Şimdi Ara

Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar Kadro Dışı Bırakıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar Kadro Dışı Bırakıldı

Kulübümüz, sezon başından bugüne kadarki gelişmeler ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmeler sonucunda;

- Futbol A Takımımız teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırma kararı almıştır.

- Aynı zamanda, Futbol A Takımımız oyuncularından Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın da süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Gereken hallerde Kulübümüzün yeniden yapılanma hedefleri doğrultusunda benzer inisiyatif ve tasarrufların sürebileceğini ve lüzum halinde alınan kararlar ile ilgili kamuoyunun gerekli ölçü ve şekilde aydınlatılacağını önemle bildiririz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Sene başında Volkan'ı tutmak hata, Aykut Kocaman'ın ekibiyle devam etmek çok daha büyük hataydı...

İşler yoluna girer mi bilemiyorum ama Cocu'ya yol verilmeden önce yapılması gereken bir hareket, belki de son bir şanstı.

Pazar günü sonuç alınırsa ne ala, alınmazsa da en kısa zamanda değişiklik şart.

• Kulübe yakın bir arkadaşım bunların neden kadro dışı bırakıldığını anlattı.

Volkan gidip kovulan antrenörlerle iş çevirip medyaya takımın içinde ne varsa anlatıyormuş. Yaptıkları hesap ise Cocu kovulacak, Aykut Kocaman geri gelecek. Takım içinde örgüt kurmuş herif. Aatif ve Dirar ise Valbuena, Ayew, Slimani, Benzia'ya genel olarak hocayı kovduracaklarını ve plana dahil olmalarını falan söylemiş. Cocu fazla disiplinli ve oyunculara kafasına göre iş yaptırtmayacağı için istedikleri gibi at koşturtacakları ortam istemişler. Bahsettiğim oyuncularıda işe dahil etmek istemişler. Konudan Cocu ve Comolli haberdar olmuş ve Ali Koç'a gitmiş mevzu. Bu olay Eylül ayının başlarında oluyor. Ali Koç başta olaya pek ihtimal vermemiş ama kendi bir araştırma yapmış ve doğru olduğunu görmüş. Dergide bunu açık açık söylemiş ve şimdide gereğini yapmış.

Sezon başında "vefa" diye Volkan Demirel ile sözleşme imzalatan adama yaptıkları şeylere bak. Ali Koç iyi niyetinin kurbanı olmuş resmen. Lobici kim varsa kapının önüne koyulmalı. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir.
  • Aykut un ekibi şutlanmış güzel oldu. Hocanın kuyusunu kazanlar bunlar haftaya da topal kadro dışı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkan dirarı anlarım da atıf ne yaptı la
  • Kulüp içinde isyan eden tayfa temizleniyorsa güzel karar. Başakşehr maçına final gözüyle bakıyorum. Olası bi mağlubiyette cocu kalırsa ortalık karışır giderse yerine gelecek için şimdiden zemin hazırlığı yapılıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçerde ne oluyor bilmiyorum ama volkanı ne kadar sevmesem de futbolcu olarak fb için elinden gelenin en iyisini yaptı şu durumda olmayı hak etmediğini düşünüyorum ama dediğim gibi arka planda ne yaptığını bilmiyorum

• Şeyşu kadro dışı kaldığına göre Barış ilk 11 olacak demektir bundan sonra. Sizin açınızdan güzel bir haber.

• Yedek kaleciyi kadro dışı bırakmak ?

Atıfı kadro dışı bıraktığınız iyi oldu en yetenekli oyuncunuzdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takım bayır aşşa gidiyor. Atıf ne yapmış olabilir ki ? geldiğinden beri adam canını dişine takmış elinden ne geliyorsa en iyisini yapmaya çalışıyor.

Ben bu hamelelerin olumlu şekilde geri dönüşü olacağını düşünmüyorum.
  • Yetmez

Valbuena
    İsmail
    Topal
    Alper

Bunlarda kadro dışı bırakılmalı.
  • Iyi gelişmeler bunlar

Özellikle volkan diğer oyuncular için iyi bir gözdağı olmuş

• Valbuena
    Aatıf (kadro dışı)
    Ayew
    baris alici
    nabil dirar (kadro dışı)

valbuena gerçekten çok kötü oynuyor bu ara, barış iyi güzel potansiyelli çocuk ama sezonu 2 kanatla mı bitireceğiz? aatıf evet beğenmediğimiz bir oyuncu ama bu kanat alternatifleri arasında kadro dışı bırakmak saçma geldi bana.

aklıma şu geliyor son maçlarda cocu denediği üzere 3-5-2 ye mi dönecek acaba? 3 lü stoper, sol kanat bek hasan ali, sağ kanat-bek isla veya şener şeklinde. bence bu sistemde dirar'dan iyi sağ kanat-bek olur. bekleyip göreceğiz bence bu kadro dışları sistemin artık bu şekilde olacağına dair bir işaret.
  • görünen o ki başkan fenerbahçeyi bu sene yok etmeye kararlı görünüyor. bu ekip ile gelecek sezon da başarılı olması mümkün değil. tarih onu en kötü fenerbahçe başkanı diye yazacak. şimdiden hayırlı olsun. bu arada eskileri atıyor yenilere isse hiç toz kondurmuyorlar. yeni gelenler içerisinde biri var ki çok pohpohlandı. onun için bir konu açacağım birazdan..
  • Nerde o Atıf sevici arkadaş gelsin konuşsUN.

Bundan sonra hiçbir Yeniçeriye bu takımda yer yok.Herkes haddini bilecek
  • eğer kadıköydeki maça kadar volkanı afferseniz uefa, nasa, fbi, kanarya sevenler derneği, sayıştaş ne kadar aklınıza gelebilecek yer varsa sizin kulübü şikayet ederim,

ohh be aziz gitti volkan da gitti bu sene akıyor maşallah, artık kale direkleri hariç önümüzde olumsuz bir engel kalmadı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

eğer kadıköydeki maça kadar volkanı afferseniz uefa, nasa, fbi, kanarya sevenler derneği, sayıştaş ne kadar aklınıza gelebilecek yer varsa sizin kulübü şikayet ederim,

ohh be aziz gitti volkan da gitti bu sene akıyor maşallah, artık kale direkleri hariç önümüzde olumsuz bir engel kalmadı gibi
    acemiler genelde önce en yakındakilerinin tavsiyelerini dinler ve onların dediklerine uyarlar. sonra bakarlar ki durum pek iyi gitmiyor, düzelmeye de niyeti yok hemen abilerinin kapılarını çalmaya ve tavsiye almaya bakarlar. şu an durum üzerime toz bile kondurtmam durumları üzerine değil toz.. artık perişan olmuşsun haberin yok. valla dışarıdan darbe gelseydi bu kadar olmazdı. resmen içeriden göçtük.

• Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar Kadro Dışı Bırakıldı

• Üçünü de zerre sevmem. Ama adamları zan altında bırakmamak ve emeğin karşılığını vermek için kesinlikle kimin neden kadro dışı kaldığı net bir şekilde açıklanmalı

• özellikle atıfı merak ediyorum ben

yani kötü oyuncu diye kdışı kaldıysa, ismail falan ne işi var takımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 5 Ekim 2018; 23:7:18 >
  • sen topal yerine oğuz kaanı oynatabiliyo musun?
    ismail yerine barış alıcıya şans verebiliyo musun ?
    türkiyedeki en yetenekli 10 ortasaha oyuncusundan 2 si, ekici ve benziayı sistemin bi parçası yapabildin mi ?

cocu orda otururken,oynamayan adamları kadro dışı bırakıp takımı düzeltemezsiniz
    trnava maçındaki gibi 3lü defans çık da, hezimet neymiş İBB sana göstersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 5 Ekim 2018; 23:7:57 >
  • Bu kadro dışı birakilanlarin alttan iş çevirdiğine inanıyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.