Şimdi Ara

Vodafone VoWiFi Aranmaya ve SMS Almaya Kapalı mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
17.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vodafone VoWiFi Aranmaya ve SMS Almaya Kapalı mı? sony xz premium ben kullaniyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    nasil kullanabiliyorsunuz

• huawei de guzel yatirim ile basladi tr de

• phasan P kullanıcısına yanıt

Destekleyen telefon@ sim kartı takıp servisi etkinleştiriyorsunuz daha sonra destek veren tüm telefonlarda çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sony xz premium kullaniyorum vowifi yok diyebiliyorumhttps://deviceguides.vodafone.co.uk/sony/xperia-xz-premium-android-7-1/calls-and-contacts/turn-wi-fi-calling-on-or-off/ ama burada var gorunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 20 Haziran 2021; 11:15:30 >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

telefonun ayarlarında yoksa yoktur .belki yazılım farklı rom ile geliyor olabilir kullanıcılarından öğrenebilirsin

ayarlarda yok

• Geçen sene turktelekomdan vodafone a geçmiştim ve Vowifi ile sms alamıyordum (xiaomi note 9 pro) ve turkcelle geçmiştim.

Hala vodefıneda vowifi ile sms alamıyor muyuz? Durum değiştiyse vodafone a geçmeyi düşünüyorum.

Yanıt veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 9 Temmuz 2021; 0:0:9 >
  • vodafone geçtim evimde türknet internet var wifi ile ev ağına bağlı iken wifi arama yapamiyorum karsi tarafi ariyorum caliyor ama o acinca bende hala ariyor görünüyor ona da ses gitmiyor. telefonum evde çekmiyor wifi arama aktif iken de beni aradiklarinda ulaşılamıyor diyor. kafayi yicem ayni sekilde eşimin gsm hatti turktelekom evin ağına bağlı olarak o wifi arama yapip alabiliyor. birde su durum var ben yine evimden komsunun turktelekom wifi agina bağlanınca wifi aramam da sorun yok :(

• Yurtdışındayım Vodafone vo-wifi kullanıyorum, sms gelmiyor arama yapabiliyorum ve aranıyorum sorun yok fakat lanet olası sms gelmiyor, her hangi bir yolu da yok vo-wifi den cikip rooming yapmam gerekiyor sms için ama bunu da yapmak istemiyorum, bunu yapinca ( rooming ) vo-wifi ye geri dönebilir miyim acaba vo-wifi ye. Almanya da şu şekil kullanıyorum vo-wifi aktif o2 den hurcesel alıyorum her yerden ulaşabiliyorum ve ulaşılabiliyorum sanki turkiye de gibi.

Vodafone VoWiFi Aranmaya ve SMS Almaya Kapalı mı?

• easygo E kullanıcısına yanıt

Bazı telefonlarda sms gdiyor ama gelmiyor.bende note 8 pro var sms atıyorum ama gelmiyor.aynı hattı samsung telefonuna takıyorum sms dahi gitmiyor.vodafone sıkıntılı vowifi konusunda. Mesela bazen arayan arkadaşlar telefonumun çekmediğini de söylüyor. Ama hat turkcellken hiç sorun olmuyordu.

• Vodafone anlaşma yapmış 2006 da telsim i satın alırken her konuda geride kalmayı taahüt etmiş, Lozan ın gizli maddelerinde de var diyorlar😂 Müşteri hizmetlerini aradım bu sms sorununu neden düzeltmiyorsunuz dedim, sikayet olusturalim belki yeni yılda biseyler yaparlar dedi arkadas🤪

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.