Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.348
Cevap
45
Favori
175.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şimdi ben ne yapacağım peki bana bilgi vermedikleri için alamadım . Şimdi konunun peşine düşsem ayda faturama 3 TL ekleyip modem alabilir miyim ? Yoksa onun yerine ayda 8 TL'ye 9 taksitle bunu almam daha mı yararıma olur ?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/tp-link-td-w8961n-300mbps-n-kablosuz-4-port-2x5-dbi-antenli-wps-fiyati,140570.html?ref=akakce&v=1.67.1#TabPanelStart
  • Konuya açıklık getirelim. Vodafone Net Türk Telekom alt yapısını kullanarak servis veriyor. Daha önce ne alıyorsanız hemen hemen aynı hızları alırsınız. Genel olarak ADSL hizmetleri veren İSS'ler Türk Telekom alt yapısını kullanır.

Eğer lokasyonunuz fiber alt yapıyı destekliyorsa işler değişir.

Bağlantı hızı ile sorun yaşıyorsanız hat bilgilerinizi modem arayüzden öğrenip konu altında belirtin.

Herhangi bir sorunuz varsa kullanıcı adımı yazarak belirtin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntblast

Hocam şimdi ben ne yapacağım peki bana bilgi vermedikleri için alamadım . Şimdi konunun peşine düşsem ayda faturama 3 TL ekleyip modem alabilir miyim ? Yoksa onun yerine ayda 8 TL'ye 9 taksitle bunu almam daha mı yararıma olur ?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/tp-link-td-w8961n-300mbps-n-kablosuz-4-port-2x5-dbi-antenli-wps-fiyati,140570.html?ref=akakce&v=1.67.1#TabPanelStart

Vodafone dan alacağınız modem bence parasını hak etmiyor ama fark etmez derseniz müşteri hizmetlerinden modem talep edebilirsiniz.

Linkte ki modem de ısınma sorunu olduğunu okumuştum.

• Sizce bu paraya alabileceğim en iyi modem ne olur ? En iyi seçenek ne sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sizce bu paraya alabileceğim en iyi modem ne olur ? En iyi seçenek ne sizce ?

Mahallenize fiber gelme olasılığı sizce nedir? Eğer umutluysanız VDSL modem alın derim ama fiber gelmez diyorsanız ADSL alın. Ben bir ay ya oldu ya olmadı Kliksa'dan kampanya ile bu modemi aldım 60 lirayahttp://www.kliksa.com/urun/zyxel-p-1302-t10b-adsl2-4-port-300-mbps-kablosuz-modem/901988591

Modem'den beklentileriniz nedir? Yani çekim gücü, usb portu, ac desteği gibi.

• Çok zor hocam fiber gelme olasılığı . Bunu 60'a nasıl aldınız onu anlamadım ama çok iyi almışsınız gerçekten . Wi-fi çekimi iyi olsun evin her yerinde iyi çeksin ve online oyun oynuyorum çok online oyunlarda iyi olsun yeter .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 25 Eylül 2015; 1:16:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok zor hocam fiber gelme olasılığı . Bunu 60'a nasıl aldınız onu anlamadım ama çok iyi almışsınız gerçekten . Wi-fi çekimi iyi olsun evin her yerinde iyi çeksin ve online oyun oynuyorum çok online oyunlarda iyi olsun yeter .

O zaman satış fiyatı 109 liraydı ama üyeliğime özel fiyat 79 lira yazıyordu buna ek BKM Express kampanyası vardı bende ona katıldım 20 lirada oradan düştü ve 60 liraya maletmiş oldum. Bu modemin çekim gücü harika, ısınma sorunu yok çok memnunum.

Alışveriş sitelerinde bütçene uygun modemleri ayırt et daha sonra çekim güçlerini kıyasla en iyi olanı satın almadan önce Google'da küçük bir araştırma yap şikayet yoksa alırsın.
  • arkadaşlar kampanyadaki son durum nedir ?

süperonline 8gb taahhüdüm bitiyor.
  • Hocam teknosada 100 TL alayım mı ? Sizin önerdiğiniz modem .
  • quote:

Hocam teknosada 100 TL alayım mı ? Sizin önerdiğiniz modem .

İyi modem ama o para verilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

arkadaşlar kampanyadaki son durum nedir ?

Kampanyada ki son durum derken? Kampanya devam ediyor.
  • Hocam her güzelin bir kusuru vardır ona bakarsak . Her şeye bir kusur buluyorsunuz anlamadım ? Kafamı da iyice karıştırdınız .
  • quote:

Hocam her güzelin bir kusuru vardır ona bakarsak . Her şeye bir kusur buluyorsunuz anlamadım ? Kafamı da iyice karıştırdınız .

100 lira bu modeme vereceğine o fiyata ADSL ve VDSL destekleyen modem alınır yani modem iyi ama ben 100 lira vermezdim

Bak bu modem hakkında yorumlar gayet iyi yalnız anten 3 dbihttp://www.hepsiburada.com/aztech-dsl5001-1port-150mbps-wireless-n-modem-router-p-BD130826

Daha önce 29 liraya satılmış şu an en uygun 38 liraya gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 25 Eylül 2015; 15:32:32 >

• Hocam wi-fi iyi çeken bir modem lazım bana en fazla 80 TL'ye kadar .
  • quote:

Hocam wi-fi iyi çeken bir modem lazım bana en fazla 80 TL'ye kadar .

Yakınlarında Vatan bilgisayar mağazası var mı? Eğer varsa şu modem çok iyi fiyata satılıyorhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-dsl-n10e-150mbps-kablosuz-n-adsl2-4-port-modem.html#genel-bakis Anten 5 dbi

75 TLhttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-dsl-n10e-150mbps-4port-adsl-modem-router-187021767

• quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

ttnet kampanyalarına baktım

yalın 16gb sanırım 50 gb akn liydi. 46 tl..

bu daha iyi gibi duruyor..
  • Fiyatı iyi de hocam stokta bulunan mağazalar kısıtlı burada yok . Fiyatı çok iyi hemen alacaktım eğer burada olsaydı . Başka var mı önerdiğiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

Link alabilir miyim?
  • yılbaşında tahahütüm bitiyor faturalı..

http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/internetli-esnaf-adsl-kampanyasi.php

daha sonra şu 29+1 tl lik tarife + internet bağlatmak istiyorum...önerirmisiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Link alabilir miyim?

yaa dündü sanırım b u mesajı atarken ,

44.5 tl 24gb a kadar 50 akn idi.

ama şimdi bulamıyorum..

kalktı mı acaba ..

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.