Şimdi Ara

Volkswagen Aux girişi - mp3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aux girişi olmayan vw mk5 grubu araçlara nasıl bir sistemle mp3 bağlayabiliriz ? Çakmaklığa bağlanan radio frekanslı zımpırtı fazla kaliteli ses vermiyor. Bir yolu yordamı var mıdır bu işin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

Aux girişi olmayan vw mk5 grubu araçlara nasıl bir sistemle mp3 bağlayabiliriz ? Çakmaklığa bağlanan radio frekanslı zımpırtı fazla kaliteli ses vermiyor. Bir yolu yordamı var mıdır bu işin ?

Dension Getaway almanızı tavsiye ederim.

Biraz pahalıdır ama parasını hakeder kanımca.Aracın görsel olarak orjinalliğini bozmaz.
    USB'den dahi müzik dinleyip,direksiyon üzerinden kontrol edebilir,şarkı adlarını görebilirsiniz.
    Hatta ve hatta bazı modellerinde bluetooth'da mevcut olup,telefonunuzu da sisteme dahil edersiniz.
  • V.K. kullanıcısına yanıt
    satılan bı yerın ya da nasıl monte edıldıgının bır lınkını gonderır mısın? malıyetı ne kadar ?
  • http://shop.dension.com

Şu siteden bakabilirsiniz.Aracın modelini ve teybin modelini seçince alabileceğiniz ürünler listelenir.

İçlerinden aradığınız özelliklere göre birini seçebilirsiniz.

Montaj çok basit.Kendiniz yapabilirsiniz,anlatıyor dökümanla nasıl olması gerektiğini,ancak yinede eliniz yatkın değilse herahngi bir servis halleder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 21 Kasım 2013; 11:38:17 >

• troyadabiradam T kullanıcısına yanıt
    rdc 310 uyumlumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

rdc 310 uyumlumu ?

çok güzel çalıntı rcd 510 navigasyonlu felan var ama işte alamadım ben :) almam da.
  • xpmagduru kullanıcısına yanıt
    zaten bu kabloyla cd nin jack ı çıkarılıyor, usp oraya bağlanıyor. Böyle direksiyondan kumanda cd çalarmış gibi usp den kontrol ediliyor. Direksiyonunda kontrol ünitesi yok ise daha alternatiflere bakmanı tavsiye ederım
  • erkmenson kullanıcısına yanıt
    direksiyondan kontrol var üstadım rcd yi kaça veriyorlar
  • quote:

direksiyondan kontrol var üstadım rcd yi kaça veriyorlar

sahibinden de çok var. Hemen hemen hepsi çalıntı dikkat etmek lazım o yüzden. teyp kodu önemli. Kodu beyne tanıtman gerekir. O yüzden araç teybi çalanlar genelde araç kitapçığını da çalar. fiytlar 300-500 arasıdır ama pazarlıkla gerçek sahibinden 300 e güzel ve temiz bir ürün bulabilirsin. Daha ucuza da var ama kodsuzdur onlar.

http://www.sahibinden.com/arama?query_text=rcd+510

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    Üstad rns daha mı iyi bundan ? fiyatları daha yüksek ?
  • quote:

Üstad rns daha mı iyi bundan ? fiyatları daha yüksek ?

onda navigasyon ve geri görüş var. Pek bir bilgim yok. geçen sene ben jettam için düşünmüştüm. Ancak çalıntı olabilme ihtimalinden güncelleme yapamam diye pek yanaşmadım. Güncellemeyi sadece servis de yapabilir. Dışarda yapıyorlar mı bilmiyorum .
  • Volkswagen Oto Teyp Aux Ayarı Nasıl Yapılır

Volkswagen Aux girişi - mp3

Aux Girişi Ayar Videosu İçin Tıklayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.