Şimdi Ara

VODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
9
Favori
55.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red15 tarifesindeyim spotify premium 3 ay mi gecerli yoksa 1sene boyunca mi

Ilk defa gecenlere 3ay ucretsiz diger aylar 14lira diyor

Ben turkcellden gecis yaptim ilk defa spotify kullanacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell GNC Full tarifem 9 Mart'ta bitiyormuş. Bittiği an Red 15'e geçiyorum. Şu aile indirimi için başka akraba olur mu? Yani sırf anne, baba şart mı?
  • Arkadaslar taahhut bitiyor diye RED 10 Pass tarifesine gectim musteri hizmetleri kanaliyla ama 59 TL’den oldu. Forumda 49’dan alan arkadaslari gorunce acele ettigim icin uzuldum. Bizim faturayi da 49’a cekebilecek bir babayigit var midir aramizda acaba?

Hatta indirimli olacaksa RED 15 Pass da olur, cok da guzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyaan -- 9 Şubat 2018; 22:40:22 >
  • Merhaba arkadaşlar. Ben taahhütsüz olarak Red 10 tarifesini almak istiyorum. Birkaç ay video pass ile takılıp sonra kapatıcam. Normal fiyatı 70 tl. indirimli olarak nasıl alabiliyoruz taahhütsüz olarak?
  • Selamlar

Konu açmadan buradan sorayım dedim;

Hattımı vodafone'a taşıdım, içinde Spotify ücretsiz diye de red10 tarifesine geçtim. Ama benim anladığım Spotify premium'u ücretsiz bir şekilde edineceğimizdi. Ancak öyle değilmiş, Spotify'nin ücretsiz versiyonunu kota derdi olmadan dinlemekmiş aslında.

Doğru mu bu? Eğer öyleyse müzik pass'in pek bir anlamı kalmıyor, haksız mıyım?

• berden kullanıcısına yanıt
    Hocam daha once de yazdım buradan , forumda spotyfy gruplari oluyor 6 aylik ya da yıllık uyelikler cok uygun fiyata alabiliyorsunuz . Ben tidal kullaniyorim o yuzden muzik pass dan sadece radyo kanallarini kullaniyorim .

• red20 üyeliğimin bir ayı kaldı taahhüt bitimine, artı telefonla arayıp üyelik tekrarı teklif eden personelin teklifini de kabul ettiğimi bildirdim, red20 ye devam edeceğim yani, fakat şu ana spotfy üyeliğim bitmiş görünüyor, sebebi ne olabilir, henüz bir ayım daha var ?

• Bende Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum.

YouTube ve Sosyal medya beni cezbediyor acaba en ucuz nasıl bir fiyat alabilirim ? Ayrıca yaşım 25 den küçük.

• Turkcell hattımı red 20 tarifesine taşımam üzerine 4 gün zor dayandım aksam 18:00-24:00 saatlerinde aşırı yoğunluktanmıdır nedir bilmiyorum verdiği hız 1 mb.

Paketteki ücretsiz haklar kesinlikle uygulamaları açmaya yetmedi hızı.

Tekrar Turkcelle tasıdım hattımı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • msyilmaz34 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar ödüyorsunuz tarifeye ?

• mega27 M kullanıcısına yanıt
    86 teklif ettiler yanlış hatırlamıyorsam, önceki red 20 tarifem 79 ‘du onda pass’lar yoktu

• _RaSCaL_ kullanıcısına yanıt
    bir senedir kullanıyorum istanbulda, hatta üç ay ev internetini bağlayamadıkları için pass tarifeleriyle birlikte kullandım vodafonu, hiç sıkıntı yaşamadım, hız testlerinde turkcell daha iyi çıkabilir ama vodafonun verdiği hız da gayet iyi ve yeterli, üstelik turkcelin yanında bedava sayılır, ben geçen sene ayrıldığımda 4 gb interneti 30 küsur liraya satıyordu turkcell şaka gibi? adam gibi internet tarifesi olmadan 100 mbts hız verse ne olur ki, kullanamıyorsun sonuçta,

• quote:

Orijinalden alıntı: msyilmaz34

bir senedir kullanıyorum istanbulda, hatta üç ay ev internetini bağlayamadıkları için pass tarifeleriyle birlikte kullandım vodafonu, hiç sıkıntı yaşamadım, hız testlerinde turkcell daha iyi çıkabilir ama vodafonun verdiği hız da gayet iyi ve yeterli, üstelik turkcelin yanında bedava sayılır, ben geçen sene ayrıldığımda 4 gb interneti 30 küsur liraya satıyordu turkcell şaka gibi? adam gibi internet tarifesi olmadan 100 mbts hız verse ne olur ki, kullanamıyorsun sonuçta,

Görev sebebiyle midyatta yaşıyorum Bölge itibariyle gündüz saatlerinde vodafone da sıkıntı yok ama akşam saatleri bitiriyor insanı.
    Sonuc olarak tarifedeki faydaları kullanamıyorum.
    Burdaki maksat aynı bölgeden aynı operatörü kullanmak isteyeceklere bilgi niteliğidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaSCaL_ -- 22 Şubat 2018; 13:27:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• msyilmaz34 M kullanıcısına yanıt
    Vallahi doğru dediniz hocam zaten 4 GB hız testi yapsan bir kaç defada biter 😎

• quote:

Orijinalden alıntı: msyilmaz34

86 teklif ettiler yanlış hatırlamıyorsam, önceki red 20 tarifem 79 ‘du onda pass’lar yoktu

Hocam bana bir ay önce 71 den veririz dediler şimdi 84 TL den bahsediyorlar hadi diyelim 84 e tamam dedik 84 den fazla gelme ihtimali de yüksek 45 lik fatura dediler red10 55 den aşağı gelmiyor maşallah hız olayı bulunduğum yerde harika çekiyor Allah muhafaza 30 mgb görüyorum Vodafone da isyerim sabit günün 14 15 saati oradayım benim için önemli olan net dakika sms önemli değil piyasada Vodafone gibi bol kepçe bir alternatif bulamadım birde bu Spotify üyelik kalkmış galiba ama kullanırsan internetten yetmiyormuş

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla soy adınız aynı olan kim varsa oluyor diye biliyorum anne baba önemli değil

• Mobil siteden gezinsek de kotadan yemiyor mu yoksa sadece uygulama üzerinden mi kotasız burası eksik kalmış

• Redli 20 plus düşünüyorum arkadaşlar . Ne dersiniz geçilirmi ..türktelekomdan geçicem

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Redli 20 plus düşünüyorum arkadaşlar . Ne dersiniz geçilirmi ..türktelekomdan geçicem
    Bölgende vodafone iyiyse geç direk.

Hız problemi olmayan yerlerde kullanıyorum, herşey sınırsız.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler .bilgisayarada az bi internet ihtiyacım vardı evde 1-2 saat duruyorum ..pc yede paylaşım açar kullanırım..eve internet çetireceğime buna geçmek en iyisi .

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.