Araç hala garantili bu arada.

Avukat buldum durumu anlattım ihtar çektim. Fiyatta yarı yarıya indire gittiler. Yine işçilik bedeli olarak yaklaşık 2000 tl ye aracı yaptırdık.

Sene 2014 sıfır 1.4 TSI 160 HP The Beetle aldım. Şuan aracım daha 30 binde bile değil kavrama değişti değişecek hissediyorum. Araç hem kaskolu hemde garantisi devam ediyor. Sadece haftasonları kullanmama rağmen vuruntular titremeler var. Servis bile çözüm bulamıyor bu duruma.

Beetle grubumuzda aynı arabadan yüzlerce var. En az yarısında aynı sorun var. Yazılım güncelleyip sorun yok diyolar.

Komple DSG değişse bile mekatronik de sıkıntı. Çözmek istemiyorlar ticari bakıyorlar olaya. Kendi sorlunlarından para kazanıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neyse kimse alman malı almıycakmış artık batarlar kesin .d

• Genç fanboylar rahatsız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarimi cok eski cc yede bitiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Almamak için üç neden: D - S - G...

sadece bildiğim bir şey söyleyeceğim. dsg olayında 1.6 litre ve altinda motor olunca yağsız kavrama kullaniliyor 2.0 litre dizel seçecneginde dsg yağlı oluyor. tamam dsg sağlam değil ama yinede iyi bir şanzıman

• Panjurlarla farları kısa kısa far kalmıyacak yakında.
  • bence olmamış, dışınıda çok beyenmedim ama içi çook demode. üstelik birde dsg şanzıman var uzak durun. almanlar arabada gerilemeye başladı. fransızlara sadece motor+şanzuman gerisi çöp derdim adamlar bunun yanında tasarım ve estetiğide geliştiler hiç sevmediğim modellerini beyenmeye başladım.

Önceden dünyanın en iyi araba sanayisi derdim ama artık o kadar emin değilim. BMW ile Mercedes olmasa kalite algısıda baya düşücek.

Alman hayal kırıklıkları, DSG - 1.3 CDTI. uzak durun.

• taksicilerin vergi indiriminden haberleri var sanırım, lansman renkleri sarı
  • kaç tane aynı konu olacak acaba.

TALİSMAN CC araç.

bakınız.

https://forum.donanimhaber.com/2018-volkswagen-arteon-r-line-ana-konu--124544688-2#124548839
  • Sayın Editör;

Haber verileli neredeyse 4 ay oldu, başlığı da burada;

https://forum.donanimhaber.com/vw-cc-bitirildi-yeni-vw-arteon-geliyor--122204418
  • zx6r kullanıcısına yanıt
    Neler neler oluyormuş. Bu kadar detaylı bilgim yok bu konularda sizlerden duyuyorum yeni. Otomobil satın alırken aklımın bir kenarına yazarım. Çok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.