Şimdi Ara

Vodafone Video Pass Hakkında ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
35.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler bilgilendirme icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Faturasız'da aylık olanı yok mu bunun? Haftalık olan var o da 15 tl. Aylık 60 tl gibi kazık bir rakama geliyor.
    Bilgisi olan yok mu?
  • İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    Aylık var faturasızda 29tl aynı.

• Arkadaslar dier hattimi sadece vodafone daki bu youtube paketi icin kullanacagim.

En ucuz nasil maalederim.İllaki paketmi olmak zorunda tek basina 29 tl ye alamiyormuyuz.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    Freezone tanimlatin hatta bir 26yas alti tc bulup. Sonra 18 tlye gamer paket alirsiniz. Trk basina alinmiyor en dusuk 23 tl tarife almaniz lazim.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    merhaba, Turkcell çok pahalı oldugu için Vodafone a geçmeyi düşünüyorum. Bu freezone olan 7Gb lık paket için araştırdım Vodafone un sitesinde esaslar kısmında "Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz" ibaresi yer alıyor. Bugün bunu bir vodafone bayisinede sordum oradaki yetklide evet internet paylaşımı yapamazsınız dedi.
    bu iş net olarak nedir?
    birde bu youtube taki 480p olayı var can sıkıcı, orasıda net degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 25 Mart 2019; 15:7:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

merhaba, Turkcell çok pahalı oldugu için Vodafone a geçmeyi düşünüyorum. Bu freezone olan 7Gb lık paket için araştırdım Vodafone un sitesinde esaslar kısmında "Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz" ibaresi yer alıyor. Bugün bunu bir vodafone bayisinede sordum oradaki yetklide evet internet paylaşımı yapamazsınız dedi.
    bu iş net olarak nedir?
    Arkadaşım, teşekkür ederim, senin sayende Red 20 plus tarifesine 2 yıl taahhüt vermekten kurtuldum, esaslar kısmını okudum, aynen öyle yazıyor, tethering paylaşımı yapılamaz diyor, forumdaki yazını okuduktan sonra Vodafone u aradım, verdiğim onayı iptal ettirdim.

Mobil veri paylaşımı olmadıktan sonra işe yaramaz bu Pass uygulaması evde internet olduktan sonra, hiç gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 25 Mart 2019; 16:12:5 >

• geng G kullanıcısına yanıt
    Rica ederim bir işe yaradıysa ne ala. Siz Vodafonu aradığınızda bu konuyu onlara sordunuz mu, tam olarak ? Ben anlamdım çok saçma bir durum bu. benim sürekli yaptığım bir şey paylaşım.
    Forumda bazı arkadaşlar ben paylaşıyorum falan da demiş ama net olarak nedir bu durum anlamdım Vodafone daki görevli paylaşamazsınız dedi.
  • quote:

bu iş net olarak nedir?
    3 operatörüde aktif olarak kullanıyorum, 2 cihazım olduğu için sürekli paylaşım yaptırıyorum ve "internet paylaşımı" tüm operatörler için ücretsiz durumda.

Youtube'da 480p olayı da şehir efsanesidir. Olurda internetten yerse sığınabilecekleri bir detay olarak öne sürmüşler. Döşe 1080p'yi gelsin, hiçbir şekilde hiçbir kalitede youtube kullanımların internet kotandan yemez.

Not : Hediye internetin varsa o an veya ek paket aldıysan kullanımlar ondan düşer, taaaki ana paket kalıncaya kadar.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarıyla siz Vodafone hattınız ile internet paylaşımı yapıyorsunuz. hangi paketi kullanıyorsunuz. benim baktığım freezone paketlerin esaslar kısmında internet paylaşımı yapılamaz yazıyor.
  • quote:

anladığım kadarıyla siz Vodafone hattınız ile internet paylaşımı yapıyorsunuz. hangi paketi kullanıyorsunuz. benim baktığım freezone paketlerin esaslar kısmında internet paylaşımı yapılamaz yazıyor.
    Redli 20 Plus kullanıyorum. Youtube, facebook, instagram vs. aktif olarak kullandığım için eğer Turkcell kotam azaldıysa vodafone hattımı 2. telefona takıyorum ve paylaşımı açıp kullanıyorum. Hiçbir ücret vs. yansımıyor.

Tarife/Paket farketmeksizin internet paylaşımını ek bir ücret ödemeden yapabilirsin. Turkcell'in internet paylaşımını ücretli yapmaya çalıştığı dönemde Vodafone'da bu konuda açıklama yapmıştı zaten.
  • quote:

Rica ederim bir işe yaradıysa ne ala. Siz Vodafonu aradığınızda bu konuyu onlara sordunuz mu, tam olarak ? Ben anlamdım çok saçma bir durum bu. benim sürekli yaptığım bir şey paylaşım.
    Forumda bazı arkadaşlar ben paylaşıyorum falan da demiş ama net olarak nedir bu durum anlamdım Vodafone daki görevli paylaşamazsınız dedi.
    Aradim, bilmiyorlar, bilgi veremeyiz, cart curt diyorlar, anladim ki bilmiyor, esaslar bölümünü okudum, 20 gb Red Plus farklidir belki diye, yok, orada da yazıyor, tethering paylaşım yapamazsiniz diye, sayende okudum, tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 25 Mart 2019; 17:58:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Redli 20 Plus kullanıyorum. Youtube, facebook, instagram vs. aktif olarak kullandığım için eğer Turkcell kotam azaldıysa vodafone hattımı 2. telefona takıyorum ve paylaşımı açıp kullanıyorum. Hiçbir ücret vs. yansımıyor.

Tarife/Paket farketmeksizin internet paylaşımını ek bir ücret ödemeden yapabilirsin. Turkcell'in internet paylaşımını ücretli yapmaya çalıştığı dönemde Vodafone'da bu konuda açıklama yapmıştı zaten.

Alıntıları Göster
    Esaslar kisminda oyle yazmıyor, cok acik ve net yazmis, tethering paylasim yapamazsiniz diyor.
    Kotandan dusmedigine emin misin, oyle olsa esaslar kismina adamlar acik acik niye boyle bir sey yazsin, direk vazgecme nedenim oldu bu sart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 25 Mart 2019; 18:2:11 >

Evet paylaşım yapılabiliniyorsa o esaslar kısmındaki madde neden konmuş?amaçları ne

• quote:

Evet paylaşım yapılabiliniyorsa o esaslar kısmındaki madde neden konmuş?amaçları ne
    Anladığım kadarıyla şu anda kullananlardan kota gitmiyor, benim düşüncem hedeflenen abone sayısına ulaşıldığında kotadan düşürmeye başlayacaklar, millet tepki verecek, müşteri hizmetlerini arayacak, onlar da esaslar kısmında yazıyor, paylaşım yapamazsınız diyecekler.,

Mobil veri paylaşımı ya da tethering paylaşımı, adına ne derseniz deyin, bence böyle olacak, hedeflenen abone sayısına ulaşıldığında kota düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Arkadaslar dier hattimi sadece vodafone daki bu youtube paketi icin kullanacagim.

En ucuz nasil maalederim.İllaki paketmi olmak zorunda tek basina 29 tl ye alamiyormuyuz.?
    Vodafone burada da şark kurnazlığı yapmış, aylık ifadesi fatura dönemini ifade eder demiş, yani faturanızın kesimine bir gün kala 29 TL ödeyip alırsanız gitti 29 TL, geçmiş olsun, fatura kesildikten hemen sonra alırsanız 30 gün kullanırsınız sadece.

Açıklamaların hepsini okuyun arkadaşlar, operatörler nereden geçiririm mantığıyla hareket ediyor, esasları mutlaka okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 26 Mart 2019; 11:10:18 >
  • İnternet paylaşımı yapamıyorsanız Pass almanın hiçbir anlamı yok, evinizde internet varsa.

Alın bende de okadar, Vodafone veya diğer iki operatör fark etmez bu yaptıkları hep aynı şey. Turkcell de de Fizy kullanıyordum istediğin kadar müzik internetten yemeden.
    Pat şarkılar bir günde 30sn. ye düştü tamamı için Premimum üyelik istemeye başladı. itiraz et istediğin kadar adamlar sözleşme maddesine koymuş "değişiklik hakkını saklı tutar" diye.
    burda da Vodafone şimdi paylaşım izni veriyor olabilir ve youtube videlarını 1080p izlemye müsade ediyor olabilir ama yarın pat diye bunları engelledi mi hiç birşey diyemezsin
    Esaslar içerisinde madde olarak belirmiş çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

3 operatörüde aktif olarak kullanıyorum, 2 cihazım olduğu için sürekli paylaşım yaptırıyorum ve "internet paylaşımı" tüm operatörler için ücretsiz durumda.

Youtube'da 480p olayı da şehir efsanesidir. Olurda internetten yerse sığınabilecekleri bir detay olarak öne sürmüşler. Döşe 1080p'yi gelsin, hiçbir şekilde hiçbir kalitede youtube kullanımların internet kotandan yemez.

Not : Hediye internetin varsa o an veya ek paket aldıysan kullanımlar ondan düşer, taaaki ana paket kalıncaya kadar.

Alıntıları Göster
    Bende 2 aydir 29tllik video pass kullaniyorum.ama bu ay beni duman etti.
    Youtube video izlemek disinda birsey yapmama ragmen ana paketimde olan 4gb bitti uzerine 4 gb sonra 1gb sonra 1 gb aldim.valla bu ayin sonunu getiremedim bir turlu.acaba bahsettiginiz olay ek paket alirsaniz youtube ordan mi yiyor?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.