Şimdi Ara

Void Sentry & Bloodlusted Superman vs Thanos & Darkseid (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeniliyordu ama darkseid

Olsun onada tamam nedir ya zaten şu dünyada Superman > Thanos diyecek adam yokki
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Yenilmiyordu. Black Racer gelip içinden geçiyordu

Base değil Bloodlusted Superman'den bahsediyoruz.
  • Doctor Fate kullanıcısına yanıt
    İstediği kadar bloodlusted olsun xd. Açıkçası bu forumda 100 kişi varsa Superman Thanos'u alır diyen 2 kişi var onlarda sizsiniz. Bence objektif olun biraz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Yeniliyordu ama darkseid

Olsun onada tamam nedir ya zaten şu dünyada Superman > Thanos diyecek adam yokki
    Zaten Anti Monitor'a yenilmiş olsaydı bile Darkseid >>> Thanos olurdu.

Thanos anca Galactus ile başa baş kapışıp yeniliyordu.

Darkseid ise koskoca Anti monitor ile başa baş kapışıyor. Yenilmedi ona ama yenilse bile yine Darkseid güçlü olurdu.
  • quote:

İstediği kadar bloodlusted olsun xd. Açıkçası bu forumda 100 kişi varsa Superman Thanos'u alır diyen 2 kişi var onlarda sizsiniz. Bence objektif olun biraz..
    Bu forumda 100 kişi varsa (ki 7-8 kişi felan yürütüyoruz vs konularını) 2 kişi DC okuyor xd
    Ben o hikayeyi bilmiyorum, darkseid'in en güçlü avatarının güç seviyesini falanda bilmiyorum. Ama ortalama gücünü biliyorum ve Superman'e yenildiği, başa baş kapıştığıda oluyor.

Bizde ortalamayı alırsak Thanos öndedir. Eğer En güçlü formu dersekte bizde Thanos'un gelecekteki gücünün sınırlarına ulaşmış hali olan verisyonunu alalım.
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Void>>> thanos.Molekül man den bile üstün molekül manuplation.(pre retcon olanından değil tabiki )Verilen hasarı anında onarabilir.Yıkım gücü ve potansiyeli thanosun asla ulasayamacaği seviyede.Fat titan gitsin hulku yumruklasın.

Bloodlusted superman>>>thanos.Thanos reaksiyoj bile veremez.Hadi verdi diyelim.New52 halinde bile dünyayı 5 gün kaldırabilecek güc ve dayanıklılık.Ki en zayıf hallerinden biri new52 superman.Gerçekliği sarsabilecek yumruklar multiversal karakterlere direnbilecek dayanıklılık.Bide bloodlusted.Aman tanrım fat titan 3 4 taş toplasın da bi şansı olur belki.

Darkseid>>>thanos yeni tanrıların en güçlülerinden inanılmaz zeki hiç bir duygusal ve fiziksel zayıflığı bulunmayan(gerçi sanırım radyum elementine karşı zayıftı bu new godlar için kriptonit gibi radyum.) ayrıca comics aleminin en güçlü fiziksel özelliklerine sahip sarı güneş altında beslenmiş kriptonluların birkaç tanesi ile beraber mücadele edebilecek güc dayanıklılık ve reaksiyon ve savaş hızı.Daha önce de yazdıgım gibi.Darkseid thanosun olmak isteyeceğı her şeydir.Darkseid tanrıdır.

Ayrıca thanos bu karakterlerle kapısmayı bırak önce bi hyperionu thoru 1-1de dövsün bi mutlak gücünü göstersin sonra darkseid ile void ile kıyaslarız.

Ayrıca radyum muydu pek emin değilim new godların zayıf oldugu element ama kesin eminim öyle bir element olduğuna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tamam o zaman go to comicvine. You'll find the answer.
  • quote:

Ben o hikayeyi bilmiyorum, darkseid'in en güçlü avatarının güç seviyesini falanda bilmiyorum. Ama ortalama gücünü biliyorum ve Superman'e yenildiği, başa baş kapıştığıda oluyor.

Bizde ortalamayı alırsak Thanos öndedir. Eğer En güçlü formu dersekte bizde Thanos'un gelecekteki gücünün sınırlarına ulaşmış hali olan verisyonunu alalım.
    Öyle değil işte. Darkseid'in Superman'e yenildiği avatarları benim bahsettiğim avatar değil. Avatarının avatarlarının avatarları felan.

Hangisiymiş o ?
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Oh oh ne güzel yorumlar Sentry(Void) >>>> Superman o zaman. Onuda kabul etmelisiniz.
  • quote:

Tamam o zaman go to comicvine. You'll find the answer.
    Comicvine say Sentry > Thanos
    God Quarry Thanos
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Void>>> thanos.Molekül man den bile üstün molekül manuplation.(pre retcon olanından değil tabiki )Verilen hasarı anında onarabilir.Yıkım gücü ve potansiyeli thanosun asla ulasayamacaği seviyede.Fat titan gitsin hulku yumruklasın.

Bloodlusted superman>>>thanos.Thanos reaksiyoj bile veremez.Hadi verdi diyelim.New52 halinde bile dünyayı 5 gün kaldırabilecek güc ve dayanıklılık.Ki en zayıf hallerinden biri new52 superman.Gerçekliği sarsabilecek yumruklar multiversal karakterlere direnbilecek dayanıklılık.Bide bloodlusted.Aman tanrım fat titan 3 4 taş toplasın da bi şansı olur belki.

Darkseid>>>thanos yeni tanrıların en güçlülerinden inanılmaz zeki hiç bir duygusal ve fiziksel zayıflığı bulunmayan(gerçi sanırım radyum elementine karşı zayıftı bu new godlar için kriptonit gibi radyum.) ayrıca comics aleminin en güçlü fiziksel özelliklerine sahip sarı güneş altında beslenmiş kriptonluların birkaç tanesi ile beraber mücadele edebilecek güc dayanıklılık ve reaksiyon ve savaş hızı.Daha önce de yazdıgım gibi.Darkseid thanosun olmak isteyeceğı her şeydir.Darkseid tanrıdır.

Ayrıca thanos bu karakterlerle kapısmayı bırak önce bi hyperionu thoru 1-1de dövsün bi mutlak gücünü göstersin sonra darkseid ile void ile kıyaslarız.

Ayrıca radyum muydu pek emin değilim new godların zayıf oldugu element ama kesin eminim öyle bir element olduğuna.
    Molecule Man olayı PIS. Superman'ın Soulfire Darkseid'in içinden geçmesi gibi. Sonsuz ağırlık kaldırması gibi.

PIS olaylar sayılmaması lazım. Molecule Man omniverse'yi bir kutu içinde barındırıyor. Sentry omniversal+++ olur

• quote:

God Quarry Thanos
    God Quarry Thanos Phoenix ile kapışan mı ? Phoenix'in güç seviyesi ne ?
    Bloodlusted ve agoraphobia'sız sentry > Thanos.
    Multiversal
  • Void Thanosu alır derken ironi yapıyodum farkındasın dimi ? :D

Bloodlusted Superman'de alamaz. Thanos, 1v1'de ikisine de kayar bence. O kadar kozmik gücü var ki.

DSS gelse yine alamaz Thanos'u.

Bloodlusted ve agoraphobia'sız sentry > Thanos ? Hell no. Sentry daha güneşte yanıyor dayanıklılığa bak :D

Rejene özelliği olmasa güneşte ölecek adam.
  • quote:

Multiversal
    Ominverse'yi kutu da tutmuyormuydu Molecule Man ?
    Phoenix'in gücü ne dedin. Onu söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 15 Eylül 2018; 12:32:37 >
    Void zaten thanos'u alamaz. Dediğim Sentry Void'den falan güçlü oluyor.

Bloodlusted Superman'de alamaz. Dediğim Sentry Ondanda güçlü oluyor.

Ama sorun şuki öyle bir Sentry yok
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.