Şimdi Ara

VODAFONEKARAKARTAL'DAN ORJİNAL FORMA KAZANDIM :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam millet..Hattımı vodafone'a taşımam Beşiktaşkıma olan destekleriyle başlamıştı,geçen ay vodafone karakartal projesinin başlamasıyla 5 liralık pakete üye olup takımıma bir nebze olsun aydan aya destek olayım diye düşünmüştüm..Aklımda asla hediye kazanmak falan yoktu inanın..Geçen hafta arayıp istediğiniz oyuncudan imzalı forma kazandınız deyince önce biri dalga geçiyor sandım hatta az kalsın telefonu kızın yüzüne kapatıyordum Kız ''Beyefendi inanmıyorsanız vodafonekarakartal sitesine açıp bakarsınız '' demişti artık Çoook mutluyum hayatımda ilk kez bir çekilişten birşey kazanıyorum ve bu formanın benim için maddi bir değeri yok yani bedeli parayla ölçülemez.. http://www.vodafone.com.tr/KaraKartal/cekilis_sonucu.html

• sıra 22 Faruk YILMAZ / İZMİR
  • 50 tl veririm kargo senden
  • Bende aydan aya 1tl kestiriyorum ama çekilişle ilgili mesaj geldimi hatırlamıyorum hayırlısı olsun çok güzel bi hatıra kazandın formayı kimden alacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Vodafone'a geçtim daha şimdi. Gerçekten bu reklam işini iyi yapıyorlar, hak ediyorlardı. Arkadaşım 3 maç için sms attı 2sine bilet kazandı. Bende kombine var diyordum ama demek forma da geliyor, iyiymiş
  • Valla fotoğraf çektireceğime forma kazanmayı tercih ederim
  • Ba'ya mı imzalatacan yoksa Olcay'a mı?

• Aynen kime imzalatacaksınız?

• ugur borala

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Valla fotoğraf çektireceğime forma kazanmayı tercih ederim

Fotoğraf çekimine yanında bi forma götürürsün herkes imzalar öbür türlü evinde oturursun kargoyla tek kişiden imzalı forman gelir.

• Ben olsam veliye imzalatirdim . Veli kavlakin askerleriyiz !

• Bence Webo'ya imzalat
  • Süreyya abiye imzalat

• Ba olabilir,töre olabilir ikisinide cok seviyorum,sezon basinda gokhanin formasini almistim topu onune alip dikine inislerine bayiliyorum sanki metin tekini izler gibi oluyorum onu izlerken :) Bilemiyorum yaa,cok kararsizim hatta su an aklima Bilic reis geldi bak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.