Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vodafone Vodemden LoL

4
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Vodafone Vodemden LoL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    185 Mesaj
    Arkadaslar ben yarından itibaren vodafone vodem kullanmak zorundayım. Acaba LoL oynarken ping olur mu? 4 gb kotası var lol oynamak icin yeterlimi bilen kullanan arkadaslar varsa yardım edin saolun simdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rou -- 31 Mayıs 2013; 8:55:24 >

|
    |
    Lol fazla kota harcamaz ping olacağını sanmıyorum
    |
    |

Asus Zenfone Selfie 32 GB

iPad Mini Retina 64 gb
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Ben de haftalık 1 gbtan sonra hızı 128 ' e düşeni kullanıyorum eğer ıvır zıvıra girmezsem 1 gbla 5 - 6 gün sıkıntı olmadadan oynayabiliyorum , hızı düştükten sonra teamfightlarda ping 1000 e kadar çıkabilir bazı heroların skilleri etkiliyor bu durumu. (syndra , jayce..)
    - 1 GB sınırsızı tavsiye ederim çünkü arada patch falan gelir kotan biter ayın sonuna kadar beklersin. Sınırsızda 128 e düşse bile bi şekilde oynuyosun.
    - Oyunun harcadığı kota maç başı 10 -25 arasında değişir , fazla bişey yemez.
    - ***** Aleti aldıktan sonra sürümünü güncellemen gerekebilir aksi takdirde sürekli kopma yaşarsın (avrupa sitesinden bulabilirsin patchi.)
    - Alet arada ısınabilir bu durumda pingin yükselir. Neden ısınır ne zaman ısınır bilmiyorum. (benim usb girişleri ters alet de ters duruyor belki bundan oluyordur bende :)
    - Arada kafasına göre Edge ' e (2G) geçebilir bu durumda yine pingin yükselir. (500 civarına)
    - Laptopta falan kullancaksan dikkat et saga sola çarpıp kırma.
    - Pingin normalde 120 civarı olur ve rahatça oynarsın , kotan bitince ilk durum geçerli olur.
    -Kopma sorunu yaşadığın zamanlarda insanlarla tartışmaya girme , bu sabah hiç bir sorunum yoktu şimdi ilk defa oluyor dersin , yoksa 6x , 7xten sonra tribünalde sıkıntı yaşayabilirsin bana hiç olmadı bu teknikle. :)))

Şimdilik bu kadar başka merak ettiğin varsa sorabilirsin cevaplarım. Vodemle iyi !!! eğlenceler !!!
    |
    |

• Teğmen
    185 Mesaj

Cok saol bizim evde indirme falan yapcak kimse yok en fazla face'de video izlerler o zaman kota sorun olmaz diye dusunuyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rou -- 31 Mayıs 2013; 10:58:40 >
    |
    |
    Bahsedilenler: oluroylearada
    1- Senin ne kadar oynayacağına bağlı yani günde 6 - 7 oyun atarsan facede videoyla beraber yetmeyebilir 3 hafta oynarsın 1 hafta beklersin , günde 2 - 3 oyun atarım diyorsan yetebilir yani.

2 Vodemin sürümünü güncellemen gerekicektir (büyük ihtimalle) Bendeki cihaz K3570 - Z vodemle beraber gelen programla dakika başı saniyelik kopmalar oluyordu. Yani LoL clientdeyken sürekli reconnect atmalıydım ve oyundada sürekli lag demek oluyordu. Biraz araştırınca bilgisayarın vodemi depolama aygıtı olarak görmesinden dolayı böyle birşey oluyormuş diye öğrendim , Vodafonun avrupa sitesinde kendi aletinle ilgili son sürümü indirip kurarsan düzelir.

*** Eğer bağlantı kopma sorunu yaşamıyorsan ya da yaşamazsan bunu fazla dikkate alma ama her zaman son sürümü kullanmak iyidir.

Edit : İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oluroylearada -- 31 Mayıs 2013; 10:26:11 >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
son dakika
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.