Şimdi Ara

Vodafonedan geçiş yapsam ne öderim, pişman olur muyum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1 yıldır vodafone üyesiyim. Daha önce uzun yıllar turkcell kullanmış biri olarak vodafone beni pek üzdü diyemem. Çekim konusunda vs. pek problem de yaşamadım. Ancak aveanın son kampanyası acaba aveaya geçsem mi şeklinde düşündürdü? Turkcellden vodafone a geçerken çekim problemleri olur diye çok korktum ancak çok fazla çekim problemleriyle karşılaşmadım. Şimdi aveaya geçmeyi düşünüyorum. Acaba pişman olur muyum? Bir de ben vodafonea geçerken taahhüt vermiştim. 24 aylık ve yanında vodafone 847yi ayda 1 tlye verdiler. Şimdi ben aveaya geçersem vodafonea ne kadar ödeyeceğim acaba? Tarifem kamu 1000. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Cevabınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: byatunga

Arkadaşlar merhabalar,

Yaklaşık 1 yıldır vodafone üyesiyim. Daha önce uzun yıllar turkcell kullanmış biri olarak vodafone beni pek üzdü diyemem. Çekim konusunda vs. pek problem de yaşamadım. Ancak aveanın son kampanyası acaba aveaya geçsem mi şeklinde düşündürdü? Turkcellden vodafone a geçerken çekim problemleri olur diye çok korktum ancak çok fazla çekim problemleriyle karşılaşmadım. Şimdi aveaya geçmeyi düşünüyorum. Acaba pişman olur muyum? Bir de ben vodafonea geçerken taahhüt vermiştim. 24 aylık ve yanında vodafone 847yi ayda 1 tlye verdiler. Şimdi ben aveaya geçersem vodafonea ne kadar ödeyeceğim acaba? Tarifem kamu 1000. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Cevabınız için teşekkürler.

bence vodafone'u bırakıp avea'ya geçmek iyi bir tercih değil.

ama ben anladım sen şu sınırsız internet olan tarifeye geçmek istiyorsun avea'da

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

Orijinalden alıntı: byatunga

Arkadaşlar merhabalar,

bence vodafone'u bırakıp avea'ya geçmek iyi bir tercih değil.

ama ben anladım sen şu sınırsız internet olan tarifeye geçmek istiyorsun avea'da

Doğru anlamışsın hocam. Valla o tarife cidden iyi. Aynı fiyata ekstradan 2000 mesaj ve sınırsız internet. Sorsan 2000 mesajın kaçını kullanırım. Taş çatlasa 20 ama sınırsız internet cidden paketi cazip bir hale getiriyor. Bir de mevzu ne kadar ödeyeceğim vodafonea?

• Cayma bedelini müş. Hiz öğrenebilirsin.
  • Telefonun ücretini senden peşin isterler. Onun dışında herhangi bir indirim falan varsa onların ücretini de talep ederler. Şuan için geçmen iyi bir fikir olmaz bence.
  • Herhangi bir indirim yoktu yanlış hatırlamıyorsam. Kamu 1000 paketine 40 tlye üye oldum. Cihaz bedeli konusunda da sitede yazan cihaz bedelinden tarifede kalınan ay x taksit bedeli çıkarılacak şeklinde bir açıklama vardı. En iyisi müşteri hizmetlerinden öğrenmek tabi. Telefonun normal ücreti zaten çok ahım şahım bir şey değil. 250 tl civarı bir şey. Ki zaten vodafonea geçerken taahhüt verdim ki cidden gereksiz bir taahhüt vermişim.
  • bence vodafon da kal avea seni tatmin etmeyebilir ,bende vodafona geçecem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.