Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.685
Cevap
297
Favori
547.774
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gezegen64

quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Almayin arkadaslar. Vodafone dolandirici. Ben 3 aydir kullaniyorum. Tarifeyi yenileyecekleri gun onceki ayin kullanim haklarini sifirliyor ayni zamanda yeni tarife ucretini de hemen cekmiyor. Bu arada parayi cekene kadar kullanim yaparsan tarife dışı ucret uyguluyor. Bugun sabah 20 lira yukledim. Tarifeyi yenilemedi. 10 dakka sonra baktim 2 lira kalmis hattimda. Tekrar 20 yukledim. Yine parayi cekmedi 10 lira kaldi hattimda. Bir yirmi daha yukledim o zaman cekti 19 lirayi. 30 lira havaya gitti. Tarifem mega3gb.

Aynen öyle.

O zaman hücresel veriyi kapatacaksin, nasil 30 tl gidiyor. internet acik kalsa 11 tl cekiyor sonra ucretlendirmiyor. Gecen aynisi oldu 11 tl uctu ama internet 4.5 g de 50gb veri indirdim gun boyu.

mega 3gb tarifem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• imhiret kullanıcısına yanıt
    1.dereceden aynı cilt numarası ile aile sıra no olan 7-26 yaş arası birini 542 yada en yakın shopta tanımlayabilirsiniz
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Vodafone bu sorun için artık TL yükleme promosyonu olarak 24 saat geçerli 10 mb tanımlıyor ama ben genede ona güvenmeyip kapatıp tarife ve paketlerini yapıyorum müşterilerin iyi yaptınız 50gb veri indirdiniz iyi yaptınız
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Güzel kampanya haberlerini bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: gezegen64

quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Almayin arkadaslar. Vodafone dolandirici. Ben 3 aydir kullaniyorum. Tarifeyi yenileyecekleri gun onceki ayin kullanim haklarini sifirliyor ayni zamanda yeni tarife ucretini de hemen cekmiyor. Bu arada parayi cekene kadar kullanim yaparsan tarife dışı ucret uyguluyor. Bugun sabah 20 lira yukledim. Tarifeyi yenilemedi. 10 dakka sonra baktim 2 lira kalmis hattimda. Tekrar 20 yukledim. Yine parayi cekmedi 10 lira kaldi hattimda. Bir yirmi daha yukledim o zaman cekti 19 lirayi. 30 lira havaya gitti. Tarifem mega3gb.

Aynen öyle.

O zaman hücresel veriyi kapatacaksin, nasil 30 tl gidiyor. internet acik kalsa 11 tl cekiyor sonra ucretlendirmiyor. Gecen aynisi oldu 11 tl uctu ama internet 4.5 g de 50gb veri indirdim gun boyu.

mega 3gb tarifem

Ben hücresel veriyi değil toptan Vodafonu kapattım

• Önumuzdeki ay mega 3gb yok arkadaslar guzel tatife bilen var mi 8-12 arasi interneti olan 60tlye kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasız vodafone a geçiyorum Çarşambaya. 19 tl ye 3 gb, 500 dk nasıl alabilirim arkadaşlar..

• 20 liraya ne var beyler spotfiy li falan, yas 21

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Numara

Önumuzdeki ay mega 3gb yok arkadaslar guzel tatife bilen var mi 8-12 arasi interneti olan 60tlye kadar ?

Bu mega bittikten sonra illa bi kampanya yaparlar ama bizleri kaybettikten sonra :)

• 20 liraya kadar yaş sınırı olmayan tarife var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Numara

Önumuzdeki ay mega 3gb yok arkadaslar guzel tatife bilen var mi 8-12 arasi interneti olan 60tlye kadar ?

Nasıl yani hocam tarife biz iptal etmediğimiz sürece devam etmiyor muydu?

• Kampanyalı Red M kullanıyorum 1500 DK her yöne şebeke içi sınırsız konuşma 6 GB internet 2000 Sms her yöne ve premium spoify üyeliği sadece 45 lira :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paker -- 14 Aralık 2016; 10:47:46 >
  • Şimdilik en uygun bunu buldum. SUPER20 yazıp 7000 e sms attım 19 tlye geldi paket.. Kampanya aktif yani.. Mesajda 20 tl diyor ama 19 tl kesti.
    Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 14 Aralık 2016; 21:10:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Şimdilik en uygun bunu buldum. SUPER20 yazıp 7000 e sms attım 19 tlye geldi paket.. Kampanya aktif yani.. Mesajda 20 tl diyor ama 19 tl kesti.
    Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.)

Teşekkürler

• 4Numara 4 kullanıcısına yanıt
    Bunuda nerden çıkardın kardeşim
    Biz başka tarifeye geçene kadar kullanmak hakkımız
    En fazla abone alımını durdururlar ki onu yaptılar olmadı zam yaparlar
    Ama bu tarife bitti kendine tarife bul diyemezler

• e77c E kullanıcısına yanıt
    Böyle bir olay olursa skandaldır .

Bulunduğun tarifeden çık , bitti demek saçmalık
  • biraz önce vodafone'a taşıma talebinde bulundum. 18 liraya 500 dk + 1000 sms + 2 GB net paketi var dedi. taşıma gerçekleşince göndereceğin SMS'i vericem dedi bayi. var mı geçerli böyle bir tarife?
  • 24TL'ye Süper 2GB tarifesindeyken aynı tarifeyi 20TL'ye teklif etti, kabul ettim. Dün aynı tarifenin internetini 3GB yapıp 25TL'ye teklif etti. Bu akşam da dünküne ek +3 aylık 3GB ek internet teklif etti. Her gün teklifini artırıyor Vodafone, yarın yenisi gelir mi bakalım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

Birader ne kullanacaz peki biz operatör olarak. Herhangi bir firmayla kötü deneyim yasayan, gelip burda geçmeyin vs. yazıyor. Siz sorun yasadınız diye bizim yaşayacağımız ne malum. 3 senedir kullanıyorum vodAfonu, bana göre de Turkcell pahali geliyor, TT kırsalda çekmiyor, Vodafone F/P olarak idare ediyor beni. Yani 3 kere 5 kere düşünecek ne var. Bırakin insanlar cebine uygun tarife bulunca kullansın. Belki memnun kalır. Önyargı oluşturmayın bence.

Yaşadığı sorunu paylaşanları önyargı oluşturmakta suçlamak nedir bilader?

De ki yalan söylüyorsun, ben de ispatlıyayım. Olmayanı söyleyip iftira atmıyoruz

Ayrıca sen kafanı yorma, aklı başında herkes okuyor ve bir karar veriyor, kim abartıyor, kim objektif

• Esnek 2gb tarifeleri ilk mesajda mevcut müşteriler için yazıyor fakat vodafone sitesinde yeni geçen müşteriler için diyor. Kampanya mi bitti yoksa bi hata mı var acaba

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.