Şimdi Ara

Vodafonun reklam filminde Türk milletini alenen aşağılaması..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yani diyorki,sen fakirsin!ancak 2.el telefon kullanabilirsin.gücün ve imkanın buna yeter..Eyyyy vodafon,sen kimsin yaaa,haddini bil..terbiyesizz!benim halkım son model iphone14ler,s22 ultralar kullanmaya layık.bir yolunu bulur,başka şeylerden feragat eder,yine en son modelini,en yenisini alır.hem kendi karizmasını onurunu korur,hemde devletine ötvsini kdvsini fazlasıyla kazandırır..
    Sevgili,saygıdeğer Türk halkı size yapılan bu hakareti,bu saygısızlığı görün ve isminde Türk sözünü en başta kullanan yerli ve milli 2 operatöre derhal geçin.bunlara haddini yapacağınız sim kart değişikliğiyle gösterin..zaten 1gb kullanınca 2gb kullanmış gösteren bir operatör bu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Suçu yanlış kişide bulmuşsun, paranın değerini pula çevirip bizi bu hallere düşürenlere haykır kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sndup.net/d7fq

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ikinizde haklısınız

• Sıfır telefonlarda fiyatlar uçtu.
    Vodafone 2.el telefon piyasasına el atmış.
    Ben burda bir aşşağılama göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 20 Eylül 2022; 8:21:56 >
  • sahibinden de 2. el telefon satılıyor. Ben bunun kadar aşağılama görmedim. Boykot edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desident -- 20 Eylül 2022; 8:36:51 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.