Şimdi Ara

Vodafone yine çöktü, internet ve müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone yine çöktü, internet ve müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor!

Tekirdağ kapaklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de sorun bana mı özel diye buraya bakıyordum

• Son 1 haftadır her gün en az 1 kez internet kesintisi oluyordu. Şimdi de internet var görünüyor ama internet yok 

• Dün yine tam bu saatlerde gittiydi

allahtan mobil paket duruyor evde olduğumuz ıcin

yani genel olarak memnunum aslında ama şöyle; hem diğerlerinde de servis hizmet kalite yerlerde hem diğerleri daha pahalı superonline geçsem 60 lira daha fazla ödeyeceğim ! Ve onda da kesilme yavaşlama sorunları yaşanıyor

Ülkece kalitesiz yaşayıp gidiyoruz işte

• Almanya VPN'ine bağlı şirket cihazım internete rahat çıkıyor, ama diğer tüm cihazlarım sıkıntıda.

• Ist ataşehir
    Fiber bağlantı
    40dk oldu internet yok

• Ankara da aynı.
  • Bende Keşan Edirne'de oturuyorum durum aynı. Çerkezköy'de ve İstanbul'da Vodafone net kullanan arkadaşlarıma sordum onlardada durum aynıymış. Türkiye genelinde sorun var sanırsam.

• Cuma gününden beri yalpalıyordu. Yarım saat itibariyle tamamen gitti. İstanbul’da Superonline Fiber alt yapısının üzerinden çıkıyorum.

Hepsi tamam da jetfatura.com un çalışmaması çok ilginç. Siber saldırı mı aldılar acaba?

• Bende yarım saattir sorun bende mi diyordum

Wifi var,kablolu ağda internet yok.

Antalya merkez

• Telefonda internet yoktu. Modeme gore internete bagliyim. Sonra baktim ipadde internet var. Onda elle dns tanimliymis. 8.8.8.8 yapinca dnsi telefonda da sorun duzeldi

Superonline altyapisindayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 6 Aralık 2020; 21:52:53 >
  • Vodafone Net mi? Tövbe bir daha aklımdan bile geçmez. Ağustos ayı gelsin de bunlara tekmeyi bassam biran önce bir daha kontrat yenilersem Allah belamı versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalyada da gitti çok sacma ama kurumsal sayfalara giremiyoruz ama bireysel sayfalara girebiliyorum

• İzmir merkez.Bende de fibernet var ama yok!50 kere aradım bağlanmıyor müşteri hizmetlerine.

• 30 dkdır yoktu hocam yeni geldi antalya kepez kültürdeydik

şuan düzeldi.

• Bendede oldu simdi geldi
  • bursada da gitti.
    Düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynd -- 6 Aralık 2020; 21:2:8 >
  • İstanbul Kartal 30 dk. dır sorun vardı az önce düzeldi.

• İzmir Balçova. Discord ve online oyundayım ve düşmedim ama İnternet e giremiyordum modem resledim internet komple gitti. Müşteri hizmetlerini arıyorum hat düşmüyor... Vallahi yoruldum artık bu ülkeden.

• Az önce düzeldi, kesinti sırasında dns değiştirip internet kullanabilen arkadaşlar olmuş, vodafone fiberde verilen nokia denen lanet modemde dns vs. değiştirilemiyor evdeki tüm cihazlara manuel dns girmek gerekiyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.