Şimdi Ara

VOLAR 9.7 Tablet Paylaşım-Destek [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
15
Favori
107.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: viztay

quote:

Orijinalden alıntı: Karabekirr

quote:

Orijinalden alıntı: emre901

14 subat sabah 9 da gittim 2 magazaya ugradim ikisindede eski açılmıs malları satmaya calisiyorlardi beyaz plastik kasa yoktu

bende aldım siyah beyzı yoktu hatta burda duyuyorum ılk olarak beyaz tablet oldugunu..açtığımda whatsup crome ve bi kaç tane daha oyun ve programın oldugunu gördüm google play e girdiğimdede bir tane gmail hesabı kayıtlıydı..cihazın hıc bı sorunu yok sadece kapağın sol tarafı hafıf sallanıyo (mandalı kırık veya gecşemış olabılır) bu alet bı once kı donemden kalma olabılır mı ? her hangi bir sıkıntı çıkarır mı?

Siyah ise kesinlikle bi önceki satışta olan cihaz.İnanılmaz kurnazlık yapmışlar millet de hem siyah hem de beyaz satışta zannediyor.tekrar yazayım buraya siyah cihaz aralık
    2012 de satışa çıkan ve % 98 nin wireles de sorun vardı ve sürekli kopmalar yaşanıyordu.Zaten bazı programlarının kurulu olduğu daha önce satıldığını ve iade edildiğinin
    kanıtı ve wireles te sorun yaşaman ihtimaller dahilinde.Ama gerçekten de bu yaptıkları şey çok adice görende sanki 2 adet renk seçeneği ile kampanya yapıyorlar zannediyor.
    Allahtan böyle ortamlar varda millet haberdar oluyor.

Bu arada ben Aralık ayında siyah olan tableti de aldım ve 2-3 günlük denemelerimden sonra malum sebepten dolayı iade etmiştim.ama bu sefer verdikleri beyaz piano kasa
    tablette wireles sorununu çözmüşler en azından ben de dahil ciddi çoğunluğun wireles sorunu yaşamadığını anlıyorum ve hiç kilitlenme ve donma yaşamadım..

Duruma göre sorun yaşamasam da belki iade edebilirim zira hala Asus TF700T hayallerimi süslüyor..

bende oyle oldugunu tahmın ettım ama cok hoşuma gidince vermek ıcımden gelmedi :) hıc bı sıkıntısıda yoktu ama verecem geri olmaz boyle şey ıcımde sureklı bı kusku rahat degılım pekı bana 700-800 civarında bi tablet önerebilirmisin? asusun fıyatıda o cıvarda ama onu mu yoksa ıpad 2 yı almak mı daha mantıklı ?

• Arkadaşlar ben iade ettim . beyaz kasa olmasına ragmen wifi baglantı sorunları ve kitlenme sorunları yasadım .
    iade alırken hiç sorun yaşatmadılar soru bile sormadılar diyebilirim .
  • Arkadaşlar sonunda cihazı root etmeyi başardım. Aslında işlem çok basit, biraz araştırma (forumda) biraz da deneme yanılmayla buldum.

(Oluşabilecek tüm olumsuz durumlarda sorumluluk size aittir.)
    1-Öncelikle tablette Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri > Usb Hata Ayıklaması nı seçip çıkan uyarıya Tamam diyoruz.
    2-SonraTableti usb kabloyla bilgisayara bağlayın. Yeni donanım bulundu ifadesi çıkınca buradaki dosyayı indirip klasörü masaüstüne çıkarın. Yeni donanım bulundu penceresinde dosya konumu olarak, bu masaüstüne çıkardığımız klasörü gösterin driverınız yüklenecektir.Düzgün bir şekilde yüklendiyse
     VOLAR  9.7 Tablet Paylaşım-Destek [ANA KONU]

aygıt yöneticisinde bu şekilde gözükmesi lazım.
    3-Daha sonra usb kabloyu bilgisayardan çıkarıp bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
    4-Bilgisayar açıldığında bu dosyayı indirip root klasörünü masaüstüne çıkarın ve içindeki ArtesD9702root.bat çift tıklayın. Ms-dos ekranı açılıp kalacaktır (siyah ekran).
    5-Şimdi cihazı usb kabloyla yeniden bilgisayara bağlıyoruz. Cihaz kapanıp açılacak endişelenmeyin.
    Cihaz açıldıktan sonra ms-dos ekranında da yazdığı gibi "space(boşluk)" tuşuna basıyoruz. Sonrasında da "0(sıfır)" a basıp cihazın tekrar kapanıp açılmasını bekliyoruz.
    Cihaz açıldığında işlem tamamlanmıştır. Hayırlı olsun.

Ayrıca; A-101'e de böyle bir tableti bu fiyata bizlere sunduğu için teşekkür ediyorum.

• Siyah tabletlerin alüminyum kapagi yuzunden baya bi wifi cekim problemi yaratiyordu Beyaz modelde plastik yapmislar kapagi o yuzden wifi çekim gücü artmiş olabilir

vodafone smart tab 10 fırsatini 1 saat ile kaçırdım o aklıma geldikce 300 liraya beyaz verseler bile alasım yok Belki birdaha yaparlar diye . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan.1991

Arkadaşlar ben iade ettim . beyaz kasa olmasına ragmen wifi baglantı sorunları ve kitlenme sorunları yasadım .

Tablette androidi tek gecerim.marka olarakda Asusu sen kesene gore hareket et ama cita yukseldikce bana kalirsa Asus... :-)
  • quote:

Arkadaşlar ben iade ettim . beyaz kasa olmasına ragmen wifi baglantı sorunları ve kitlenme sorunları yasadım .

Enteresan son satilan beyaz kasalarda en ufak wirelws sorunu yasamadim.Bugun 3. Gun inanin sorunsuz kullanmaktayim..Zaten biseye rastlarsam aynen iade...
  • Bu cihazı İnternal Storage kısmı kaç mb? bu kısmın arttırılma imkanı varmı? Varsa Nasıl? Teşekkürler
  • quote:

quote:

Enteresan son satilan beyaz kasalarda en ufak wirelws sorunu yasamadim.Bugun 3. Gun inanin sorunsuz kullanmaktayim..Zaten biseye rastlarsam aynen iade...

Sorunsuz kullanmanız gerçekten güzel, ama herhalde artık kalmamıştır diye düşünüyorum gidip bakmadım o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Bu cihazı İnternal Storage kısmı kaç mb? bu kısmın arttırılma imkanı varmı? Varsa Nasıl? Teşekkürler

Dahili hafıza 16 gb arttırılabilir 32 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: AERN

quote:

quote:

Sorunsuz kullanmanız gerçekten güzel, ama herhalde artık kalmamıştır diye düşünüyorum gidip bakmadım o yüzden.

İlk günbenim arkadaşım olmadığını görünce 101 personeli kredi kartındn ödeme yapması halinde merkezden getirtebileceğini söylemiş ve dün gidip almış
    Nasıl oluyor inanın anlamadım ama arkadaş bir gün evvel kredi kartı slipini gösterdi ertesi günde cihazı aldı..Ama muhtemelen artık kalmamıştır kanısındayım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AERN

quote:

quote:

İlk günbenim arkadaşım olmadığını görünce 101 personeli kredi kartındn ödeme yapması halinde merkezden getirtebileceğini söylemiş ve dün gidip almış
    Nasıl oluyor inanın anlamadım ama arkadaş bir gün evvel kredi kartı slipini gösterdi ertesi günde cihazı aldı..Ama muhtemelen artık kalmamıştır kanısındayım..

İlginç gerçekten, güle güle kullanın.

• quote:

quote:

Bu cihazı İnternal Storage kısmı kaç mb? bu kısmın arttırılma imkanı varmı? Varsa Nasıl? Teşekkürler

Dahili hafıza 16 gb arttırılabilir 32 gb

Cevabınız için teşekkürler hocam ama benim kastım bu değildi.

Cihazda programların ve oyunların kurulduğu bir alan var, internal storage diye türkçesi dahili depolama birimi herhalde o alan kaç mb?

Uygulama yönetiminde yada sistem ayarlarında depolama kısmında görünmesi lazım
  • 1 gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burallar

arkadaşlar bu cihazda flash olan siteleri açamıyorum. flash player kuramadım. adobe flash player sitesine yönlendiriyor boş çıkıyor. googlede flash siteler yazıyorum, çıkan sitelere tıklayınca açılmıyor, flash player sorununu nasıl çözdünüz, çözen varsa paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler.

beyler bende çözemedim sıkıntı nedir acaba????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raimond

quote:

arkadaşlar bu cihazda flash olan siteleri açamıyorum. flash player kuramadım. adobe flash player sitesine yönlendiriyor boş çıkıyor. googlede flash siteler yazıyorum, çıkan sitelere tıklayınca açılmıyor, flash player sorununu nasıl çözdünüz, çözen varsa paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler.

Google play de yokmu?
  • quote:

1 gb.

1 gb derken? Ram den bahsetmiyorsunuz dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raimond

quote:

flash palyer sıkıntısı kullandıgın tarayıcıyla alakalı fırefox veya operamını yuklersen sorunun ortadan kalktığını göreceksin

• arkadaşlar bişey sormak istiyorum çok kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim

volar tableti aldıgımda hıc bir sıkıntıyla karşılaşmadım açtıgımda templrun,google crome ve 3dört program ve oyunun kurulu oldugunu gördüm.Bi arkadşım bazen boyle şeylerın çakılı biçimde geleceğini söyledi ama google playe girdiğimde bir tane gmail hesabının kayıtlı oldugunu gördüm.Sizce bu ürün bi önce ki dönem satılan tablertlerden iade edilen olabılır mı? Hiç vermek istemiyorum ama içim içimi yiyor rahat edemiyorum ya bi sorun cıkarırsa dıe..sizce ne yapmalıyım?Saten yiğenlerim için aldım onların işini haylı haylı gorur ama bi sıkıntı yaratmasından endişeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karabekirr -- 16 Şubat 2013; 22:33:27 >

• quote:

arkadaşlar bişey sormak istiyorum çok kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim

volar tableti aldıgımda hıc bir sıkıntıyla karşılaşmadım açtıgımda templrun,google crome ve 3dört program ve oyunun kurulu oldugunu gördüm.Bi arkadşım bazen boyle şeylerın çakılı biçimde geleceğini söyledi ama google playe girdiğimde bir tane gmail hesabının kayıtlı oldugunu gördüm.Sizce bu ürün bi önce ki dönem satılan tablertlerden iade edilen olabılır mı? Hiç vermek istemiyorum ama içim içimi yiyor rahat edemiyorum ya bi sorun cıkarırsa dıe..sizce ne yapmalıyım?Saten yiğenlerim için aldım onların işini haylı haylı gorur ama bi sıkıntı yaratmasından endişeliyim

Google playdeki gmail hesabı kime aitse ona bir email atın, belki geri döner.

• quote:

quote:

arkadaşlar bişey sormak istiyorum çok kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim

Google playdeki gmail hesabı kime aitse ona bir email atın, belki geri döner.

attım ama herhangi bir dönüş olmadı şu ana kadar

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.