Şimdi Ara

Volkana men cezası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
6.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: devitos

quote:

quote:

Volkan zeynep i buraya getır dıye bağırmıslar. Olayın cezasını gectım bıraz ınsaf sızın esınıze kardesınıze annenıze boyle tezahurat yapsa ne dusunursunuz.

Neden küfür edilsin bize? Küfür edilecek ne yaptık biz mesela? Volkanı korumak için saçmaladınız iyice. İlk küfür mü bu volkanın hayatında? Bu küfür başka sahada olsa daha beteri olsa volkan gitmezsi. Ama adamın ajandası belli. Nasıl bu durumu lehime çevirim derdinde.

Son gs macındada gokhan gonule edıldı. Hadı volkanun lıstesı kabarık gokhanında mı kabarık. Onada derbı der savunursun.

1 kişi etti, o kişide sahalara girmeme cezası aldı.

Buda mıllı mac kim olursa olsun yıne yanlıs. Tabı bu benım fıkrım, ustelık bu olayda ılk degıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

Zaten olayı dediğine bağlayacaklar ceza almasın diye. Aynı şike yapan FB masumdur hikayesinin benzeri olacak bu. Volkan izin aldı denilecek.

Ordamıydın. Duydun mu gördün mü ? Resmi bir açıklama geldi mi ????

Resmi bir açıklama gelirse "Bilgimiz dahilinde olmadan Volkan kimseye haber vermeden stadı terkekmiştir" diye.

İsterlerse ömür boyu men etsinler, haketmiştir derim. Adam hiç bir şey yokken maça çıkmam demiyor.

Varsayalım maça çıktı diyelim. Birde hatalı gol yedi. Bunun hesabını sen ve senin gibi düşünenler mi verecektiniz ?

Yoksa Volkan'a Fatih Terim'e sallamaya devam mı edecektiniz ?

Tapeler sonrası fb ceza almazken burdaydım. Aynı federasyon aynı senaryolar devam. Celallenme boşuna. Tabi ki koruyacaklar adamlarını. Senin gibilerde denene inanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Asalet bunu gerektirmiyor mu?

Evden aldıranı, evine yollamaktır asaslet
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Kendinle çelişiyorsun hocam.

Hiç bir futbolcu hele de milli bir maçta sahayı terk edemez.

Volkan ilk defa küfür yemiyor sonuçta.

Neden kimse GG'ye küfür etmiyor da Volkan'a ediyor, bir düşünün.

Herkes kendi oyuncusunun peşinde diyorsun ama Volkana da toz kondurmuyorsun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Volkan zeynep i buraya getır dıye bağırmıslar. Olayın cezasını gectım bıraz ınsaf sızın esınıze kardesınıze annenıze boyle tezahurat yapsa ne dusunursunuz.

Neden küfür edilsin bize? Küfür edilecek ne yaptık biz mesela? Volkanı korumak için saçmaladınız iyice. İlk küfür mü bu volkanın hayatında? Bu küfür başka sahada olsa daha beteri olsa volkan gitmezsi. Ama adamın ajandası belli. Nasıl bu durumu lehime çevirim derdinde.

Son gs macındada gokhan gonule edıldı. Hadı volkanun lıstesı kabarık gokhanında mı kabarık. Onada derbı der savunursun.

1 kişi etti, o kişide sahalara girmeme cezası aldı.

Buda mıllı mac kim olursa olsun yıne yanlıs. Tabı bu benım fıkrım, ustelık bu olayda ılk degıl.

Küfür hata zaten onu kimse savunamaz ki

• quote:

quote:

Zaten olayı dediğine bağlayacaklar ceza almasın diye. Aynı şike yapan FB masumdur hikayesinin benzeri olacak bu. Volkan izin aldı denilecek.

Resmi bir açıklama gelirse "Bilgimiz dahilinde olmadan Volkan kimseye haber vermeden stadı terkekmiştir" diye.

İsterlerse ömür boyu men etsinler, haketmiştir derim. Adam hiç bir şey yokken maça çıkmam demiyor.

Varsayalım maça çıktı diyelim. Birde hatalı gol yedi. Bunun hesabını sen ve senin gibi düşünenler mi verecektiniz ?

Sakat sakat ne Fenerbahçe maçlarına çıktığını gördük Volkan'ın.Daha geçen gün sakatken Brezilya maçına çıkmadı mı bu adam?Yanından top giderken bön bön bakmadı mı belinden sakat olduğu için?Ne hatasından bahsediyorsunuz anlamıyorum,küfür yedi çıktı gitti işte tüm dünya gördü hala orada mıydın diyor

• neyse ki fatih terim adaletin olduğu yerde. içim rahat o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Hakli bi sebebi olmaksizin diyor orda.Volkanin karakterini sevmem ama burada dibine kadar hakli.Tt arenada oynanan once ki milli macta da ana avrat sovduler simdi de sovduler.

Orada milli mac icin ter dokuyor herkes.Lig macinda ediyorsun ama orada etme.artik milli mac duygusu kalmamis kimsede herkes kendi oyuncusunun pesinde olmus.Yazik cidden ne hale geldi koca milli takim.Milli duygu birakmadilar insanlarda.

Hocam bi gs dergisinde gg taç kullanırken arkadaki gsli hirbolar sovuyordu ,gg de isine bakıyordu olay budur
    Herkese heryerde soverler

• quote:

quote:

quote:

Tapeler sonrası fb ceza almazken burdaydım. Aynı federasyon aynı senaryolar devam. Celallenme boşuna. Tabi ki koruyacaklar adamlarını. Senin gibilerde denene inanacak.

Ben FB şike yapmadı demedim. Ayrıca GS' da bana göre şike yapmıştır. Diğer takımlarda.

Sadece FB yaptı demek, asıl demediler diye diğer takımların bir şeyler yapmadığına inanmak nedir ???
    FB hep bir şeyler yapacak bunu bilen diğer takım yöneticileri gıkını çıkartmayacak. Peeeehhh
    Tabi onlara gözünü açmak işine gelmez. Sadece işine gelenlere gözüne açarsın.

- GS'ın tarih boyunca şike yapmadığına tarih boyunca kefil olabilir misiniz ?
    - Hayır %100 olamam. (Adnan Polat)
    Saçmalamadan önce bir GS başkanı niye böyle demiş bunu iyice bir düşün.

Şu soruma da hala cevap vermedin. Volkan maça çıksa, üstüne hatalı gol yese ne diyecektin onun cevabını ver öncelikle..

• Sen demba ba ya veya daha önceki futbolculara küfür et sonra kendine edilince ben oynamıyorum de. Hadi ordan milli takım hainliğidir bu. Pireye kız yorganı yak. Vatan hainliği gibi futbolun en ağır cezası verilmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben FB şike yapmadı demedim. Ayrıca GS' da bana göre şike yapmıştır. Diğer takımlarda.

Sadece FB yaptı demek, asıl demediler diye diğer takımların bir şeyler yapmadığına inanmak nedir ???
    FB hep bir şeyler yapacak bunu bilen diğer takım yöneticileri gıkını çıkartmayacak. Peeeehhh
    Tabi onlara gözünü açmak işine gelmez. Sadece işine gelenlere gözüne açarsın.

- GS'ın tarih boyunca şike yapmadığına tarih boyunca kefil olabilir misiniz ?
    - Hayır %100 olamam. (Adnan Polat)
    Saçmalamadan önce bir GS başkanı niye böyle demiş bunu iyice bir düşün.

Şu soruma da hala cevap vermedin. Volkan maça çıksa, üstüne hatalı gol yese ne diyecektin onun cevabını ver öncelikle..

Ben gs şike yapmadı demem kefil olmam. Fakat yakalanana ceza vermezsen bu ülkede şike serbest demektir.

Soruna cevap ise herkes hatalı gol yiyebilir. Beezilya maçında tüm golleri izleri mesela. Anlamadım nereden gelmek istediğini.

• quote:

Orijinalden alıntı: sieve
    Sakat sakat ne Fenerbahçe maçlarına çıktığını gördük Volkan'ın.Daha geçen gün sakatken Brezilya maçına çıkmadı mı bu adam?Yanından top giderken bön bön bakmadı mı belinden sakat olduğu için?Ne hatasından bahsediyorsunuz anlamıyorum,küfür yedi çıktı gitti işte tüm dünya gördü hala orada mıydın diyor

Sakat sakatken çıkmışmış.
    Milli takımdaki ve kuluplerdeki sağlık heyetlerine zaten boşu boşuna para veriyorlar.
    Görevleri sadece futbolcuların uff olan yerlerine yara bandı yapıştırmak..
    Ne gerek varki o kadar sağlık ekibine. Futbolcular kendileri karar veriyorlar sakatken oynayıp oynamıyacaklarına.

Eğer doktorları belli bir süre veya 90 dakika oynamasında sakınca yok diyorsa çıkar paş paşa oynarlar.

Brezilya maçınca beli sakat olduğu için yemişmiş Volkan golleri..
    O golleri iyice bir seyret bakalım defansın hatalarından mı yenmiş. Yoksa Volkan'ın belinden mi ?

Gördüğünü bile doğru düzgün algılayamıyorsun birde laf çarptırdığını sanıyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Hakli bi sebebi olmaksizin diyor orda.Volkanin karakterini sevmem ama burada dibine kadar hakli.Tt arenada oynanan once ki milli macta da ana avrat sovduler simdi de sovduler.

Orada milli mac icin ter dokuyor herkes.Lig macinda ediyorsun ama orada etme.artik milli mac duygusu kalmamis kimsede herkes kendi oyuncusunun pesinde olmus.Yazik cidden ne hale geldi koca milli takim.Milli duygu birakmadilar insanlarda.

Insan kafasini elleeinin arasina alir duşünur canere topala etmiyorlarda bana ediyorlar diye.

Dötuyle top stop eden volkan)

• Gs taraftarina dönüp organını elleyen adama edilen küfrü savunmakta ayrı bi olay..

kistasa kistas adam olsun volkan. Kufredilmesin..

• Son 20 senedir en gicik oldugum sahis Volkandir. ama kufur ne demek yahu? Kufur eden acizdir, zayiftir, zavallidir, zerre kadar degeri yoktur. ne bicim toplum olduk, futbolcular futbolcu degil, taraftar insan degil. nereye gidiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Adamin anasina sovuyorlar sen men derdindesin.

Umarım birgun ayni durumla sen karsilasirsin.

Sen ömür boyu calisip alamayacagin parayi 1 yilda alıyor küfür nedir ki kufur edene aittir

• Galatasaray bölümünde bu konunun ne işi var
  • quote:

Ben gs şike yapmadı demem kefil olmam. Fakat yakalanana ceza vermezsen bu ülkede şike serbest demektir.

Soruna cevap ise herkes hatalı gol yiyebilir. Beezilya maçında tüm golleri izleri mesela. Anlamadım nereden gelmek istediğini.

Volkan olayını da bu maçla ilgili olarak söyledim zaten.
    Morali bozuk halde bu maça çıksa ve hatalı gol yese ve maçta puan kaybı olsa ne diyecektin onu sordum..

Bence Milli takım için çok büyük bir önemi olan maçta,
    Volkan'ın morali bozuksa ve oynamak istemiyorsa yerine ikinci kalecinin oynaması çok daha mantıklı.

Kaldı ki Volkan' ın üzerindeki baskı sadece bu maçlık değil.
    Tek maçlık bir olay olsa zaten bu kadar etkilenmezdi sanırım.
    Milli takım oyuncularında bulundukları konum nedeniyle aşırı gerginlik var.
    Profesyonel bir oyuncunun bu şekilde etkilenmemesi lazım.
    Ama en nihayetinde onlarda insan. Birer robot değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Üstündeki Fenerbahçe forması ....
    Ayrıca Volkan sakatlanmış .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.