Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.348
Cevap
45
Favori
175.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha doğrusu onaylandı yazmiyor başvurunuz alınmıştır diyor. Yanlış söyledim. Sizce kaç güne ADSL k.a ve sifrem gelir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BestSniper

Daha doğrusu onaylandı yazmiyor başvurunuz alınmıştır diyor. Yanlış söyledim. Sizce kaç güne ADSL k.a ve sifrem gelir?

Geçişlerde 20-30gün sürer. Sıfır kurulumlar 1-2hafta
  • 20-30 gün mu? Geçiş yaptım da neden bu kadar sürüyor. TT aboneligimi iptal ettim. Sonra vodaya basvurdum. Gecis mi sayiliyor. Bu kadar surecekse iptal ederim. @KacaKTV

• quote:

20-30 gün mu? Geçiş yaptım da neden bu kadar sürüyor. TT aboneligimi iptal ettim. Sonra vodaya basvurdum. Gecis mi sayiliyor. Bu kadar surecekse iptal ederim. @KacaKTV

Artık başvurmuşsun hocam. Bayi onları genel merkeze iletecek daha evrakları kargolayacak vs. sistem onu tekrardan girecek genel merkezde yani
  • 7 gün içinde iptal edilebiliyor koşulsuz. Bayiye gitsem bilgi verirler mi? 20-30 gün cok uzun bir sure değil mi? Bir de benim yaptigim başvuru geçiş mi oluyor sıfırdan mi ?
    TT nin taahhütlü bitti iptal ettirdim. ADSL Işığı söndü. Sonra vodaya gidip başvuru yaptım.
    Edit: mh yı arayinca isleminizin aciliyetini bildiriyorum vs. diyorlar. Bir ise yarıyor mu?
    @KacaKTV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luck runs out -- 9 Mart 2016; 16:09:55 >
  • quote:

7 gün içinde iptal edilebiliyor koşulsuz. Bayiye gitsem bilgi verirler mi? 20-30 gün cok uzun bir sure değil mi? Bir de benim yaptigim başvuru geçiş mi oluyor sıfırdan mi ?
    TT nin taahhütlü bitti iptal ettirdim. ADSL Işığı söndü. Sonra vodaya gidip başvuru yaptım.
    Edit: mh yı arayinca isleminizin aciliyetini bildiriyorum vs. diyorlar. Bir ise yarıyor mu?
    @KacaKTV

ttneti kendiniz mi kapattırdınız? Eğer öyleyse sıfır kurulum
  • Evet ama hâlâ ev telefonu hâlâ iptal sürecinde sanırım.

• quote:

Evet ama hâlâ ev telefonu hâlâ iptal sürecinde sanırım.

Kendiniz kapattırdıysanı sıfır kurulum oluyor ve 1 hafta içerisinde aktivasyon mesajı gelmiş olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Kendiniz kapattırdıysanı sıfır kurulum oluyor ve 1 hafta içerisinde aktivasyon mesajı gelmiş olmalı

quote:

Vodafone Net basvurunuz alinmistir. Sonraki adimlar icin sizleri sms ile bilgilendirmeye devam edecegiz.

3-4 gün oldu ve sadece bu mesaj geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vodafone Net basvurunuz alinmistir. Sonraki adimlar icin sizleri sms ile bilgilendirmeye devam edecegiz.

Söleşmeye imza attığınız vakit yani başvurduğunuz andan itibaren 1 hafta içerisinde aktivayon mesajı gelmesi lazım bu süre bile fazla. Ben girişlerimi 1-2günde yapıyorum 3-4gün içinde kullanıcı adı ve şifresi gidiyor en geç.
    Siz 15gün önce imzaladığınız için sizin durum vahim, belki o zaman ttnet kullanıyodunuz ve geçiş olarak imzalattılar?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Söleşmeye imza attığınız vakit yani başvurduğunuz andan itibaren 1 hafta içerisinde aktivayon mesajı gelmesi lazım bu süre bile fazla. Ben girişlerimi 1-2günde yapıyorum 3-4gün içinde kullanıcı adı ve şifresi gidiyor en geç.
    Siz 15gün önce imzaladığınız için sizin durum vahim, belki o zaman ttnet kullanıyodunuz ve geçiş olarak imzalattılar?

15 gün olmadı geçtiğimiz pazar günü bayiye gidip basvurdum. Dediğim mesaj salı günü yanı 2. Gün geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

15 gün olmadı geçtiğimiz pazar günü bayiye gidip basvurdum. Dediğim mesaj salı günü yanı 2. Gün geldi.

1-2güne bitmiş olması lazım işlemlerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 9 Mart 2016; 18:10:07 >

• @KacaKTV
    TT her gün arıyor vodadan vazgeçin 36.5 sinirsiz 16 mbps verelim diyor. Hayır istemiyorum diyorum. Diğer issler bizim altyapimizi kullanıyor bizim verdiğimiz hizmeti veremezler diyor. Boyle birşey var mi siz biliyorsunuzdur?

• quote:

@KacaKTV
    TT her gün arıyor vodadan vazgeçin 36.5 sinirsiz 16 mbps verelim diyor. Hayır istemiyorum diyorum. Diğer issler bizim altyapimizi kullanıyor bizim verdiğimiz hizmeti veremezler diyor. Boyle birşey var mi siz biliyorsunuzdur?

Turktelekom alt yapısı ve vaz geçirmeye çalışmaları normal hocam müşteri kaybediyorlar sonuçta
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Baya kayıp var hocam zaten son çeyreklerde baya zarara girdiler.Vodafone Net olmasa daha çok beklerdik.

• KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Hocam müşteri hizmetlerini arasak bina hattı kaç mbit destekliyor bilgi verirlermi bunu bağlatmadan önce en sağlıklı şekilde nasıl öğrenirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda06 -- 10 Mart 2016; 9:27:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda06

Hocam müşteri hizmetlerini arasak bina hattı kaç mbit destekliyor bilgi verirlermi bunu bağlatmadan önce en sağlıklı şekilde nasıl öğrenirim

Pm den tam adresini ulaştır hocam
  • Su son 15 gundur internet cok sik dusuyor.
    Ariza kayidi biraktim ttgelip olcum yaptilar normalmis.
    Ic tesisati kontrol edin defiler.
    Ee kardesi 4 aydir kullaniyorum interneti 15 gundur dusuyor.
    Modemim eskiydi onun yazilimini guncellettiktem sonra bu ariza oldu.
    Bugun yeni bi modem aldim bakalim durum duzelecekmi.

• Ben ustlarıma birkaç soru sorayım.
    1. Vodafone net 49.90 yalın olarak veriyor ve bunu 24 ay boyunca garanti ediyor mu?
    2. Olası adres değişikliği yani taşınma durumunda nakille ilgili ücret alıyorlar mı?
    3. Adres değişikliğinde yeni adreste altyapı olmaması durumunda vodafone net`in nasıl bir çalışması oluyor? Teknik sorunlar diyerek aboneliği bitiyor mu?

Şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca ttnet bugün 1 yıl taahhüt + 1 ay ücretsiz kullanım geri kalan aylarda 59.90 diye bir teklifte bulundular. Siz hangisini tercih ederdiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eflatunkar -- 10 Mart 2016; 15:59:15 >
  • Gecen hafta vodafone net + filbox uyeligi icin basvurdum telekom o gun icinde geldi ve altyapi onayi verdi.2 gun sonra evraklar geldi imzaladik geri gonderdik bugun tam 1 hafta oldu evraklarin onay suresi devam ediyor.Traffic kurye ile calisiyor vodafone tam bir facia. Ben bugun sinirlendim sikayet kaydi birakiyorsunuz donen olmuyor.Dsmart net kullaniyordum bugun guzel bir teklif aldim tekrardan devam etme karari aldim.Vodafone musteri hizmetlerini aradim iptal ettirdim bavrumu.Sonucta soyle guven vermedi bana bir problem yasanirsa eger sorun yasanabilir.Evraklarin onaylanma sureci 1 hafta bence cok uzun bir surec.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.