Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.685
Cevap
297
Favori
547.770
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    A101 de 18 TL ye alınan kodla aylık 500 dk konuşma vardı.Ayrıntılarını tam bilmiyorum.Faturasız hatlar için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Bu sene 84 seneye 100 ü geçer. Her yıl ödemenizi arttırma peşindeler. Aynı tarifeyi aynı fiyata bile vermiyorlar ( Bütün operatörler aynı)
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Uygulamada tutuyorum dokunmadım hiç. Haziran'da geçicem. Belki daha iyi teklif gelebilir.

Bu da baya iyi bence.
    Hocam o teklif bir süre sonra kaybolacaktır , bütçenize uygunsa çok da bekletmeyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 GB 18 lira nedir 😂😂😂 ::D

• kaptan4423 kullanıcısına yanıt
    Faturalı düşünüyorum hocam. Biraz daha hesaplı olabiliyor.

Bu arada beyler 4 tane vodafon hattı var üzerime. Müşteri hizmetlerini arayıp hepsini faturalı yapacağım güzel birşeyler söyleyin desem yaparlar mı acaba?

• Geçen yıl kontorluden faturalıya geçiş yapmıştım (3+3 gb - 1000 dk - 1000 sms) ortalama eski paketimle eşdeğer pakaetlere 35 tl civarı teklif verilmişti,
    Faturalıyı iptal edip tekrar kontörlüye geçmek istediğimde iptal birimi bana Faturalı esnek aile maxi paketini önerdi vergiler dahil 30 TL'ye 5+5 gb - 1000 dk - 1000 sms + her hafta hediye çarkından bir hafta geçerli 5 gb internet geliyor (sanırım bu çark olayını kendileri ayarlıyor çünkü bana önceliğiniz nedir diye sordular bende bol internet lazım dedim) sizde bu şekilde iptal birimine ulaşıp iyi teklifler alabilirsiniz.
    78 e verdiler aynısını. Daha aşşağısı olmaz.

Bölgende iyiyse bas taahhütü.

• Bimcell kullanıyorum. 2-3 gb internet yeterli. Faturasız vodafone hangi tarifeyi önerirsiniz? 3 ay vodafone kalayımki tekrar türk telekomda ğndirim almak için vodafone düşünüyorum

• Yenilenen 7 GB tarifesinin fiyatı 17 Mart itibariyle 32 TL olacakmış. Hat taşımanın vakti geldi. Nereye gidelim?
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    25 yaş altı tc no bulabilirseniz tt selfy paketlere bakın. 15gb 35tl faturasız 8gb 27tl gibi. yada bimcell
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    Bana da geldi aynı mesaj .herşeye zam

• Bana özelde kazançlı 8gb diye tarife geldi 30tl ona geçtim sizde bakın. 8 GB 1000sms 750dk

• Limonen kullanıcısına yanıt
    Bana da geçenlerde bu tarz birşey oldu. Telefonla öylesine takılırken ekranda özel teklif belirdi. Ekranın altında mesaj kutucuğu gibi çıkıverdi. Baya cazipti hemen kabul ettim.
    750 dk
    5 Gb
    1000 sms
    25₺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. ayım dolmadı henüz..
    27 Tl ye 750dakika +7 gb+ 250 sms kullanıyordum ve mesaj geldi!! Tarifeniz 32 Tl ye güncelenecektir diye.
    Biz safmıyız yaa anlamadım ben.Bi dur bakalım 6 ay yada 1 sene geçseydi :)
  • bios25 kullanıcısına yanıt
    nasıl olabiliyor ? taahhütlü değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bios25

2. ayım dolmadı henüz..
    27 Tl ye 750dakika +7 gb+ 250 sms kullanıyordum ve mesaj geldi!! Tarifeniz 32 Tl ye güncelenecektir diye.
    Biz safmıyız yaa anlamadım ben.Bi dur bakalım 6 ay yada 1 sene geçseydi :)
    +1 tasidim ben turkcell'e sark kurnazlari

• quote:

Orijinalden alıntı: MKTR_AHMET

Bana da geçenlerde bu tarz birşey oldu. Telefonla öylesine takılırken ekranda özel teklif belirdi. Ekranın altında mesaj kutucuğu gibi çıkıverdi. Baya cazipti hemen kabul ettim.
    750 dk
    5 Gb
    1000 sms
    25₺
    ben oaltta çıkanları bi türlü yakalyamamıyorum. tam ne olduğuna bakıp okuyamadan kayboluyor.

• bugüne kadar ara ara dikkatine çarpıyordu bu paketler. Şimdi kayboldu. Tam da paketim bitecekti. Kötü oldu bu. Sizce gelir mi tekrar?

• Ben de taşıyacağım kısa süre içinde, sosyal medyadan yazdım bana tarifeler linkini yollamışlar cevap olarak. Ben de cevap olarak geçeceğim zaman gelen ön bilgilendirme mesajını atayım diyorum. Bu arada düşündüğüm tarife: 500 dakika, 3 GB,1000 sms - 19tl, TT. Aynısının 750dk olanına 26TL veriyorum şu anda, gerçi Vodafone sürekli hediye internet veriyor ama bana lazım olan internet değil uygun fiyat.

Taşıyıncaya kadar daha ekonomik olanı varsa ona geçebilirim ama rastlamadım, rastlayan olursa haber ederse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.