Şimdi Ara

VODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
9
Favori
55.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    %40 ve üzeri engelli raporu olanlara sunulan avantaj.
  • https://forum.vodafone.com.tr/t5/Fatural%C4%B1/music-pass/td-p/732522

RedPass Paketleri dahilindeki Spotify içeriği, sadece Spotify üzerindeki kullanımlar tarifenin haklarından düşmemektedir. Spotify Premium özelliği bulunmamaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

moderatör arkadaş net bir şekilde spotify premium olmadığını belirtiyor.
  • hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    şöyle bişey buldum ama nedir incelemek lazım.
    http://redtarifeleri.com/red-tarifeleri.html

Edit : Sabrina arkadaşımız bu mesajda bahsetmiş.https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128304960

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 10 Ağustos 2017; 13:2:30 >
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, güzel tarifeler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red 7 tarifem var. Bugün aradılar, yeni red 10 tarifesine geçirelim sizi dediler, 2000 dk 1000 SMS 10gb net ayda vergiler dahil 53tl... Kabul ettim, sizce nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Veterozer

Red 7 tarifem var. Bugün aradılar, yeni red 10 tarifesine geçirelim sizi dediler, 2000 dk 1000 SMS 10gb net ayda vergiler dahil 53tl... Kabul ettim, sizce nasıl?

46 tl ye geçtim aynı tarifeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

quote:

Red 7 tarifem var. Bugün aradılar, yeni red 10 tarifesine geçirelim sizi dediler, 2000 dk 1000 SMS 10gb net ayda vergiler dahil 53tl... Kabul ettim, sizce nasıl?

Hocam hemen aradım, geçişi iptal ettim, teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

quote:

Hocam hemen aradım, geçişi iptal ettim, teşekkürler

ne demek hocam ben tempo çağrı merkezi vasıtasıyla aldım bu fiyatı.
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    red s tarifesi olmasın o. banada 46 tl ye red s tarifesini önerdiler. 6 gb internet az deyince 53 tlye red 10 u önerdileri banada
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

red s tarifesi olmasın o. banada 46 tl ye red s tarifesini önerdiler. 6 gb internet az deyince 53 tlye red 10 u önerdileri banada

6 gb la 10 gb ı ayıramıycakmıyız tövbe ya şimdi

• Ben red 10 a 2 ay önce geçtim. Şimdi yanımda uygulamasından baktığımda bana da ücretli görünüyor. 2 ay denemeyi Nasıl aktive ederim ?

• Ben 4. ayda İstanbul Metrocity Vodafone şubesinde 45 tl'ye Red 10'a taşıdım hattımı, bir kampanya vardı sonra üstüne bir de aileden biri Vodafone'luysa ekstra bir indirimi vardı onu da yaptı (ki herkes Turkcell).
  • Rogerfederer1 kullanıcısına yanıt
    VIDEO2 yazıp 3636'ya gönderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanEmecan

Arkadaşlar Red Pass 20 paketine geçiş yaptım , Spotify Premium verilmiyormuş Pakette Sadece Spotify Kullanırsanız İnternet Paketimizden düşmüyormuş &#128519;
    Şunu Öğrenmek istiyorum Telefondan internetimi paylaşıp Youtube Facebook'a girsem internet Paketimden mi düşer Yoksa Tarifemdeki Gibi Paketimden düşmeden Kullanabilirmiyim &#128519;

Youtube ve Face paketinden düşer hocam.Ama facede oyun açarsan normal tarifenden düşmeye başlar

Youtube'dada her ihtimale karşı reklam engelleyici kurun reklam göstermesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabrina_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Red Pass 10GB tarifesine geçişim oldu. Bayi engelli raporumu göndermemiş o yüzden MH 39,90 TL yerine 70 TL görünüyor, yarın bayiye gidip aktif ettirin dedi.

Sim kartı Vodafone Wi-Fi modeme taktım ve YouTube'a girdim. Kotadan düşmedi (2 ay ücretsiz). Forumda bunu soran bir arkadaş vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 12 Ağustos 2017; 12:36:27 >
  • Bu paketlerde 3 ay hediye netflix kotadan mı düşüyor acaba bende öyle oldu da.

• blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    Evet, kotadan düşer.

• red pass 15 gb 70 tl yazan kontratlı fiyatı mı ?
  • 1+1 yıl +1'i size kalmış. Memnun kalırsanız 2. Yılı da aynı fiyattan kullanmaya devam edeceksiniz ya da 1. Yılın sonunda herhangi bir ücret ödemeden çıkabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.