Şimdi Ara

Volkana men cezası (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
6.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mzarafet
    savcı hakim soruyor
    olum niye adam öldürdün
    oda öldürdü
    niye b,....satıyorsun
    onlarda satıyor
    niye t.....ettin
    onlarda ediyor..........

yakalansın veya yakalanmasın bizde suçun mazereti bu ee herkes yapıyor.. onları görmüsün dimi.

buradaki kavram kargaşası aslolan ulaşılması gereken bir hedefe ramak var iken ilk adım atılacak iken toplumda halkın gözünde akıla oynayabilen sevk ve idare ..(sevk cümlesi düzen kurucu manasında değil insanları bir sözü hamlesi ile etkileme gücü mahiyetinde yön verme anlamında)
    bu neden yapılıyor peki...
    çünkü bilinç akıl tarafsız kişi ve halk doğru soruyu sorup tam gerçege ermek üzere iken
    onlarca hamlenin gelmesi.

devlet lisanı oldu idare edin...

Konu Volkan konusu dönüp dolaşıp yine şike olaylarına geldik.
    Benim yapılan işi savunduğum yada mazaret aradığım yok.

Benim itirazım insanların tavrına ve sanki gülpembe dünyada yaşıyormuşuz da şikeyi teşvik'i FB icat etmişcesine,
    her fırsatta (alakalı alakasız) konunun bir şekilde şike olaylarına çekllmesine..

Diğer takımlarında şike yapmış olduğuna inanıyorum. Bu benim fikrimdir.
    Söz konusu FB değil de GS olsaydı.
    FB' nin de şike teşvik işlerine bulaşmış olabileceğini söylerdim..
    Adnan Polat' da benim gibi düşünüyor olacak ki.
    Kendisi bir şeyler yapmamış olsa dahi bu ortamda. GS' ın kulübüne kefil olamıyor.

Hükümet bu işleri sonlandırmak için bir yerden başlıyayım dedi o da Fenerbahçe 'nin olduğu döneme denk geldi.
    Gerçi sonlandıracaklarına işleri iyice ellerine yüzlerine bulaştırdılar o ayrı konu.
    Keşke gerekeni tam anlamıyla yapabilseler ve başladıkları işi bitirebilselerdi.

• bir adam kendi taraftarı tarafından kufur yerse psikolojisi bozulur ve oynayamaz hale gelir. Volkanı bende sevmem fakat burda haklı. Adamın kendi taraftarı heleki milli takım olunca işler bayagı ciddi. Bu kadarda insanlıktan cıkmayın.
  • işin uzmanı da göründüğü gibi ise yaşananlar 1 yıldan 2 yıla müsabakalardan men diyor.
    http://video.ntvmsnbc.com/volkana-ceza-gelir-mi.html
  • Ceza onanmış kendi Takım'ı dahil müsabakalardan 3 ay boyunca men cezası verilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi bazı FBli dostlar Volkan'ı öyle bir duruma soktular ki, sanarsın 8-17 mesaisi bitmiş, eve ekmek almaya gidiyor evde çocuklar aç, hayat tokatı vurmuş buna ve böyle bir adama durduk yere küfür edilmiş.

Küfüre karşıyım eyvallah ama Volkan küfür yediğinde de çok şaşırmıyorum açıkçası.

Küfür edilecek hareket yaparsan her yerde küfür ederler. Ama sen bu olayı şova döküp prim yapmak istersen, rakibinin sahasında oynanan milli maçta trip atıp stadı terkedersin sonra TIPIŞ TIPIŞ adın listede var diye devre arası gelmek zorunda kalırsın.

Ama merak etmeyin ceza filan yok.

Fatih Terim : Zaten sakattı dedi ilk 11 e koymasına rağmen
    Arda Turan : Volkan Demirel bir değerdir dedi sahip çıkılmalı diye ekledi. Değere bak. Yapmadığı terbiyesizlik yok adamın Türk Futbolunda ama "değer" miş kendisi.

Ne çirkin bir olay oldu bu futbol ya.

• Arena'da neden Mehmet Topal'a, küfür edilmiyor ya da Alex'e küfür edilmedi ?

Volkan,Emre gibi adamları milli takıma yakıştırıyorsanız o sizin bileceğiniz iş

Volkana men cezası
  • Şehir şebekesine arsenik katılsa ve bunu sadece yetkililer bilse....
    İktidara sahibi kişiler verdiği sözü tutamasa...
    Ve bir turnuvaya daha gidemeseniz..

Veya başarının ne olduğunu emsaline bakarak insanlar anlayacak kıvama gelse...
    Yani ramakta ... oldu olacak.

SEN BU HAMLEYİ NASIL ABSORD EDERDİN?

Tehlike ve facialar bir başka tehlike ile örtülür..
  • volkan milli takıma yakışmıyor. Karaktersiz itici sevimsiz hem kendisi de küfürbaz son olarak demba ba ya ettiği lafları hala unutmadık
  • sen bu bölümden men edilmedikçe volkana hiçbirşey olmaz aslan parçası sen rahat ol

tabi sözünde durup gitmekle men edilmek arasında faklar olabilir
  • buradaki gs li arkadaşlar geniş mezhepli ki ana bacı küfürü kaldırıyorlar da volkan terketti diye laf ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

buradaki gs li arkadaşlar geniş mezhepli ki ana bacı küfürü kaldırıyorlar da volkan terketti diye laf ediyorlar.

Rakip takım taraftarına cinsel organ göstermek
    Poposu lie top tutmak
    Demba Ba ya küfür
    Kaleci Onur ve Kaleci Tolga'nın boğazına sarılmak
    Lincoln'ü sahada kovalamak
    Gazeteci tehdit etmek ve onu evinden aldırtmak
    Karabük Kalecisi Tomic'e küfür (TV de kendisi söyledi)

Yani biz geniş mezhepli değiliz canım da sadece Volkan gibi karekteri olan bir insan nasıl küfüre alındı ona merak ediyoruz.

Ama sen Volkan'ı savunarak mezhepinin 6 kıtaya ulaştığını net bir biçimde belli ettin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

buradaki gs li arkadaşlar geniş mezhepli ki ana bacı küfürü kaldırıyorlar da volkan terketti diye laf ediyorlar.

Rakip takım taraftarına cinsel organ göstermek
    Poposu lie top tutmak
    Demba Ba ya küfür
    Kaleci Onur ve Kaleci Tolga'nın boğazına sarılmak
    Lincoln'ü sahada kovalamak
    Gazeteci tehdit etmek ve onu evinden aldırtmak
    Karabük Kalecisi Tomic'e küfür (TV de kendisi söyledi)

Yani biz geniş mezhepli değiliz canım da sadece Volkan gibi karekteri olan bir insan nasıl küfüre alındı ona merak ediyoruz.

Ama sen Volkan'ı savunarak mezhepinin 6 kıtaya ulaştığını net bir biçimde belli ettin.

Islıkla o zaman. Milli forma giyen bir oyuncuya niye ana bacı küfür ediyorsunuz. Milli maça çıkıyorsun neylüğü belirsiz canlı topluluğu sana ana bacı küfür ediyor ki bayrak uğruna oynadığın bu maçta! Adamdan rahatsızsan onu kadroya alanı sorgulayacaksın. Adama gel diyor mecbur geliyor adamda. Bu dediklerin de Fenerbahçe forması altında gerçekleşti(gazeteci tehtidi hariç)

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

sen bu bölümden men edilmedikçe volkana hiçbirşey olmaz aslan parçası sen rahat ol

tabi sözünde durup gitmekle men edilmek arasında faklar olabilir

Şu mesajı uplayalım. Birde geniş mezhepli değiliz yazmış.

• BİR DAHA KÜFÜR YOK!

Futbolcuyu protesto edebilirsin ama küfür edemezsin. Volkan'ın da küfürleri protesto etmeye hakkı vardır. Fakat Volkan da bu hareketiyle bundan sonra saha içinde ve saha dışında küfür etmeyeceğini tüm dünyaya açıklamış oldu.
    MEHMET DEMİRKOL

HAVA ATIYORSUN AMA!

MASAL anlatmayın. Yıllarca bu işi yaptık, çok protesto yedik. Ama Küfür ettiler diye ağlayarak oyundan çıkılmaz. Dünyanın parasını kazanıyorsun. Yeri geldiği zaman arabayla fotoğraf çektirmeyi ve hava yapmayı biliyorsun gazetelerde.
    SERGEN YALÇIN

BIRAK BU İŞLERİ!

PARAYI alıyorsun, dışarıda el üstündesin. Kameraların karşısına geçerek 'Belediye köpekleri temizlesin' diye açıklama yaparken çakalsın. Sana küfür ettikleri zaman ülke futbolunu terk ediyorsun. Bırakın bu işleri o zaman her maçı terket.
    AHMET ÇAKAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Volkanın Sabıkaları

• hayvanat bahçesine girmediği sürece o kolay kolay men edilmez.

not:beni birileri şikayet edecek şimdi diyecegim cevap şu VOLKAN ı sadece ben hayvan yerine koymuyorum ki ingilizler koyuyor.
  • Verdo V kullanıcısına yanıt
    ha şimdi bu terbiyesizlikleri göz ardı ederek onu kahraman yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamyam34

ha şimdi bu terbiyesizlikleri göz ardı ederek onu kahraman yapın

Kim kahraman yapıyor? Anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Bulunsun

Volkana men cezası

Her yerde Volkan için kötü kaleci diyordunuz , peki şimdi oynamaması için çıldırmanız nedendir?
    Mesela sizin Sabri takıma döndü , sizden çok biz sevindik

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.