Şimdi Ara

vodafoneden haftalık cebine uyan internette ücretsiz kota 25 mb oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vodafone den 2 hattımada haftalık cebinize uyan internet paketinde ücretsiz kota 1mb den 25 mb e yükseltildi ..
    hattınızda lira olmasa bile 1 hafta 25 mb ücretsiz 4 haftada 1 ay 100mb kullanabilirsiniz .
    1 ayda ücretsiz 100mb internetimiz oluyor
    bu iyi gelişme en azından internet paketim bittiğinde veya olmadığında yanlışlıkla mobil veriyi açtığımızda liralar uçmayacak
    hergün ortalama 3-4 mb internetimiz artık devamlı olacak ..
    hava durumu , outlock , whatsap , line , facebook , messenger , gibi programlardan her zaman bildirimler gelecek , azda olsa önemli mesajlar yazabiliriz ve sesli veya görüntülü konuşmada yapabiliriz

3- 5 mb le ne olacak ne yapacağız demeyin bazen 1mb bile çok önemli olabiliyor

teşekkürler vodafone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 28 Mart 2017; 8:51:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bence 25 mb internet bi .... yaramaz. önemli olan tarifenin süresi bittiginde yeterli bakiye varsa otomatik yenileyip paket yenileme anında gecen süre için bakiyeleri calmamasi gerisi hikaye...
  • Vodafone'dan beklenmeyen kullanıcı lehine bir adım atılması şaşırttı bizi Daha önce paket gecikmeli yenilendiği için defalarca bakiye kaybı yaşamıştım. Bu da sinir bozucu bir durumdu. Her ay paket yenilenme gününde hucresel veriyi ve 4g'yi kapatmak zorunda kalıyordum. Paket yenilensin diye yüklediğim liralar bir kac mbyte için uçmasın diye takvime uyarı ekliyordum Neyse ki geç de olsa bir çözüm buldular. Yine de vodafone, turkcell kadar gibi sinekten yağ çıkarmanın derdine düşen bir firma değildir bence. Piyadaki bir çok üçkağıdın mimarı turkcelldir. Diğerleri de ona bakarlar genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla çok güzel bir uygulamaymış
    İyi de siz bu paketi her hafta nasıl alıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Germiyanlı

bu paket için vodafone ye hiç mesaj atmadım , paket otomatik olarak geldi 2 hattımada her hafta yenileniyor

değişen tek şey ücretsiz 1mb olan internet 25 mb oldu

nisan ayında neler olur onu şu anda bilemeyiz .. ancak şimdilik iyi diyebilirim

BuBBa123

internet paketiniz olmadığı zamanlarda internete girmediğiniz sürece lira veya paket ücreti alınmıyor

cebinize uyan internet aralık 2016 da başladı bu paket başladığından beri benden hiç lira kesintisi olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 29 Mart 2017; 20:42:33 >
  • Vodafone cebine uyan internet , nisan ayında 2 hattımdada artık yok .

Yoksa bu paket sonlandırıldımı ?

faturalıda 7 lira , faturasızda 11 lira olan günlük sınırsız internet bakalım bundan sonra olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 2 Nisan 2017; 19:50:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.