Şimdi Ara

Voidu'da GTA V ₺72

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Voidu.com'da GTA V ₺72'ye düşmüş.
    Ancak Steam'de etkinleştirilemiyor sanırım.
    RGSC hesaplarının çalınabildiğini okumuştum.
    Steam'dan kış indirimlerinde ₺120 gibi bir fiyata (Cadılar Bayramı indiriminde bu fiyatta idi) mı alsam, aradaki farka değer mi?

• Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voudi'yi bilmem fakat Nuuvem aynı şekilde satıyordu bir ara Region Lock'suz. 80 TL ye gelmişti güvenlik önlemini aldıysan çalınması zor, ama tabiki imkansız değil. İmkansız ne var ki zaten? Daha önce duymadım o siteyi öneren biri çıkarsa al gitsin. Aylardır sorunsuz oynuyorum arkadaşlarla Steam olmasa da olur.
  • Oyunu Steam kütüphaneme eklemek ile eklememek arasında, tüm oyunların bir platformda olmaması dışında, benim kaybettiğim ne var?
    Steam'ın ekstra bir avantajı var mı?
    Steam'dan kurduğumda da yine RGSC'a üye olmam gerekli değil mi?
  • ibrahimgokgulen İ kullanıcısına yanıt
    Yine RGSC den giriyorsun. Açıkçası hiç bir kazancın yok. Steam'den alan arkadaşla şu an benim aramda hiç bir fark yok. Yine birlikte giriyoruz oyuna aynı Crewdeyiz, başarımlar Steam de gözükmüyor sadece. Siteyi araştırdım Arap menşeili bir siteymiş. Güvenilir diye duydum. Şu an alacak olsam ben orayı tercih ederdim.
  • Rock Star Games Social Club ( Havamız olsun) Kodu hiçbir değişiklik yok, aç bi RGSC hesabı, kodu yapıştır hoop steam kütüphanesi gibi istediğin zamaman senin o oyun ve indirdirdikten sonra kuzular gibi oynarsın steam'dan alanlar sadece steam bağımlısı olanlar yani steam'dan alsan bile RGSC hesabı falan açman gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.