Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.685
Cevap
297
Favori
547.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hat kimin üstüne ve/veya kullanıcı tanımlı hatta?
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    benim üzerime sanırım yine açık var..peki diyelim ki yanlışlıkla oldu o 26 dan küçük kardeşim var onun tc siyle mi vodafone şubesine mi başvurmam gerekiyor
  • Harika düzenleme olmuş, tebrikler.
  • Vodafone mu? Allah korusun. Zamanında telefon ihtiyacım olduğu için telefon sözleşmesi yapmıştık. Haziran ayında sözleşme bitiyor. Bittiği anda Turkcell'e geçiş yapacağım büyük ihtimal.
  • serhatsafkan kullanıcısına yanıt
    Normalde olmaması lazım ama burası Vodafone bunlardan herşey beklenir. Bence telefonla iletişime geçip kullanıcı olarak kaydettirebilirsiniz yada dediğiniz gibi şubeye gidip kullanıcı olarak tanımlarsınız. Garanti olmuş olur.
  • Bu tarifelerin hepsi faturasız'lar için sanırım?
  • bu kodlarda üçlü avantaj gibi olmasın fazla dillendirmeyiniz nerde okluk orda ohluk :)
  • Komple tarifesine geçtim ben de. Bir de su 26 yas üstü olanlar ulu orta yazmasalar da, bu tarife de patlamasa elimizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaderin cilvesi işte AVANTAJ1000 yerine KOMPLE22 diye paylaşsaydı diğer konu da ki arkadaş bu kadar insan sorun yaşamayacaktı neden gizli yaparlar bu işleri hala anlamış değilim.
  • Bende üçlü Avantaj mağduru idim Mh yı aradım bir şey yapamayacaklarını söylediler.Tatife değiştireli 1ay olmamasına rağmen IKILI22 yazıp yolladım tarife değişikliği gerçekleşti diye mesaj geldi. Haber veren arkadaşa çok teşekkürler.
    Edit:Allah razı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siluet -- 11 Şubat 2015; 20:54:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ ( 26 YAŞINDAN BÜYÜKLER İÇİN) AİLEDEN 1.DERECE OLAN KİMLİĞİN ARKASINDAKİ CİLT NUMARASI VE AİLE SIRA NO AYNI OLAN 542 MÜŞTERİ HİZMETLERİ YADA EN YAKIN VODAFONE BAYİSİNDEN KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA TARİFELERE GEÇİŞ YAPABİLİYOR TARİFELERDE KALMA ZORUNLULUĞU YOKTUR ESKİ PAKET VE TARİFELERDEN VERİLEN SMS DK İNT TARİFE DEĞİŞİMLERİNDE SİLİNMEZ BAŞKA SORUSU OLAN BANA ÖZELDEN YAZABİLİR CEVAPLAYABİLİRİM
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    tesekkürler hocam, gayet hoş ve yararlı bir konu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

Turkcell deyim 25tl=500dk+(1000+1000)sms+2gb+daha uzun batarya süresi+pat hat kapanma yok vodafone sana bye bye

Hangi tarife bu, yaş sınırı var mı? Bir de dakikalar her yöne mi?
  • kaç yılık vadofonecuydum böyle dumur görmedim inat ettim kullanmayacağım burayı okuyan avea , türkcel çalışanı varsa güzel kampanya yapsınlar akalım direk
  • http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=90251088&mpage=65

500 dk 1000 sms 2 gb internet gncturkcelde 25 tl.
  • şu an paketim devam ediyor bunlardan bir tanesi yapsam, mevcut paket bitince mi başlar yoksa direk kontörü keserler ve paketi başlatırlar mı eskisini sıfırlayıp?
  • Ulen 1000 dk ve üzeri artı 2 gb ve üzeri olan bir tarife çıkarmadılar gitti...
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Hattınızda bakiye yoksa paketinizde kullandıklarınız bittikten sonra bakiye yükleyerek bu paketlerden birini kullanabilirsiniz. Bende bakiye yoktu üçlüavantajdan kompleye geçtim. Şuan üçlü avantaj paketlerini kullanıyorum. Bitince bakiye yükleyip komple paketlerini kullanacağım.
  • Komple22 çalışıyor mu deneyen var mı? Eğer doğruysa hemen geçeyim. 2 günce geçiş yaptım şu an 18 TLlik tarifedeyim.
  • şunları git vadafon forumda paylaş hemen silerler sitesinde böyle arasan yok cidden eleman çok büyük sevap ve görev yapmış saol
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.