Şimdi Ara

VODAFONE - Yeni Red Pass Tarifeleri (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
9
Favori
55.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikisinde de denedim reklam engelleyici kullandim bi gun gidiyor bi gun gitmiyor kotadan bende iptal ettirdim sikayet var da bununla ilgili cok sikayet var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Evet bende çok şikayet duyuyorum, vodafone a geçmem için aradılar, bende kotadan yiyormuş dedim, uygulamadan izleyince yemez dedi telefondaki bayan o sebeble sormak istedim size, vodafone mh hiç güven vermiyor daha önce çektim biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Vodafone red tarifesindeyim. Sınırsız müzik pass paketim var. Hotspot ile arabamın navigasyonuna paylaşım versem oradan Spotify ile müzik dinlesem sınırsız müzik paketi dahilinde mi yer? Nasıl işler süreç? Çok acil

• onuryildirim kullanıcısına yanıt
    Deneyin bence belki yer ..

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri internet paketimin bile hotspot ile kullanilamayacagini söylüyor. Hotspot isi yalan mı oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Olur bugün red10 u 45tl 'ye kullanıyoruz, 10tl farkla yani 55tl 'ye 15gb paketli red15 i teklif ettiler kabul etmedik, kendileri aradı.

tekrar sordum, kullanım yılına göre indirim yapılabilir dediler. siz kaç yıldır vodafonelusunuz ?
  • Tiffany kullanıcısına yanıt
    9ay oldu vodafone na geçeli öncesinde baska bir operatöreydik, yani 1 sene olmadi henüz.

• Red 10 ve Red 15 için güncel fiyat alabilir miyim? Turkcell den geçiş yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

Red 10 ve Red 15 için güncel fiyat alabilir miyim? Turkcell den geçiş yapacağım.

Yeni Red 15 tarifesi 89 tl . Ama siz gecis yapacaginiz icin fiyat değişebilir

• quote:

9ay oldu vodafone na geçeli öncesinde baska bir operatöreydik, yani 1 sene olmadi henüz.

Siz baska operatorden gectiginiz icin tarifesi düşük kullaniyorsunuz. Bu her operatörün uyguladigi müşteri kazanma taktigi zaten. Ama diger kisi Vodafone uyesiyim diyor. Müşteri hizmetlerinde calisandan hiçbiri bana bu tarife var demedi, böyle güncel bir tarife yokmus nasil kullanabiliyor anlayamadim ben sahsen hala buraya kullanıcı adiyla gelip ben 55 tl ye kullaniyorum diyor olacak iş mi. Konuyu acan kisi de ilgisini kesmis konudan zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiffany

quote:

Siz baska operatorden gectiginiz icin tarifesi düşük kullaniyorsunuz. Bu her operatörün uyguladigi müşteri kazanma taktigi zaten. Ama diger kisi Vodafone uyesiyim diyor. Müşteri hizmetlerinde calisandan hiçbiri bana bu tarife var demedi, böyle güncel bir tarife yokmus nasil kullanabiliyor anlayamadim ben sahsen hala buraya kullanıcı adiyla gelip ben 55 tl ye kullaniyorum diyor olacak iş mi. Konuyu acan kisi de ilgisini kesmis konudan zaten

Doğrudur yeni gelenlere yapılıyor olabilir, birde biz 24 ay tahahut verdik, belki faturasını nasıl artırabiliriz gibi düşünceyle bizim gibilere teklif ediliyor olabilir, zaten 10gb ama 4gb zor bitiriyoruz, nasılsa şebekeyi meşgul etmiyor diyede düşünebilirler, ben sadece bildiklerimi yazıyorum, zaten forumun amacı bu sanırım, bilgiyle yardımcı olmak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tiffany

quote:

Doğrudur yeni gelenlere yapılıyor olabilir, birde biz 24 ay tahahut verdik, belki faturasını nasıl artırabiliriz gibi düşünceyle bizim gibilere teklif ediliyor olabilir, zaten 10gb ama 4gb zor bitiriyoruz, nasılsa şebekeyi meşgul etmiyor diyede düşünebilirler, ben sadece bildiklerimi yazıyorum, zaten forumun amacı bu sanırım, bilgiyle yardımcı olmak.

10 gb da pass lar yok diye biliyorum?

• Tiffany kullanıcısına yanıt
    Evet pass yok

• Arkadaşlar lütfen ezbere cevaplar verip diğer takipteki leri yanlış yönlendirmeyelim.
    Red Pass tarifelerinde zaten pass var. Niçin yok diyorsunuz? Video pas 2 ay ücretsiz. Diğerleri taahhüt bitene kadar.
  • batmanzek B kullanıcısına yanıt
    Pass yok derken bende demek istedim, dahası biz vodafonea geçerken pass diye bir olay yoktu, bu yaz sonu galiba başladı.

• Bimcell'den taşıyacağım hattı mı?
    Uygun bir fiyat, özel bir teklif sunabilir misiniz?
    Seçenekleri yazarsanız değerlendiririm.
    Teşekkürler.
  • Biraz konu dışı olacak ama acaba vodafone red'li olan birisi primeclass Lounge şifresini paylaşabilir mi benimle ?
  • Arkadaşlar merhaba,

RED Pass 15 aile tarifesi için bekliyorum. Ailede RED li yok. Kampanya olursa hattımı T.Telekomdan taşıyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batmanzek

Arkadaşlar lütfen ezbere cevaplar verip diğer takipteki leri yanlış yönlendirmeyelim.
    Red Pass tarifelerinde zaten pass var. Niçin yok diyorsunuz? Video pas 2 ay ücretsiz. Diğerleri taahhüt bitene kadar.

ben red 15 pass lıyım yıllardır vodafoneluyum. biliyorum herhalde hepsinde pass var. onla konustugumuz mevzu farklı, vodafone gecis yapanlarla yapmayanlara farklı tarifeler sunuyorlarmış. belki o gecis yaptıgı icin pass olmayabilir diye sordum. mevzuyu bilmeden yorum yapma sen de
  • Vodafone kandırıyor.. hızı 1kb/saat

“Kb/saat” iyi anlaşılsın...

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.