Şimdi Ara

Sınırsız ev interneti ayda 14.90 ₺. Üstelik ilk üç ay Faturanız Bizden!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
9
Favori
44.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone faturasizlarda sinirsiz internet bugu var mi su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelimam

benim sorum okurken çalışmakla staj yapmakla alakalı bir olaydı yani İstanbul veya diğer büyük şehirlerde illaki vodafone bu imkanı sağlıyordur sizin bir bilginiz varmı?

tabikide hocam yapabilirsiniz

burayi kontrol edin

http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/Vodafoneda-Staj.php

• quote:

Orijinalden alıntı: foreverstyle

önceden faturasız kullanıyordum
    instagram'da 1000 dk her yöne 1000 sms her yöne 6 gb internet 25 tl (faturalı) reklamını gördüm, baktım gayet iyi başvuru gönderdim

beni
    750dk heryone 5000 sms her yöne 2 gb internet 25 tl (faturalı) tarifesine geçirdiler.

Aradım müşteri hizmetlerini dedim ben böyle bir tarifeye talep felan göndermedim. Sen mesaj atmışsın ondan dolayı öyle olmuş dediler.

Bu durumu çözüme kavuşturabilmem adına nasıl bir yol izlemeliyim?

hocam eger o dedikleri tarife icerikleri yuklenmediyse hakem heytetine basvurabilirsiniz anlatirsiniz boyle bir durum oldu diye vodafonede kendilerini hatali bulurlarsa bahsettiginiz 6 gb farurali tarifeye gecisinizi yaparlar faturasiarda 3 gb 19 tlye paketler var 25 tlye 2 gb vermek pek mantikli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslan3534

Vodafone faturasizlarda sinirsiz internet bugu var mi su an

var ama bana sorarsaniz daha cozmus degilim :))

• Geçen hafta Perşembe günü yükleme yapmıştım 30 lira,100 katı hediye internet gelmedi

• RİDEN7 R kullanıcısına yanıt
    evet mobıl imza alıcam ama 128 kb sim kart lara veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Geçen hafta Perşembe günü yükleme yapmıştım 30 lira,100 katı hediye internet gelmedi

persembe gunu size mesaj gelmismiydi yukleme yapin 100 kati net kazanin diye?

• Crysiz kullanıcısına yanıt
    Hayır.her abone için geçerli değil mi?

• quote:

Hayır.her abone için geçerli değil mi?

hocam o kampanya sona erdi malesef

Bazı yorumlarda vodafone Perşembe günü yüklemeye ayrıca 100 katı internet geliyor vs diye geçiyor bir konu içinde.bütün aboneleri kapsadığını düşündüm ben de.eskiden mesaj da gelirdi perşembe freezone luların tl yükleme günü vs diye

• quote:

Bazı yorumlarda vodafone Perşembe günü yüklemeye ayrıca 100 katı internet geliyor vs diye geçiyor bir konu içinde.bütün aboneleri kapsadığını düşündüm ben de.eskiden mesaj da gelirdi perşembe freezone luların tl yükleme günü vs diye

evet haklisiniz o gordugunuz yerde kampanya sona ermistir diye guncelleme yapmamislardir surdan bakabilirsiniz

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/persembe-gunu-tl-yukleme-kampanyasi.php

hocam aslında açılan konuya uygun değildi ama sağolun.
  • merhaba.Faturasiz esnek ekstra paketinizin internet icin ucretlendirme periyodu kaç?

• Vodafone halen telsim zamanından kalma alt yapıyı kullanıyor değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akcam46

merhaba.Faturasiz esnek ekstra paketinizin internet icin ucretlendirme periyodu kaç?

500 dakika

5000 SMS

6 GB (3 GB + 3 GB akşamdan sabaha)

25 TL

edit: hocam sorunuzu tam olarak simdi anladim yogunluktan dolayi icerigi ne diye algiladim tarifenizdeki dakikalar mesaj ve internet bitince ucretlendirme peroyodu mesaj olarak gelir zaten genel olarak 60 sn 1 dk
    100 kb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crysiz -- 25 Ağustos 2017; 20:42:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asabi

Vodafone halen telsim zamanından kalma alt yapıyı kullanıyor değil mi?

Tabikide hayir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Geçen haftaya kadar vardı hocam bitti o şuan yeni numaraya tanımlanamıyor, farkettiler herhalde :D

Sansina kus hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Bende var da 2. Ay nasıl devam ettirecez bunu bilen varmı

Kampanya sona erdiyse artik kullanamazsiniz tekrar hocam

• merhaba hocam vodafone pass video paketinde kota var mı yani ben bütün gün youtube kullanıyorum kotamdan gidecek mi ? Bir de bu paket için vodafone hat almayı düşünüyorum faturalı faturasız hangi paketi almalıyım ? sadece youtube için alacam o yüzden ucuz bir paket yeterli . teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: topgun1111

merhaba hocam vodafone pass video paketinde kota var mı yani ben bütün gün youtube kullanıyorum kotamdan gidecek mi ? Bir de bu paket için vodafone hat almayı düşünüyorum faturalı faturasız hangi paketi almalıyım ? sadece youtube için alacam o yüzden ucuz bir paket yeterli . teşekkürler

Kota falan yok hocam sinirsiz tabikide ama videolarda cikan reklamlarda kendi netinden yer eger red tarifesi degilssn ayda 18 tlye paketine tanimlanir ve faturali olmalisiniz red kullanirsaniz ilk aylar bedava ondan sonraki aylarda 12 tlye yenilenir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.