Şimdi Ara

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapana 1gb bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
3.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün sms gelmiş. Kişiye özel mi bilmiyorum.
    24 Eylül saay 24:00 a kadar giriş yapanlara 1ay geçerli 1 gb hediye. 25 eylülde hattınıza yüklenecektir diye.

Ben de sıkça uygulamaya girerim aslında. Sms den sonra girdim ama bir hareket yok. Pazartesi günü görürüz.

İkinci düzenleme: iki gün gecikmeli de olsa geldi 1gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrgyStc -- 27 Eylül 2017; 16:55:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bugün kontur yükledikten sonra bir mesaj geldi kişiye özel olabilir

• Benim 2. hatta da geldi, girdim ama herhangi bir mesaj, bildirim vb gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben günde bir kac kez giriyorum birsey geldiği olmadi

• Bana da gelen giden yok
  • Faturaliya geçtikten sonra hiçbir şey gelmemeye başladı.

Eyy Vodafone kendine gel...

• Allah'ından bul Vodafone.

Mega yeni paketim bu gece bitecekti ben de sonuna kadar kullanayım dedim. Yğzde 80 kullandığınız mesajı geldikten sonra 30 40 MB daha devam etti bir baktım 250 MB karşılığında 5 TL kesildi mesajı geldi

Neymiş efendim yüzde 80 mesaj geldikten sonra otomatikmen paket yenileniyormuş 250 megabaytlık paket

• Gelen giden yok.
  • Muhtemelen siz indirmediğiniz için teşvik amaçlı gelmiştir hocam kişiye özeldir.Biz haftalık 250 mb devam
  • İki gün gecikmeli de olsa geldi 1gb
    Anlaşılan kişiye özelmiş. Kimseden ses çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrgyStc -- 27 Eylül 2017; 16:58:58 >
  • Dayima gelmis sms hediye gelmemis ama eposta atinca verdiler

Bu arada faturalilara bisi yok

• Bu 1 gb 1 tl olayi devam ediyormu ?

Edit : Etmiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 18 Ekim 2017; 9:47:19 >
  • sözleşmem dolsun vodafone dan çıkıyorum diğer operatorler cok guzel kampanyalar yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

sözleşmem dolsun vodafone dan çıkıyorum diğer operatorler cok guzel kampanyalar yapıyor...

Aynen kardeş benim son ayım gelecek ay çıkıyorum.tarifeye ek yenilenmeyen 1 GB aldım almaz olaydım adım adım paketmis hoppala peşine 500 MB eklemiş 4 TL de ordan geçti.operatorleri yetersiz her sorduğuma evet diyor mal neye evet diyorum ona da evet diyor.cillop gibi faturasız paketler var onlara geçecem bıktım faturalidan gün güm geçirdi paketleri

• Uygulamada sıkıntı var galiba pazartesileri hediye alamıyorum artık hata veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ebola06

quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

sözleşmem dolsun vodafone dan çıkıyorum diğer operatorler cok guzel kampanyalar yapıyor...

Aynen kardeş benim son ayım gelecek ay çıkıyorum.tarifeye ek yenilenmeyen 1 GB aldım almaz olaydım adım adım paketmis hoppala peşine 500 MB eklemiş 4 TL de ordan geçti.operatorleri yetersiz her sorduğuma evet diyor mal neye evet diyorum ona da evet diyor.cillop gibi faturasız paketler var onlara geçecem bıktım faturalidan gün güm geçirdi paketleri

2 gb net için 26 tl ödüyorum faturasız 4 gb 20 tl başka operator veriyordu konuşma dkk sms de aynı sözleşme mözleşme yok artık beni kimse bağlmaz ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.