Şimdi Ara

Vodafone vs Türk Telekom (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    müşteri hizmetlerinden teklif alın hocam fiyat iniyor bazen o zaman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ykk07 Y kullanıcısına yanıt
    bende türk Telekom 16 dan yukarı hız vermediği için Vodafone geçtim

Size bir şey sorucam ben bu millenicom başvuru için sesli olarak evet dedim yani geçiçektim kesin olarak konuştum baya sonra sesli olarak onayladım 1 gün sonra tekrar aradılar sabit telefonunuz başka bir firma internet var iptal ettirip tekrar arayın dedi bende millenicom vazgeçtim peki bu sadece sesli yanıt bir şey olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

bende türk Telekom 16 dan yukarı hız vermediği için Vodafone geçtim
    karşımıza çıkan şeyler bizi bir yere yönlendiriyor hep, çok şükür 50mbit sorunsuz alıyorum ben hattım 100mbit e kadar destekliyor zaten, inşallah sorunsuz kullanımlarımız devam eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaeae43

Size bir şey sorucam ben bu millenicom başvuru için sesli olarak evet dedim yani geçiçektim kesin olarak konuştum baya sonra sesli olarak onayladım 1 gün sonra tekrar aradılar sabit telefonunuz başka bir firma internet var iptal ettirip tekrar arayın dedi bende millenicom vazgeçtim peki bu sadece sesli yanıt bir şey olurmu
    evraklara imza atmanız lazım üyeliğinizin başlaması için hocam, yoksa başlatamazlar yeni başvuruyu diye biliyorum
    Yani sorun olmaz çünkü hiç bir sözleşme imza atmadım sonra dediler iptal ettirin öbür intenet sonra arayın dediler aramadım millenicom güvenmiyorum çünkü

firmalar adam akıllı iş yapsa hepimiz mutlu olsak hayat bayram olsa la la la

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaeae43

Yani sorun olmaz çünkü hiç bir sözleşme imza atmadım sonra dediler iptal ettirin öbür intenet sonra arayın dediler aramadım millenicom güvenmiyorum çünkü
    Millenicom için bir şey demem doğru olmaz kullanmadım çünkü ama altyapı kiminse onu kullanmak her zaman avantaj,bire bir muhattap oluyor karşınızda, arıza durumunda tt altyapısını kullanan firmalar hemen topu üstünden atıyor ama ttnet de böyle bir durum söz konusu değil..düşünün ki türknet akşamları olan hız düşüklüğü için yapabılabilecek bir şey yok tt iyileştirirse normal hızları alabilirsiniz diyor, 85 Tl ödüyorum ve vaat ettiği hızın 5te 1 ini veriyor,şuçlu da türk telekom diyor :)
    Yok ben millenicom vazgeçtim saten ben sadece sesli onay vermem sorun olmaz dimi

• alt yapı vodafone ise vodafone tabi ki, yukarıyı okumadığım için yazıyorum.

Kesinlikle vodafone değilse karar senin diğer firmalar ama vdf uygun galiba. 100 mbit hız efsane zaten.

Ben aktif kullanıyorum ama kendi alt yapısı diledikleri gibi arıza da çözüm kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

alt yapı vodafone ise vodafone tabi ki, yukarıyı okumadığım için yazıyorum.

Kesinlikle vodafone değilse karar senin diğer firmalar ama vdf uygun galiba. 100 mbit hız efsane zaten.

Ben aktif kullanıyorum ama kendi alt yapısı diledikleri gibi arıza da çözüm kolay.
    evet kendi altyapısında iyi olduğu söyleniyor vodafone nun ancak vdsl olarak sadece tt altyapısı olduğu için onun üzerinden hizmet veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykk07

evet kendi altyapısında iyi olduğu söyleniyor vodafone nun ancak vdsl olarak sadece tt altyapısı olduğu için onun üzerinden hizmet veriyor.

Alıntıları Göster
    aynen öyle bütün değerler için etiketleyebilirsiniz vodafone için oyun olsun hız değerleri olsun buralardayım.
  • Hocamm ttnet trknet vodafone şöyle böyle sorunlar var siypsunuzda geciceginiz servislerde yine ayni hatti ayni alt yapiyi kullanmiyolar mi.? Netspeed 66 mbps desteklerken netspeed 35 tarifine gectim gelen 20 mbps , bu alt yapiylami alakali yoksa servislemi alakali.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Hocamm ttnet trknet vodafone şöyle böyle sorunlar var siypsunuzda geciceginiz servislerde yine ayni hatti ayni alt yapiyi kullanmiyolar mi.? Netspeed 66 mbps desteklerken netspeed 35 tarifine gectim gelen 20 mbps , bu alt yapiylami alakali yoksa servislemi alakali.?
    Hocam Türknet de google.com.tr ye tracert attığımda 44ms alırken ttnetten bu 23 ms oldu, bana yeni port açtı ttnet artık nereden kaynaklanıyor bilemiyorum, burada ki en önemli nokta direk muhattap olacağınız bir firma olması, türknetde 85 mbit hızım varken prime time da 13-16mbit hız alıyordum ping min 70 oluyordu, dedikleri yapacak bir şey yok ttnet düzeltirse olur, sorun çözüme kavuşmuyor böyle olunca da..hepsinde sorun var mutlaka ama ttneti aradığım zaman topu atacak yer bulamıyorlar..türknette arıza için ttnet ekiplerini 1 hafta bekledim internetsiz kaldım basit bir sorun için..demeye çalıştığım altyapınız kötü ve firmalar size belli bir hız veriyorsa tabi ki en uygun fiyatlıyı seçmek önemli, benim altyapım 100mbit desteklerken ve santral mesafem sadece 46 mt iken (ev tesisatıda yeniyken)türknet ile prime timeda hep sorun yaşadım..

• superonline
  • mustafaeae43 kullanıcısına yanıt
    Turk telekom sefy var 35 Mbps 99 TL

Yapa altyapısı değil ise sizin port bile değiştirmiyor ki port sıfırlayıp geçiyorlar

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    21 kasımda Ttnete yeni başvuru olarak başvurdum, port olmadığını açılınca dönüş yapılacağı söylendi, 2 aralıkta ttnet açtı yeni portu, 3 aralıkta bağlantı yapıldı, bugün. İse türknete iptal faxı çektim

Vdsl veya adsl portlarına 2 tane abonelik tanımlanıyor geçen yaz millenicom aldım turk telekom aboneliğine ait olan port üzerinden verdiler millenicom iptal ettiğim zaman dsl sinyal kesildi arza kaydı açtım ondan sonra sinyal geldi

Şimdi ise fiber yapıldı 2 tane fiber dolap var 72 abone alıyor

Vodafone vs Türk Telekom
    Vodafone vs Türk Telekom
    Vodafone vs Türk Telekom

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.