Şimdi Ara

Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar Kadro Dışı Bırakıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türk futbolunu bitirecek yanlış bir adım.
    Yabancı bolluğu içinde, Boyle bir hakareti gören yerli futbolcu FB ye gelmek ister mi?

16 yıldır FB forması giyen ve FB için her yerde savaşan, baska takım aramayan TR nin en iyi kalecisini kadro dışı bırakmak ile neyi başardılar? Golleri Volkan mı yedi?

Ali KOÇ her zaman yönetimdeydi, bunların sucu vardı da ve baskan bugune kadar bunu fark edemediyse yönetimin suçudur.
    Yarın bir gün RTE gibi kandırıldım cümlesini de kurarsa şaşırmam.

Heleki ATIF ne yaptı yaa. Adam cabalıyordu.
    Volkan a zaten forma vermiyorsun. bari bırak yedekte dursun
    Yedek olduğu halde bugune kadar ima bile edecek şikayeti yok, bir hareket veya ropörtajı da yok adamın.
    Agresifliği var ancak kadro dışı olmasına sebep olamaz.

Kolu kırmalı ama yen içinde bırakılmalı.
    Ali KOÇ kulup yönetiminde böyleyse, fabrikalarında nasıl kelle alıyordur artık siz düşünün.
    Tepki alacaklarını bilmeli ve sebebini açıklamaları gerekirdi. Böyle yargısız insaf olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 5 Ekim 2018; 23:56:22 >

• martax32 kullanıcısına yanıt
    dirar ile beraber aykutun gözdesiydi. muhtemelen gruplaşma olmuştur. performansa dayalı bir ceza değil bunlar.
  • bana kalırsa rıdvan' ın sözüne içerlemiştir başkan. ne demişti hatırlayalım. volkan gitmek için gün sayıyor. fenerbahçe ilk onbiri değişir ama kaleci en son değişirdi. bunlar gerçekten fenerbahçe' yi batırmak için değil fenerbahçe taraftarını galeyana getirmek için takımın başına gelmişler.
  • Kulübe yakın bir arkadaşım bunların neden kadro dışı bırakıldığını anlattı.

Volkan gidip kovulan antrenörlerle iş çevirip medyaya takımın içinde ne varsa anlatıyormuş. Yaptıkları hesap ise Cocu kovulacak, Aykut Kocaman geri gelecek. Takım içinde örgüt kurmuş herif. Aatif ve Dirar ise Valbuena, Ayew, Slimani, Benzia'ya genel olarak hocayı kovduracaklarını ve plana dahil olmalarını falan söylemiş. Cocu fazla disiplinli ve oyunculara kafasına göre iş yaptırtmayacağı için istedikleri gibi at koşturtacakları ortam istemişler. Bahsettiğim oyuncularıda işe dahil etmek istemişler. Konudan Cocu ve Comolli haberdar olmuş ve Ali Koç'a gitmiş mevzu. Bu olay Eylül ayının başlarında oluyor. Ali Koç başta olaya pek ihtimal vermemiş ama kendi bir araştırma yapmış ve doğru olduğunu görmüş. Dergide bunu açık açık söylemiş ve şimdide gereğini yapmış.

Sezon başında "vefa" diye Volkan Demirel ile sözleşme imzalatan adama yaptıkları şeylere bak. Ali Koç iyi niyetinin kurbanı olmuş resmen. Lobici kim varsa kapının önüne koyulmalı. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkstrom -- 6 Ekim 2018; 0:39:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Kulübe yakın bir arkadaşım bunların neden kadro dışı bırakıldığını anlattı.

Volkan gidip kovulan antrenörlerle iş çevirip medyaya takımın içinde ne varsa anlatıyormuş. Yaptıkları hesap ise Cocu kovulacak, Aykut Kocaman geri gelecek. Takım içinde örgüt kurmuş herif. Aatif ve Dirar ise Valbuena, Ayew, Slimani, Benzia'ya genel olarak hocayı kovduracaklarını ve plana dahil olmalarını falan söylemiş. Cocu fazla disiplinli ve oyunculara kafasına göre iş yaptırtmayacağı için istedikleri gibi at koşturtacakları ortam istemişler. Bahsettiğim oyuncularıda işe dahil etmek istemişler. Konudan Cocu ve Comolli haberdar olmuş ve Ali Koç'a gitmiş mevzu. Bu olay Eylül ayının başlarında oluyor. Ali Koç başta olaya pek ihtimal vermemiş ama kendi bir araştırma yapmış ve doğru olduğunu görmüş. Dergide bunu açık açık söylemiş ve şimdide gereğini yapmış.

Sezon başında "vefa" diye Volkan Demirel ile sözleşme imzalatan adama yaptıkları şeylere bak. Ali Koç iyi niyetinin kurbanı olmuş resmen. Lobici kim varsa kapının önüne koyulmalı. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir.
    Tahmin ediyorduk zaten böyle bir şey olduğunu. Şimdi gel de öbür konuda volkanım volkanım diye ağlayanlara anlat. Bütün aykutçular çıkmış volkan diye ağlıyor. Neredeyse buradaki trolüne kadar komplonun içindeler diyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Şimdi bu yeniççerilerden nefret ediyorum ama bu anlattığınız tahmin üzerine bir senaryo mu?Yoksa gerçekten güvenilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Tahmin ediyorduk zaten böyle bir şey olduğunu. Şimdi gel de öbür konuda volkanım volkanım diye ağlayanlara anlat. Bütün aykutçular çıkmış volkan diye ağlıyor. Neredeyse buradaki trolüne kadar komplonun içindeler diyeceğim.

Alıntıları Göster
    Yalnız olayın baş sorumluları Murat Öztürk ve Volkan Demirel. Aykut Kocaman'ın konuyla alakası yok aslında. Adamın haberi bile yok olanlardan. Arkadaşın dediği bu. Diğerlerinide yakan bunlar olmuş. Zannetmişler ki devir hala bunların devri, hala istediği gibi lobi faaliyetleriyle adam göndertirler.

Zico, Ersun Yanal, Daum vs. hepsinin altını oydular bunlar. Yazık yahu bunlara hala efsane gözüyle bakanlara.

• quote:

Yalnız olayın baş sorumluları Murat Öztürk ve Volkan Demirel. Aykut Kocaman'ın konuyla alakası yok aslında. Adamın haberi bile yok olanlardan. Arkadaşın dediği bu. Diğerlerinide yakan bunlar olmuş. Zannetmişler ki devir hala bunların devri, hala istediği gibi lobi faaliyetleriyle adam göndertirler.

Zico, Ersun Yanal, Daum vs. hepsinin altını oydular bunlar. Yazık yahu bunlara hala efsane gözüyle bakanlara.

Alıntıları Göster
    Aykutun kendisiyle alakalı olduğundan değil. Yanlış ifade ettim. Öbür konuda volkan diye ağlayanlar hep kadrolu aykutçu tayfadan. Efsaneymiş bilmem neymiş sabahtan beri kafa ütülüyorlar. Dediğim bu. Adamlar hep yanlış kişilerin peşine takılıyor

Şimdi yapılacak iş bütün bunların deşifre edilip bu insanların bir daha iş bulamamasının sağlanması. Yıllarımızı yediler. Türkiyenin bayerni olacakken ne durumlara düştük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 6 Ekim 2018; 0:51:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Şimdi bu yeniççerilerden nefret ediyorum ama bu anlattığınız tahmin üzerine bir senaryo mu?Yoksa gerçekten güvenilir mi?

Alıntıları Göster
    Kardeş bu arkadaşım dediğim adam kulüpte çalışıyor 10 seneyi aşkın. Benimde Liseden arkadaşım olur kendisi. İsim veripte zan altında bırakmayalım adamı. Sporcuların, teknik heyetin, çalışanların en yakınındaki adamlar bunlar.

Kaldı ki bunları görebilmek için içeride olmaya ne gerek var?

Al bak kendin gör:

https://twitter.com/LacasadeAlikoc/status/1048265217845731328

• Darkstrom kullanıcısına yanıt
    İsmini verin demiyorum.Sadece net bir güven vermenizi istiyorum.Bu forum da çok duyduk da bu haberleri o yüzden.

Volkan yeniçerisini savunmuyorum yapmıştır.Daha fenalarını bile yapmış olabilir.Volkan ve onun gibi tüm yeniçerilerin gitmesini istiyorum.Sadece yeteneksiz olsalar yine katlanılır bir derece ama bunlar aynı zamanda örgüt bunlar.
  • Net güveni ben sana nasıl vereyim? Standart bir taraftarım bende. Bana elemanın söylediği bu, ben de bunu buraya taşıdım. Attığım linkte zaten alenen takımda neler dönüyor açıkça söylemiş. Bundan daha net başka hiçbir yerde göremezsin.

Adam senelerdir içeride yandaşlarıyla beraber kafasına göre iş yapmış. Vefa diye Ali Koç'u da ayartmış. Adamda hıyaneti görünce acımadan kovmuş.

Bak en son Camiaya Sesleniş programında bile bunun sinyallerini verdi.

http://www.milliyet.com.tr/Skorer-Tv/video-izle/ali-koc-berke-nin-fenerbahce-kalesine-gecmesine-kimse-engel-olamayacak--rO6UdbT3VTWT.html

Volkan ile 1+1 yıllık imzalandı. Adam açıkça videoda sezon sonu yolcu diyor adama. Bundan sonra karışmış içerisi zaten. Herif düzeni bozulduğundan beri kırk takla atıyormuş içeride.

• Bu karar takımı şahlandırmayacak kimse merak etmesin. Bu takım Ocak ayının sonuna kadar böyle gider. Ersun Yanal gelirse intihar olur. Çok büyük hata yapar yönetim. Asıl bu saatten sonra Cocu kovulmamalı. Yanacağımız kadar yandık zaten. Bari bu sene toparlanma senemiz olsun.

Cocu konusunda iki hafta önceki fikirlerimin arkasındayım, kovulmasından yanayım ANCAK 8. hafta maçları başlıyor ve bu saatten sonra kovulması çok büyük hata olacaktır.

Cocu ile devam edilmeli şu ortamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

bence ersunla anlaşıldı. ersunu yiyen tayfanin bi kismini aziz gondermisti kalan volkan olduğu için de şimdi onu da şutluyorlar.ersunla alakali bu iş bence

• örgüt demekle ne demek istiyorsun? top kalene kadar gelene kadar diğer topçular astronot muydu?

şimdi yeniçeri dedin mi işler o kadarbasit değil. yeniçeri ocağına alınan gayri müslümler de vardı. şimdi acaba müslimler mi yoksa çoğunluklu olarak gayrimüslimler mi baş kaldırdı acaba ilk fsm' ye? milli takımda volkanı yuhalayan ve takımdan ayrılmasına neden olanlar yeniçerinin önde gideni olamaz mı? ali koç ve ekibi giderken de onlara başkaları daha ağır muameleyi yaptığında bu hak mı olacak? sadece kadro dışı bıraktım diyen ve hiçbir açıklama yapmayan ve bu kadar polemiğe neden olan bir yönetim de yeniçeri olamaz mı? ki takımı gayrimüslimlere teslim etmiş. hey gidi hey..
  • ALİ KOÇ VE YÖNETİMİ ...

ALEXE EMRE'YE YAPILANI HALA Yediremedik.

Yanlış yapıyorsunuz başarı vefasizlikla gelmez.

Defolun gidin artık

• Darkstrom kullanıcısına yanıt
    hiç şaşırmadım tam volkanlık hareketler . aykutçu tayfa dünden beri konuyu ağlama duvarına çevirdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

hiç şaşırmadım tam volkanlık hareketler . aykutçu tayfa dünden beri konuyu ağlama duvarına çevirdiler
    dikkatinizi bir şey çekti mi acaba? maç sonu volkan tribünlere gittiğinde comolli' nin ne işi vardı onun yanında? acaba onu korumak için mi oradaydı yoksa rizeli tarftarlarla tanışmak için mi?
  • quote:

Tamamen atmasyon. Volkan medyaya takım içinde ne varsa anlatıyormuş peki medyaya yansıyan bir şey var mı? Yok.
    Atıf dırar yeni transferleri ayartmaya çalışıyor. Bu da saçma atıf ve dırarın takıma oyunculara etki edebilecek kapasitede değiller.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Burada Volkancilik yapanlara sesleniyorum :

Ersun Hoca'nin kuyusunu kim kazdı?

Aykut alexi yediğinde takım arkadaşının değil de Aykutun yanında kim yeraldı?

Volkan sadece bir kalecidir daha fazlası değil

Ali Koç başkanın sonuna kadar arkasındayız

Üstelik bu hamle öteki vasifsizlara da gözdağı olacak

Göreceksiniz takım iyi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Burada Volkancilik yapanlara sesleniyorum :

Ersun Hoca'nin kuyusunu kim kazdı?

Aykut alexi yediğinde takım arkadaşının değil de Aykutun yanında kim yeraldı?

Volkan sadece bir kalecidir daha fazlası değil

Ali Koç başkanın sonuna kadar arkasındayız

Üstelik bu hamle öteki vasifsizlara da gözdağı olacak

Göreceksiniz takım iyi olacak
    şaka yapıyor olmalısın.

trabzon maçında dağlara taşlara vurup gol atamayanların içinde alex de vardı. o zaman daa kalede volkan vardı. bir gol atacağımız maçı kazansaydık şampiyonduk. o zamanı ne çabuk unutuyorsunuz? o maçı izleyen yabancı biri fenerbahçe' nin maça gol atmamak için çıktığına kanaat getirirdi. alex' in hafızamda kalan son maçı.

neyse sonuca gelirsek volkan' ın kadro dışı kalması sorun dedğil.sorun fenerbahçe' nin kalesinin güvenilir ellerde olmaması. fenerbahçe' de kaleci yok. berke' yi seneye oynatacağım diyen ali koç da harun ile adeta deneme yaparak durum keşfi yaptırıyor. kalecisiz bu iş yürümez. gerçi sorun değil fenerbahçe' nin çok parası var. bir kaleci daha alırlar. bakın bu sayfayı not alın. fenerbahçe kaleci transferi yapacak, eli mahkum. er ya da geç.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.